• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, skolu nejak nestiham ani jednu, ale uz to snad toho ctvrt roku preziju :grinning: a pripravy na svatbu pokracuji, uz mam doma saty, zitra mi ma prijit spodnicka, o vikendu Martinovi kosila, pristi tyden moje boty...uz toho az tak moc nechybi :grinning: :grinning:
anet, teda ty ses sikovna, normalne ti zavidim, ze ses tak pilna a vsechno tak krasne stihas :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
ju a jaky ze mate ten termin svatby? Porad to zapominam :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
say, 25.7. :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
holky dneska me asi koplo... :grinning: ..pokud to nebyly vetry, coz me teda nikdy nelechtalo na jednom miste.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Say, proč bysme tě kamenovali, Kika taky dudlala, i když pak už nechtěla, a spousta dětí dudlá :wink:
anet, jsi fakt šikula, zachvíli máš všecko hotovo, to je fajn :slight_smile:
maji, už se to blíží, co :dizzy_face:
emčo tak to je možné, seš takový hubeňour, to bude určo ono :slight_smile: i když já po porodu zjistila, že spousta "kopanců" byly moje střeva :grinning:

zachvíli jdem na kontrolu k mudře. Kika má na čele moncla, asi po jednom ze svých pádů, nějak vylezl :grinning: mudra zavolá asi sociálku :grinning:
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Brý den.. nachvíli hodím nějaký fotky :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
jee, obli, je fakt sladousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
maji, Děkujeme .. :dizzy_face: Dnes jsem mu poprvé zase udělala kohouta gelem.. už mu to trochu jde... strojkem ho já sama už brát nidy nebudu :grinning:
8. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jinak včera dorazilo povlečení s Tomášem.. no ten byl vyřízenej :dizzy_face: Měl takovou radost a furt ho pusinkoval.. holt zblázněnej, no :grinning:
8. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
krasny fotky, obla :slight_smile:

Maji, ja ten datum beztak stejne zas zapomenu :sweat_smile:

Jani, bouli jeste bude :wink: :grinning:

Emi,ja taky citila pohyby hrozne brzo. doktor rikal ze je to tim jak jsem hubena a mimco velke :wink:. takze je to mozne :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
say, moc děkujeme.. :dizzy_face:

maji, my oslavíme 28.7. výročí svatby - 2 roky :grinning:
8. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo a ještě jsem tam šoupla video z youtube :wink:
8. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
obli hezký fotečky :dizzy_face: a video je super :grinning:
emčo gratuluju ke kopanečkům, to je hezký :dizzy_face: , ale teda koukla jsem na to tvoje břicho, kde ho máš :confused: , to já mám větší a dokonce i bez chlebů s vysočinou :sunglasses: , ale je mě naprd, když v něm nemám žádnýho vetřelce :sweat_smile: , ale tak aspoň mu do té doby vybuduju pěknou základnu :grinning:
tak já se jdu zase mučit, ehm teda učit :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
video je moc krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anet, jak pokracuje (m)uceni?
8. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
tuš jsem se těšila, že mě ten kámoš vytáhne, už jsem před sebou viděla pohár zmrzliny, a on volal, že nemůže, a naopak mi tím telefonátem zasadil do hlavy ooobrovského brouka, co se čím dál víc zvětšuje :grinning: tak se domluvíme na nejbližší možný termín a vytřískám to z něho :grinning: :grinning:
a u mudry s náma byla hotová za minutu.

obla, fotky super, na video ještě kouknu :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
jani, co rikala doktrorka na modrinu?
8. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Nevšimla si, naštěstí :sweat_smile: jako není to zas tak nic hrozného, a malá se stejně vrtěla jak ... :grinning:
ale všichni si mysleli, že je chlapeček, měla takové neutrální barvy, bez náušniček...
sestřička: "Kdy se narodil? Aha, to je Kristýnka..." :grinning: :grinning:
Ale bylo tam mimčo, které mělo náušničky, takové celkem dost od oušek, to by mě rvalo, že to za něco zachytí nebo tak... a na ruce mělo zlatý náramek :confused: to už je moc podle mě... Mě se to nelíbí.
8. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
Nausnicky chci, ale naramek? :confused: :sweat_smile: . To uz je opravdu moc.
8. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
tak mate krasnyho chlapecka :grinning:
8. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Díky :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Jdem asi ven :slight_smile: je tu nádherně :slight_smile: dneska si dám ještě trochu pauzu, zítra už se zas vrhám na studium :slight_smile:
tak pa :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Say no mučení pokračuje velmi bledě, sice jsem to dočetla, ale zjistila, že už je skoro sedm hodin :rolling_eyes: , no a já si nic nepamatuju. Takže dnes bude asi dlouhé noční učení, ale teda přes noc až do rána nejedu, na chvilku si určitě schrupnu. Zítra jdem večer do divadla, tak doufám, že tam nebudu pak usínat :sweat_smile: .
Jani nic si z toho nedělej, to zase když byl ségřin syn mimino, tak si každej myslel, že je to holčička :sweat_smile: .
8. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
My jsme konečně sehnali koření na naše oblíbené jídlo, ale dneska děláme bramboráky :slight_smile: asi jdem na to :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
9. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Hmm, tak nám tu bouchlo něco v koksovně :frowning2:
9. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
ženský, jaktože tu nejste, to jen já tu tvrdnu? Zkusím udělat něco do školy, pač kristýnec výjimečně spí (na mně :grinning: ), pak kouknu na kobru a asi jdem ven :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mě tááák bóóóólííííí nóóóóhýýýýý :sweat_smile:

Jsme od rána vyrazili ven..a nakonec to spojilis nákupy.. a jsem celá "ucaprcaná" :grinning: Ale mám děsnou radost. Koupila jsem Ondráškovi sluneční brýle a vypadá jako malý maverick z Top Gunu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou božíííí ... :dizzy_face: Už se těším, až nám přijde táta domu a uvidí ho :slight_smile:

Peču maso a jdu asi hodit do pračky moje dvoje tenisky.. jsou jako jetel :rolling_eyes: Akorát jestli ty oliverky pustí tu červenou tak se posejřím :pensive:
9. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Tenisky jsem ještě neprala, nějak na to nemám odvahu :sweat_smile: a zas tak moc špinavé nejsou, nosím je většinou do města. ale až tu budem s kristáncem trajdat všude možně, asi to bude maso :grinning:
Já si včera koupila dvě trička v rock pointu, jsou úplně skvělé :slight_smile: :slight_smile: a taky jsem se rozhodla, že když už sem sehnala to spešl koření, uděláme i to jídlo, takže ted valíme od obchodu a tatkovi naproti :slight_smile:
kristýnec má na hlavě dýni od oběda a neleze dolů :grinning:
9. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Hmmmm.. jsou obarvený .. :rolling_eyes: Mám batiku :sweat_smile: :rolling_eyes: :confounded: :zipper_mouth:
9. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.