• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kdy jdes do cajovny? :grinning:
9. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Hmm, něco nám tu kousek hořelo, hasiči furt jezdí tam a zpátky... :confused:
9. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
neni to zase vase auto, ze? :confused: :grinning:
holky vcera Tamagochi kopalo a j to i videla:grinning:
10. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Tsss, auto nám ještě nehořelo :grinning: kdoví co to bylo...
No vidíš :wink:
10. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Tak si tu dneska zas budu povídat sama. Chlapovi dneska přišel dopis od dopravního podniku, že dne 4.4.2008 (!!!) jel načerno, a tam to jakože vymáhají, chtěj nějak 1100 korun nebo co. Pikantní je, že to přišlo na jméno Václav Folber. To si někdo dělá srandu, nebo co?
10. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Přeju vám pěkné velikonoce :slight_smile: my budem jezdit po návštěvách a taky po koncertech (máme s kapelou dva, včera jsme trénovali od 7 do půl 12, maras...) tak se mějte a užívejte :slight_smile: a podávajte průběžné zprávy :wink:
11. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
No nazdárek, tady je mrtvo, no jo sluníčko :wink: , tak nikdo nesedí doma u pc. Tak já hlásím, že jsem dnes zdolala poslední zkoušku :sunglasses: . Takže už jen dodělat závěr v bakalářce, odnést papír o praxi na studijní, nechat svázat bakalářku, odevzdat a hotovo. Teda na chvilku... Pak už začne nějaká ta příprava na státnice. Každopádně si chci taky chvilku odpočinout.
Dneska jsme měli s Vaškem sázet cibulu a hrášek, ale jaksi jsme se k tomu nedostali, tak zasázíme zítra :slight_smile: . A taky plánujeme výlet, na Pálavu, trošku protáhnout těla po zimě :grinning: . No původně jsme chtěli v pondělí, ale možná pojedeme už zítra. Už se těším :slight_smile: .
Tak hezky užívejte prodloužený víkend :sunglasses: .
11. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Anet tak gratuluju ke zkoušce :slight_smile: odpočívej :wink:
My dneska byli celý den venku, s rodinou na zahradě... nádhera. Kika měla na hlavě šátek a byla úplně k sežrání :grinning: tak jsem vám tu nahodila pár fotek, některé ještě z předchozích dnů, poslední ty dnešní.
11. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj,

tak jsem konecne doma:slight_smile: No prispevku je tady teda pekna fura.) Mimi ma 11 cm a hematom 8.mozna se vstreba mozna ne..No kazdopadne uz kdyz melo mimi 2cm, hematom jsem mela..ten rostl i s mimi. Pak jsem nekjolikrat krvacela, tak jsme jeli do nemo a tam mi dali klidovej rezim. Pak jsem byla na screeningu a vse ok..no a na normalni prohlidce mi dr rekla, ze je tam podle ni dost velkej hematom at jedu znova do nemo at to vidi dvoje oci, jeste k tomu mi rekla, ze tam mam dva ty vaky, ale ze druhy mimi se tam nikdy nezacalo vyvyjet, jenom to tam bylo na nej pripraveny...uf..jeste mit dvojcata:slight_smile:) no a v nemo mi hematom potvrdili a rekli striktne klidovej rezim spis jen lezet a odpocivat..no a dva dny na to jsem zacala krvacet a tak jsem jeli do nemo..tam mi rekli, ze mimi je v naprostem poradku, ale ze si me tam nechaji na pozorovani, tak jsem vyfasovala nekolik prasku a lili do me nejaky glukozy a tak..tak parada po tydnu jsem se dostala domu, a jediny co mi to dalo, ze jsem z 56kilo prisla a mela 52. Takze opravdu super..porad se mi chce spat a mam pocit, ze neujdu ani kilometr a padnu vysilenim..

takze doufam, ze to bude dobry, po prascich krvaceni prestalo, ale i tyk mam klidovy rezim. Ale tim, ze uz jsem 16tt tak je 80% sance ze mimi prezije uvnitr a ne v kybli..

