• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Tak jo, vypínám křápa... zatím čauky :slight_smile:
21. led 2009 v 17:03  • Odpověz
jsem doma, mam brat prasky ktere nejsou pro tehotne a lezet a modlit se, aby se neco stalo:slight_smile: seru na to..v pondeli budu vedet, jestli se tam nahodou neco neobevilo, ale po dvou mesicich uz myslim, ze neni na co cekat:slight_smile:
ale po tom co jsme videla na tom utz (nic) uz neverim nicemu:slight_smile:
snazit se urcite nebudu, kdyz to nedopadne, beru prasky, v lete svatba, more, koleckove brusle a az se za pet let rozmyslim, tak to zkusime znova:slight_smile:
21. led 2009 v 17:04  • Odpověz
Jani,pa
no,emi, to me mrzi, ale ono mas na 99% prasku napsano pro tehotne nevhodne, ale brat je muzou.
treba nejsi tehotna 2 mesice, ale min.my v 8. tt akci taky nemeli. a jeste spinis? ty bys dalsi mimco chtela opravdu az tak za dlouho? :confused: . to ja bych nedala
v lete svatba, to je hezky :dizzy_face:
co Fila?
21. led 2009 v 17:11  • Odpověz
ale my nemame ani to mimino, ani flek, ani tecku ani nic proste....na utz je cerne kolecko a v nem nic:slight_smile: a doktorka rikala, ze to vypada na zamlkle..a myslim, ze uz videla tolik lulin, ze by to nerekla jen z dlouhe chvile..:slight_smile: takze nejde jen o srdicko...
Fil si porad najivne mysli, ze tam neco uvidi....on proste veri tomu, ze se tam neco v pondeli obevi:slight_smile: a ja uz nejak tusim ze ne..:slight_smile: picha me v brichu a vystreluje mi to do noh:slight_smile: moooc prijemne..:grinning:
21. led 2009 v 17:14  • Odpověz
ty to asi citis nejvic jak to dopadne. je to skoda :frowning2:
21. led 2009 v 17:16  • Odpověz
no po dvou mesicich uz je fakt divne nemit ani naznak mimina...a myslim, ze by ta doktorka jen tak ze srandy nemluvila o tomhle...:slight_smile: navic mi zakazala Barcelonu, ze tam potratim..tak to uz je fakt moc..:grinning:
a opravdu uz me nebavi sedet doma...
:confounded:
21. led 2009 v 17:19  • Odpověz
ale tak na druhou stranu,sice lezet doma,ale za to mimco by to stalo, ne?
21. led 2009 v 17:27  • Odpověz
no proste uz tomu neverim:slight_smile: takze sice lezim..ale znam i lepsi veci na praci...:grinning:
uz mas sbaleno do porodky?)
21. led 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Já se pořád šprtám a už mi z toho asi hrábne, mám pocit, že si nic napamatuju, výsledek se uvidí zítra :grinning: .
Emčo to je mi líto. Ale víš jak, naděje umírá poslední, třeba bude mít tentokrát pravdu Filip :wink: . A s tou svatbou to je hezký :dizzy_face: , si pamatuju, že jsi ze začátku byla proti svatbě a najednou je tu :slight_smile: .
Jani ale s tím zoubkem ti musím říct, že Kristýnka je rychlá. Moje neteřinka měla zoubek až teď nedávno a za nedlouho jí bude 8 měsíců.
Ach jo, moje půlhodinková pauza už uplynula a já musím zpět do boje :angry: .
21. led 2009 v 17:52  • Odpověz
emco,jeste nemam, myslis ze bych uz mela :grinning:?
21. led 2009 v 17:53  • Odpověz
anet,tak at to leze do hlavy :wink:
21. led 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, ¨
vy jste toho zase napsali:slight_smile: dneska byl zase den, jeste zitra a je to:slight_smile: v sobotu snad budou mit uz kluci praci hotovou, chci s malym do bazenu:slight_smile:
21. led 2009 v 18:03  • Odpověz
jinak se musim pochlubit, vcera v noci asi v pul 1 jsem vyhrala asi o 89 bodu v carca:slight_smile:
21. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Ja jsem se cely den neucila....ale ted jdu na to :angry:
Eminko IP:wink:

