• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Sabs, moc drzime s Julcou palce

jani, tak at se to co nejlip a nejrychleji vyresi :wink:. je to nouma teda

Maji, gratuluju k botkam :slight_smile:

Obema blahopreju k sikovnym mrnouskum :dizzy_face:

my dnes byli na kontrole a mame 4,37 kg :sweat_smile:. Doktorka se smala ze snad kojim kazdou hodinu :grinning:. no, skoro mela pravdu :sweat_smile:. Jinak jsme moc sikovne a mame dnes presne mesic :slight_smile:
Venku krasne, tak porad kocarkujem :slight_smile:
Doma krize :pensive:
14. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
No Jani prostě je to blbá situace a fakt ti přeju ať se to vyřeší, protože pak na to myslíš a nemůžeš se věnovat užitečnějším věcem (třeba učení že :wink: )
Say ahoj, tak to je super, jeden měsíc už je tu Julinka, tak gratuluju k narozeninkám :dizzy_face: . A taky přeju ať se krize co nejdřív vyřeší.
14. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak jsem prave Julce objednala:
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/bile-zlato/detske-pomnenky-velke-19911

anet, dik :wink:. tentokrat je to blbe nedorozumeni, tak snad se vyresi brzy. Nesnasim duchodce kteri se pletou do neceho do ceho jim nic neni :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Tak všechno je úspěšně vyřešeno, pomohlo tomu to, že jsem si vyměnila sms i s tou jeho holkou, napsala jí, že bych nerada nějaké nedorozumění (ona nemá proč žárlit, teda aspoň na mě)...
S kamarádem jsme si pak ještě volali (celkem asi přes hodinu :sweat_smile: )

Jinak hrůza, mám šíleně silnou ms!!! Od včerejšího večera je to děs, furt lítám na záchod a vylívám kalíšek!!! I v noci jsem běžela několikrát :confounded: Tak nevím, celkově mám ten cyklus strašně rozhozený :angry: A to máme jít dneska plavat... Nevím, co s tím udělám. Leda kdybych já ve vodě vůbec nebyla a Kiku předala cvičitelce, která by jí měla jako předváděcí model místo panenky. Ale mě děsí, že tam vůbec nedojedem, cestou budu někde v křáku vylívat kalich :pensive:

Say, přeju, ať je to v pořádku :wink: držím palce :wink:
15. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Páni, to už je Julinka velký chlapák :slight_smile: moc ji od nás pozdravuj :wink:
15. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
Say naušničky jsou hezoučký :dizzy_face:
Jani no vidíš, vyřešeno :wink: . Ale s tou MS je to fakt nemilé. Já taky pořád přemýšlím, že si objednám kalíšek. Ale právě v říjnu už nebudu prát HA a teď mi kámoška říkala, že co přestala brát, tak to má nehorázně silný. No a abych lítala každou chvíli vylívat někde v práci, tak to by byl asi horor. Já asi počkám do toho podzimu, jak to u mě bude vypadat.
15. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo a holky, zkoukla jsem vám fotky - no úúúúžasnééééé princezničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani, tak super :slight_smile:. Sis asi hned oddychla vid?
Anet, ja to treba po vysazeni HA mela snad i slabsi :sweat_smile: :grinning:. Mnohem lepsi nez pri HA
15. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
To je fakt maso, asi bych měla sedět rovnou na záchodě :rolling_eyes: přemýšlím, co s plaváním, Kika má dnes lekci a nebyli jsme ani minule... já nevím, co byste dělaly vy? MInule jsme se omluvily, takže ta lekce nám bude nahrazena, ale na dnešek omluvení nejsme (to bych to musela stihnout do 6 včera večer, kdy ještě ms byla v pohodě). Fakt jsem průtokáč, hrozím se toho, že bychom tam nedojely, nechci si v tramvaji udělat trapas jak mraky... autem by to bylo rychlejší, ale začíná mi z toho být i nějak nevolno, takže bych nerada něco způsobila... já nevím :confounded: nejradši bych si šla lehnout, jenže co s tou lekcí...
15. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani a jarek by jednou nemohl jit misto tebe?
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
a julince veeeelika gratulace k jejim mesicninam!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: to uz je tak dlouho, jo? :sweat_smile:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
To on by šel, rád, už jednou spolu byli, jenže je v práci... ale zkouším mu volat, pač mi začíná být pěkně nevolno, a přesně takhle mi bývalo v těhu, a pak už nezbývalo než si lehnout. Nechcu riskovat, že tu sebu seknu a Kika něco vyvede nebo se jí něco stane. Jenže chlap mi to nebere, kdoví co provádějí, jsou na měření v Karviné :angry:
15. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
say jakto, ze krize?
jani prisla jsem k vyresenemu pripadu:grinning:
a Juli gratuluji k narozkam:sunglasses:
15. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
a maji gratuluji ke vsemu..boty..zuby, polivky a tak:grinning:
15. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
emi, dekuju :grinning: poslu odkaz na svatebni albicko, at se na ty moje nadhery muzete mrknout :grinning:
15. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Maji ty jsou skvělé :slight_smile:
obdiv... já bych se v nich zabila :grinning:
15. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
jani, to ja taky :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Maji, krasne album a boty teda husty :grinning:. Na to ze jsem zvykla na vysoke podpatky, tak tohle bych asi nedala :sweat_smile: :grinning:

Jani tak co? je lip ? Dovolala ses? Ja bych se na tu lekci vykaslala. nez riskovat ze ani nedojedes..