Pisu kybli, jelikoz me soupli na potratovy oddeleni a to si nedokazete predstavit ten hukot..stridani holek v pokoji, jak fronta na pomerance v 89:slight_smile:)
12. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Sabs, to je mazec... tak odpočívej dál a moc držím palce :wink:

kde jste všecky?
14. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojte :slight_smile: hlasim navrat z Vysociny :grinning:
sabs, drzim palce, taky jsem si to zazila, takze vim, ze je to ted pro tebe tezky, ale zvladnete to, uvidis :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Sabs taky přeju hodně sil a štěstí, ať to dobře dopadne :slight_smile: .
Tak jsme byli v neděli na Pálavě a nohy mě bolí ještě teď :grinning: , ale bylo to super :sunglasses: . A taky jsme zasázeli za zahrádce -cibuli, hrášek, ředkvičky, kapustu, kedlubny. Jsem zvědavá jestli nám něco vyroste :grinning: , ale snad jo.
Dneska dodělávám bakalářku, ještě čekám, až mi napíše jedna paní, volala jsem jí a říkala, že zrovna nemá čas, ať jí napíšu mail, tak snad brzo odpoví, chci to totiž co nejdřív dneska poslat vedoucí, ať se mi na to mrkne, jestli to tak může být. A zítra to jet teda už konečně svázat. A pokud neodpoví, tak na to prdím a stejně to té vedoucí pošlu :sunglasses: .
Dnešek si udělám ještě trochu volnější den, jen si utřídím otázky ske státnicím. A pak už začne pomalu příprava :sweat_smile: . Už aby to bylo za mnou :sweat_smile: .
14. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
No mě dneska může urvat - měla jsem jet do školy, tchánovci měli poprvé hlídat malou. Ale v noci mi bylo nějak blbě, tak jsem si říkala, že nikam nepojedu a Jarek jim volal, at teda přijedou odpo, o půl jedné, at vezmou malou na procházku... Ne že přijeli o hodinu dřív? Já tu bordel jak v tanku, bo jsem zrovna uklízela... tedka odešli na tu procházku. Prý donesli i zeleninu na polívku, tak že ji tu pak uvaříme. Sakra, já neumím udělat tu pravou zeleninovou polívku, budu vypadat jak debil!

A do toho ještě perla, možná jsem tu psala, že jdu s jedním kámošem na "rande", protože on potřebuje poradit se svým vztahem a tak... Tak jsme si byli včera sednout, pokecali jsme, on má holku, ale ted se mu začla líbit jiná, tak jsme to všecko probrali... On prvně prohlašoval, že to bude tajná akce, jenže té své holce všecko vyzvonil - samozřejmě to, že jsme byli spolu, ale to, co jsme probírali, už ne (to by bylo trochu blbé pro něho).
No a kdo je ten viník a ted je ten nejhorší? No samozřejmě já!!! Protože ta jeho holka na mě začla asi žárlit, i když nemá důvod, přitom já jsem mu vytkla, že někdy se k ní chová hrozně, poradila mu, že když ona chtěla jít na hory a on ne, tak at jí udělá radost a jdou... A výsledek vypadá tak, že ona je naštvaná, že když ona chce na hory, tak on nejde, a když já řeknu něco o horách, tak to on že teda jo... Strašně mě to mrzí, protože doted jsme byly kamarádky, hrajeme spolu v jedné kapele...
14. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
holkyyy, prisly mi svatebni boty!!!!!!!
jsou moc hezky, jen se na nich asi zabiju :sweat_smile: no ale jeste mam 3 mesice na trenink, ze...
14. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
jani pro inspiraci:
Zeleninová polévka s krupicovými haluškami

Ingredience: asi 400 g míchané zeleniny (mrkev, petržel, kedlubna, fazolky, hrášek... podle možností a chuti), 1 cibule, olej, 1 lžička mleté papriky, sůl, petrželová nať
Krupicové halušky: asi 100 g dětské krupice, 1 vejce, sůl, 1 lžíce oleje, troška jemně sekané petrželové natě

Postup přípravy: Zeleninu nakrájíme (mrkev, petržel na kolečka, kedlubnu na malé kostky, fazolky na 3 cm kousky, atd.). Na trošce oleje osmažíme nakrájenou cibuli, přidáme papriku, promícháme, vsypeme nakrájenou zeleninu, osolíme, podlejeme vodou a dusíme do poloměkka. Potom dolijeme vodu podle množství polévky a přivedeme k varu. Když začne vřít, lžící nabíráme těsto na halušky a hážeme je do polévky. Povaříme asi 5-8 minut podle velikosti. Na talíři sypeme sekanou natí.
Halušky: krupičku v misce smícháme se solí, olejem, žloutkem, troškou sekané natě (nemusí být) a studenou vodou na polotuhé těstíčko. Necháme 10 min. odstát a jemně vmícháme sníh z bílku.

