• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
kdyz jako na potvoru, vzdy kdyz julcu hlida, tak ta je jen hodna, i pes :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz nemam silu bojovat, nechavam to na nem. Max. zustanu sama. to nejcennejsi, Julinku, mam :dizzy_face:
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Tak to já mám taky hodně kamarádů, ale Jarek to naštěstí bere v pohodě. ted jsem s tím kámošem byla 4 hodiny, a za tu dobu jsme mohli stihnout věcí, ale on mi naštěstí věří. jsem za to hrozně vděčná a nevím, jesi bych dokázala totéž...
Je to škoda...

Taky jsem se dozvěděla, že kamarádka se rozvádí. Přitom je hodně mladá, třicet jí ještě nebylo, má dvě holčičky, 7 a 5 let. Tatínek na ně jaksi neměl čas, fanoušek do aut, věčně nebyl doma, ona sama na děti, domácnost, všecko... Pak jí řekl, že jí asi už rok zahýbá. Chudák malá, ted je z ní samoživitelka dvou dětí, bydlí sama... přitom mladá, příjemná, pohodová holka, chytrá a pěkná, moc hodná a sympatická. Je mi z toho strašně smutno :pensive:
15. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
say a v noci julca spi? vstava k ni taky nebo jen ty?
15. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
jani, i to se obcas stava :pensive: tak nam nezbyva nez se modlit aby jsme tak nedopadly taky...
15. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
julca vstava vetsinou v 5, to se naji a spi dal do 8. vstavam jen ja
ja uz nemam silu bojovat. Vztah je o duvere. miluju jen jeho,mame dceru. Musi pochopit ze jinyho nechci, ze mi to za to nestoji...
15. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Maji tak držím ve škole palce :wink:

Say to je fakt, že oni ti chlapi mají štěstí, jak hlídají. Jarek taky vždycky říkal, že malá byla moc hodná, zvlášt jak byla menší. Jenže to byla hodná proto, že ji třeba měl v nosítku, a při tom zahýbat fakt nejde :grinning:
15. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
say, aha, ja myslela, ze jsou vsechny deti takovy prisery jak tobik... :grinning: Stridali jsme se po noci se vstavanim a Martin mel pochopeni aj pro to, ze nemam naladu ani na neho natoz tak nekoho jinyho...
15. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Když byl pracovní týden, tak jsem vstávala jen já, chlap se chtěl vyspat, tak jsem se snažila to respektovat, když bylo hodně zle, že se třeba na přebalováku potento, šel mi pomoct. o víkendu opačně :slight_smile:

Say tak se fakt modlím, aby to pochopil a aby to už bylo jen dobré...
15. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
say, asi se mu vzbourily hormony po porodu :grinning: drzim palce at se mu to rychle rozlezi v hlave a jste zase spokojena rodinka..
15. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Tak chlap přijede :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
to je dobre jani, tak lehni,nohy nahoru a nech ho at kolem tebe skace :grinning:
15. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Jj :slight_smile: prvně je vyšlu na to plavání a pak bude fajn odpoledne :slight_smile:
(teda snad... vždycky, když to tak plánuju, něco se podělá :grinning: :grinning: )
15. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
ha ha, to znam... no nic, uz fakt musim koncit, budu tady zase odpoledne..tak zatim paaaa :grinning:
15. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
jani,tak super :slight_smile:

U nas je to slozitejsi, od zacatku vztahu nam to nekdo nepreje, takze mame za sebou i obdobi kdy na me chodili anonymy, samozrejme nepravdivy. to eda rozchodil. Pak mu cizi lidi rikali ze mu zahybam (nastesti vedel ze to nemuze byt pravda, protoze v dobe kdy jsem mela byt s jinym, jsem mela nocni) a tak porad. zklidnilo se to az kdyz jsem byla tehotna. Tak proto je ted i neduverivy...
15. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Say, tak to mě mrzí a je to pěkně hnusné, že se vám někdo snaží takhle rozvrátit vztah. Pomluvy zabolí, ale anonymy, to už je pro policii :rolling_eyes:
15. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Tak brouci odjeli plavčit :slight_smile:
mrknu se na něco k seminárce, pak bych mohla začít dělat oběd :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
say nevim, jestli jsem to neprehlidla, ale on je takovy do te doby, co do nej huceli ti "kamosi" v hospode?
15. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
emi,ano, asi tak od te doby to vetsinou stoji za prd :pensive:
15. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
sayast : ja jsem tu za vama nebyla tak strasne dlouho,ze jsem si ani nevsimla,ze mas malickou na svete,moc gratuluju!!!