Eda sel vencit endyho a jedna babka na endyho. endy, ty mas noveho panicka? Nebo jen pomahate pani? eda rekl ze ne, ze endy je jeho pes. a babka mu na to rekla ze si ho asi spletla s jinym chlapem :-/. Takze Eda si mysli ze mam jinyho. Coz je samozrejme blbost
15. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Je mi furt stejně (blbě), chlap mi to nebere... ach jo :angry:
To je teda prekérní, no jo, důchodci... ale myslím, že ženská v šestinedělí je asi tak poslední, která by myslela na nevěru. a pokud bys měla jiného chlapa (jakože samozřejmě nemáš), určo bys ho poslala venčit psa, aby si ho každý prohlídl :angry:
15. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
to se snazim edovi taky vysvetlit, ze i kdybych mela, tak nejsem tak blba abych ho poslala kolem baraku kde duchodci nemaj nic jinyho na praci nez koukat co se deje.
Nehlede k tomu ze rodina je pro me vsim a zadny romanek by mi za to nestal...
Ale eda tvrdi proc by si to cizi zenska vymyslela...
Zatim jsme spolu, nehada se, ale je smutny a jen rika ze uvidi co casem, jestli ho to prejde nebo odejde :pensive:
15. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
ach jo, chlapi blaznivi...say je mi to lito... :pensive:
15. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
say, to je smutné a je mi to líto... Ale já furt nemůžu pobrat, z čeho je smutný, vždyť tys mu nic neudělala, proč by měl odcházet? Vždyť ty za nic nemůžeš :pensive:

Tak jsem se chlapovi dovolala, to je takové jelito, že to svět neviděl. Říkám:
"Je mi na omdlení..:"
"Hmmm..."
"Co tu s Kristýnkou, nejradši bych si lehla..:"
"Hmmm... tak já nevím, co ti poradit..."
"Co bude s plaváním?"
"Jak dlouho ti trvá cesta?"
"Půl hodky."
"Hmmm..."
"Tak co mám dělat?"
"Si di lehnout a zpacifikuj Kristýnku:" (Jasně, všude leze, tka ji připoutám do postýlky :angry:)
Po několika minutách téhle zajímavé a velmi plodné konverzace se mi ho podařilo přesvědčit, ať zkusí přijet ]-Děs! Když on má rýmu, tak to umírá a maminka ho nabádá, jak se musí léčit :angry: :angry:
15. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
No, eda mi proste neveri. Mysli si ze mu opravdu zahybam kdyz je v praci :frowning2:. rekla to prece cizi zenska, tak to musi byt pravda.

Jani, jj, chlapi. Tak snad Jarek brzy prijede
15. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
jani, to je normalni :grinning: me martin uveril, ze je mi blbe az kdyz jsem se vyvratila v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning: a on kdyz mel rymecku, tak si nechal nosit cajicek s citronkem a medickem do postele :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
say, nechapu... :frowning2: asi mu nech precist nejakou diskuzi sestinedelek aby pochopil, ze na zahybani nema zenska po porodu naladu :grinning:
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Ale ted něco, co mě potěšilo - jak jsme včera mluvili s tím kamarádem (probrali jsem současnou žurnalistiku, radar, menstruaci, hory a mimo jiné i výchovu dětí), tak jeho ségra má holčičku, asi 10měsíční, a vychovává ji asi podle těch starých pravidel - režim, nechat vyřvat, navykne si na nošení atd.
Tak jsem se mu snažia vysvětlit, jak to děláme my, on říkal, že ze mě cítí takovou liberální výchovu, což jsem oponovala, že to, že ji nenechám řváýt neznamená, že za dva roky nám tu bude skákat po hlavě. Vysvětlila jsem mu to moje ap v praxi, tak projevil zájem o literaturu a prý mě podrobně sleduje. Tak doufám, že to nezvorám :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Kdyz on ma pochybnosti uz z minulosti. Oba jsme hodne zarlivy a ja mela spoustu kamaradu (kluku), ale bylo to vzdy ciste. Jenze on tomu neveri. Mysli si ze vzdy kdyz jsem se s nejakym bavila, tak ze jsem s nim hnedka musela neco mit.
15. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
SAy to je obrovská škoda, že je tak podezíravý. a že věří víc cizím, než tobě. Nevím, co bych poradila nebo tak, když chyba není v tobě. Ale nezapomeń, že taky máš svou hrdost :wink:
Někdy mu fakt nech malou na starost, at pozná, co všecko děláš přes den... někteří chlapi si snad myslí, že se flákáme u televize s cigaretkou nebo co :confounded: :angry:

Maji - naprosto trefné :grinning:
15. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
no nic devcata, jdu ze sebe udelat cloveka a budu muset pomalu do skoly...ach jo ach jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.