Poznámka: polévka je výborná z mladé jarní zeleninky.
14. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zeleninová polévka:

Ingredience: 2-3 mrkve, 5 brambor, bílé fazole (není podmínkou), máslo, polohrubá mouka

Postup přípravy: Uvaříme fazole do měkka. Mrkev a brambory ošistíme, nakrájíme na kostičky a orestujeme na másle. Zalijeme vodou, a vaříme do měkka. Po uvaření zeleniny, přidáme již uvařené fazole. Z másla a mouky uděláme jíšku a polévku zahustíme. Přidáme ještě půl lžičky červné papriky. Zavaříme 10 minut. Do polévky přidáme nadrobno sakekanou nať petržele. Popřípadě osolíme podle chuti. Podáváme.
14. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Pórková polévka s ovesnými vločkami

Ingredience: 50 g másla, 1 pórek, 1 malá cibule, 1 litr vody, 100 g ovesných vloček, 1 masox, špetka mletého muškátového oříšku, 1 lžíce jemně nasekané petrželové natě

Postup přípravy: Na másle osmahneme jemně nasekanou cibuli, přidáme tence nakrájený pórek a krátce orestujeme. Zalijeme vodou s masoxem a vaříme asi 15 minut. Přidáme vločky a opět 15 minut vaříme. Polévku dochutíme muškátem a petrželkou.
14. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Maji dík a gratulace k botám :wink:
Jenže kdoví, jak tu polívku dělá tchýně. Aspoň jsem zaúkolovala muženu, aby přišel co nejdřív.
14. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
jani, vsak at vidi, ze to umis udelat aj jinak, ne? :grinning: my za chvilku vyrazime k doktorce na poradnu...nikam se mi vubec nechce :pensive:
14. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
No nevím :grinning:
Jé, to máte poslední poradnu, co? :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
no asi jo... :slight_smile: vsak uz jich bylo az az.. :grinning:
jo a hlasim vcera prvni krucky za ruce, predtim nechtel :grinning: :grinning: :grinning:
a jeste 7. zub pizizub :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jé, šikula :slight_smile:
Já hlásím pokusy o samostatné sezení, a třetí a čtvrtý pizizub definitivně venku :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
teeeda, to mame ale sikovny deticky, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
No ale s tím kámošem teda nevím jak to pořeším. já vždycky byla se všema zadobře!!! až mi přijde pod ruku, asi ho přerazím!!!
14. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
no, asi si to budete muset vyrikat (hlavne teda ti dva spolu, prece to nenecha hodit na tebe, ne?) :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
No Jani zapeklitá situace... ale upřímně, podle toho co jsi napsala mi připadá ten tvůj kámoš jako pěknej blb... Za prvé jsi napsala, že s k ní chová někdy hrozně, jeden bod mínus, za druhé s jednou chodí a chce jinou, druhý bod mínus, za třetí jeho přítelkyně je naštvaná na tebe a žárlí na tebe a on jí nic nevysvětlí, takže to asi vypadá jako bys byla ty ta špatná, takže další bod mínus. Takže by on měl vše uvést na pravou míru. Sorry ale připadá mi jako pěknej zbabělec.Takže v tom nevidím, že ty jsi špatná, ale jedině on... Z toho bych byla pěkně naštvaná a jedině na něj.
A jinak máte teda fakt šikovný dětičky, tolik zubů a už se snaží lozit a chodit :slight_smile: . Ségřina Barunka má 10 měsíců a kousek a ta teda valí, jako chodí, ale samozřejmě za ruce, ale už dlouho a už se chce i pouštět, takže chodí za jednu ruku :grinning: a už prý i udělala několik krůčků sama.
14. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
On není špatný kluk, já ho mám ráda, je to dobrý kamarád, ale uvidím, jak se zachová teďka.
Že se k ní chová hrozně, no, jako není to nic strašného, to jsem asi přestřelila, ale třeba příklad z nějaké hudební zkoušky naší kapely: hrajeme ve složení bicí, basa, klávesy a 3 zpěvačky. Já jsem basa, on je klávesista, ta jeho holka je zpěvačka. No a zkoušíme, mě něco ujede, tak se na sebe podíváme, většinou zasmějeme. Ale třeba když ujíždí něco zpěvačkám, konkrétně té jeho holce, tak se stopne a trénuje se do omrzení, on to vysvětluje tak, že zpěvy je slyšet víc a je na ně větší pozornost, ale už jsem ho i varovala, at se trochu klidní. Tím, že ona je jeho holka, tak oni se spolu na zkoušce nemiliskují, neňuchají, ale spíš si nadávají a pokud někdo z nich něco podělá, vrčí na sebe jak psi...