Jinak kdyby jste chteli nejake novinky,tak ja zrovna stimuluju uz na 3.IVF cyklus v patek uz jedu na punkci,ale moc sanci tomu uz nedavam,ale potrebuju se nekam uz pohnout!!!To cekani me nici...a takze clovek uz ani nevi co muze ocekavat!!Mejte se vsechny moc krasne!!
15. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
janeyzelvicka : to tak strasne leti,to tvoje malickate nedavno narozene miminecko uz je velka slecna:slight_smile: je moc pekna!Alespon vidite jak jsem tady dlouho nebyla:slight_smile:
15. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
say tak to je bombovy chlap..misto aby stal pri tobe v takovem "obdobi", tak te jeste zlobi...snad se co nejdriv vzpamatuje....jinak ho muzes i se psem kounout do ritky... :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
navic, proc ty musis byt ta silna a zvladat vsechno a on si dava dovolenku na "premysleni" co chce vlastne delat dal a co nechce????
co kdybys byla hnup jako on a taky se na to vsechno takhle rychle "vysrala"..co by bylo s Julinkou????????
15. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
say a kdyz uz je takovy chudacek, tak proc si nerozmyslel driv, ze jeste nechce byt tatka? :rolling_eyes:
15. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
say, je mi to lito, ale souhlasim s emcou :pensive: myslim ze nema cenu, abysme te vsechny uklidnovaly, ze se to spravi (samo??? asi ne...) a ze mu mas dat cas... :pensive:

nezlob se, muj nazor..... :frowning2:
15. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
no ted uz budu asi jako nejvetsi svine, ale ja cekala, jake to bude po porodu, jestli me prekvapi, nebo ne...a ne:frowning2:
aerin jak je? co grafy?
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
nic moc emi, uz to vypadalo nadejne a asi nic:frowning2:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=3

a co u tebe, uz mas bricho?:slight_smile:
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
tento mesic uz by to mohlo vyit, ne?:slight_smile:)))) uz si hralo na schovku dlouho:grinning:
a bricho nemam..ja nevim jakto..alespon ze kope..jinak bych nevedela, ze jsem tehotna:grinning:
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
mohlo, no....ale mam takovy tuseni ze nevyjde, ani ted ani pristi mesic :confounded:

tak ja zas jdu, mejte se:wink:
15. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Say tak to mě mrzí, že je u vás až taková krize :frowning2: . Ona žárlivost je fakt hnusná věc, mám osobní zkušenosti, protože já jsem taky žárlivá (bohužel to mám dědičně :sweat_smile: - děda byl chorobnej žárlivec, babička se nesměla ani namalovat, aby se náhodou nelíbila jinýmu chlapovi...), ale čím dýl jsem s Vaškem, tak mu víc věřím, nebo spíš si vždy vše logicky vyargumentuju :grinning: , ale teda sanžím se nežárlit před ním, jen tak pro sebe :sweat_smile: . A Vašek, ten mi věří úplně nejvíc, on snad ani nežárlí :sweat_smile: .
Maji koukala jsem do albíčka, ty šaty jsou moc krásný :slight_smile: a botky taky, já chodím skoro pořád v podpatkách, ale teda do těchto bych si asi netroufla :grinning: a navíc bych byla větší jak Vašek :grinning: .
Jani tak fajn, že Jarek šel plavat, aspoň máš klid na školu, že :wink: :grinning: . A s tou tvojí kamarádkou je to fakt smutný. Mladá se dvěma dětmi a rozvádí se, ale zase lepší, než být se sviňákem chlapem.
Ywi tak teď už to IVF určitě vyjde, do třetice všeho dobrého se říká :slight_smile:
Aerin teda ty jsi tu dlouho nebyla, a nebuď skeptická, nejdůležitější je právě naděje :wink:.
Emi a nic si nedělej z toho že nemáš břicho, já se minulej týden dívala do alba, kde měla ženská břicho ze 30tt a měla ho velký jako ty, to jsem fakt čučela, kde to mimino schovává.
No a jinak já byla dnes nechat svázat konečně bakalářku, ale měla jsem teda blbej pocit, aby tam bylo vše jak má. V pátek vyzvednu a odevzdám :grinning: .
15. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
prave ze jsem si tohle obdobi predstavovala jinak, uplne jinak a uz nemam silu se kazdy den obhajovat ze nemam jinyho. Chapete to, v tehotenstvi, pred porodem a v sestinedeli a mit chut a myslenky vubec na jinyho? Uz nemam silu poslouchat jak vypravi psovi a Julce ze odpoledne ma odpoledni, tak ze budem s nahradnim tatinkem. Dokonce si mysli ze kdyz se mnou jde ven mamka ze mi dela jen alibi a ja se schazim s jinym. Je mi z toho hrozny smutno, prolila jsem spoustu slz, ale uz to zachranovat nebudu. kdyz bude chtit, pujde :pensive:

aer, nesmutni a nehazej flintu do zita, dockas se :slight_smile:

Ywi, tak strasne moc drzim palce, uz to urcite musi vyjit!!!

jani,jak sis uzila volno? :wink:. uz je ti lip?

Anet, tak hura :slight_smile:. To to leti :slight_smile:

Emi,ja dlouho taky bricho nemela a jak jsem vypadala pred porodem :grinning:. jako koule :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.