kouknete na tohle, to je neco: http://www.fler.cz/zbozi?id=60710
21. led 2009 v 18:16  • Odpověz
no stejen bysme se brali a nechci se vdavat jen kvuli mimina, tak mozna do leta sesmolime nejakou veselku..ale nic velkolepeho..mozna fakt to u more, jak jsme vzdycky chtela..:grinning:
kdyz bude mimino, tak bude svatba....nikdy?:grinning:
say uz si to pomalu pobal..nikdy nevis, kdy se bude chtit kocka kouknout na mamu a tatu..:grinning:
21. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Aer,krasne :wink:
emi,mozna se na to vrhnu dneska. nejak me tvrdne bricho, tak me to asi zkousi :grinning:.
Vcera jsme s manzou lezeli,usinali a rikam mu, tobe je horko? On,proc? Ja, no, ze si spocenej. edi,nn, nejsem. no a me jentak moc tekli prsa jak jsem lezela na boku. jsem koukala jak puk :grinning: :grinning:
Sabs,gratuluju :wink:

Jinak, my v breznovkach budeme mit do tydne 1. miminko,toto leti
21. led 2009 v 18:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: si mu mela udelat k snidani kavu s mlikem...:grinning:
a my v zarijovkach za 8 mesicu...:grinning: :grinning:
21. led 2009 v 18:49  • Odpověz
emi,tys mela neco dobryho, vtipnyho k jidlu :grinning:
21. led 2009 v 19:04  • Odpověz
prave ze prd...:grinning: a mam na neco chut a doma je zhruba hovno, takze mam takovou vykalovou stravu..:grinning:
21. led 2009 v 19:22  • Odpověz
je,emi,ty mi ctes myslenky. ja mam takovej hlad,jeste jsem za cely den poradne nic nejedla, ale doma nic neni a nic varit se mi nechce :rolling_eyes:
21. led 2009 v 19:25  • Odpověz
ehm..pocita se ledova cokolaa jako plnohodnotna vecere? :confused:
21. led 2009 v 19:30  • Odpověz
myslim ze ne :grinning:. ja si nakonec delam rizoto se sojovym masem :unamused:
21. led 2009 v 19:34  • Odpověz
ale kus..ja si delam vanu a jdu to zaspat radsi...:grinning: k snidani si dam alsi cokoladu..:grinning:
21. led 2009 v 19:36  • Odpověz
tu ja stejne moc nemuzu,pali me po ni zaha, tak nezavidim :grinning:
asi te poslechnu a pujdu chystat tasku do porodky. ty jdes spat,nikdo jinej tu neni,v tv prd, manza v praci :rolling_eyes:
21. led 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojte, my jsme byli na baletkach ze skoly, mely predstaveni...super... :slight_smile:
emi, cokolada je dobra, jen si dej :grinning: :grinning: :grinning: kolikatyho se budete brat? treba budeme mit svatbu ve stejny den :grinning:
21. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
maji budem se brat letos, jestli nebue mimino:slight_smile: takze ti reknu s urcitosti az v pondeli...:grinning: a ja ti stejne prijdu pogratulovat, takze termin dam jiny...:grinning: :grinning:

say ja bych vubec nevedela, oc si mam sbalit:slight_smile:
21. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
ja taky nevim :grinning:
21. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
hlavni jsou papuce do sprchy a nafukovaci kruh :grinning:
21. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
s tim pocitam :grinning:
21. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
jako na plavani..chapes..kdyby sis chtela odskocit...:grinning: a zupan....a pyjamo..:grinning: a nejake krizovky asi ne?:grinning:
21. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.