Včera na koncertně ona zapomněla vytáhnout noty s textem, hledala dlouho a my jsme hráli předehru do omrzení a byla to teda těžká improvizace. A on byl pak pěkně na nervy. Na druhou stranu bubeník se před jednou písní pěkně zapomněl, asi si někam odskočil a my jsme museli začít hrát bez něho. A to se obešlo bez jakýchkoli připomínek. (Jako zas není to tragédie, bylo to v kostele během bohoslužeb, tam se to tak neřeší, ale prostě dvě situace, a když dva dělají totéž, není to totéž).
Tak uvidíme. Začínám si s ním vyměnovat maily a nic mu nedaruju.
14. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jako věřím, že není špatnej, kdo není bez chyby, ale prostě cos napsala, tak mi to fakt připadlo, že je to blb (omlouvám se za to slovo), jako chování ke své holce by měl mít lepší, jak to píšeš, tak mi přijde, že o ni moc nestojí. Ti dva asi nebudou moc fungující párek. Určitě v tom hraje roli taky to, že se mu líbí jiná. Ale to by si měl opravdu hodně rychle vyřešit a netahat tu sovji holku za nos. Víš co, já totiž úplně nejvíc nesnáším lež a dokáže mě to vytočit úplně na nejvyšší míru. Jak mi třeba Vašek říká, že milosrdná lež je ok, jakože mi nepřizná, že v práci kouří, prý abych nebyla naštvaná, jenže já to z něj stejně vytáhnu a jsem nasr... ještě víc. Protože těch milosrdných lží můžou chlapi taky využívat či zneužívat. Což by on teda neudělal (snad).
14. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Jako jim to kdysi moc slušelo, fajně spolu fungovali, ale jak je tak člověk pozoruje, je to čím dál horší, jsou jak manželé po třiceti letech, furt nějaké žabomyší války, odsekávání a tak... Takže tedka oni mají krizi a on se zakoukal do jiné...
Jako já taky chodila s jarkem a občas jsem pomyslela na jiné kluky, takže ho zas nějak neodsuzuju, pokud to teda vyřeší rychle (je to dost čerstvé, to jeho zalíbení), bud spraví vztah se svojí holkou, nebo ho ukončí a půjde do jiného. Ale já taky mám pořád "zvláštní vztah" ke svojí první lásce, ale nebere to jako vození Jarka za nos. Takže na druhou stranu jsme se navzájem velmi chápali...
Ted si s ním píšu maily, abychom to nějak spravili, ona prý na mě žárlí... My jsme totiž něco jako brácha a sestra, máme stejné problémy, stejný humor, rozumíme si... a oni si ted nerozumějí. A ona jak nás vidí, i na zkoušce s kapelou, a ted ještě to setkání, tak žárlí. Přitom paradoxně na mě vůbec nemusí... Prý to nemám řešit.
Což teda ne. Nesnesu žít s pomyšlením, že moje dlouholetá kamarádka na mě žárlí a nemá mě ráda. tohle prostě vyřeším stůj co stůj.
14. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
No, tak jsme to řešili a dospěla jsem k tomu, že na zkoušky kapely dočasně nepáchnu, dokud se to nevyřeší. Nebudu tam brnkat a současně cítit, jak mě někdo vraždí pohledem. Sice mě to hrozně mrzí, ale nedá se nic dělat. a babičky budou mít radost :pensive: :pensive:
Pak mi ten kamarád ještě volal, že ona má jen takové nálady, normálně mám přijít, bude to dobré, já mu vynadala, že to teda zvoral, sednout si na pivo byl jeho nápad, já se jim ještě snažila pomoct, a teď na to dojíždím, že prostě nepřijdu a nepřijdu. ze začátku srandoval, pak mu teda došlo, že to myslím vážně, tak taky zvážněl, no a když jsem mu řekla, že jsem dneska měla spoustu času a mohla jsem se učit a místo toho tu čučím do zdi, málem brečím a užírám se, povedlo se mi ho snad i rozbrečet.
TAk ted čekám další vývoj. Věřím, že nechtěl nic špatného, prostě jsme si byli jako dva kamarádi pokecat... ona to věděla předem, říkala že at jdem!!! No a pak tohle.
14. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.