• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say ja mam z nej nervy, ze se za vama asi rozjedu....!:grinning:
ja bych mu tak naliskala, ze by se z toho posral, preju mu, at ma 4 mesice v kuse tehotenske nevolnosti a neni nikde, nez nad hajzlikem, potom aby ho tak zasrane bolely zada, ze by si hledal lano a jako zaver bych chtela, aby porodil lulinou minimalne bramboru, ke ktere bude mit citovy vztah.....pak at si trochu pohrabe v hlave a popremysli nad sebou.........
nic si z nej nedelej....ja vim, ze to nejde..ale zkus se venovat Julince.....s nim nema smysl se nervovat a tresovat..at si veri cemu chce......pokud je to az takovy debil, tak muzes yt vlastne jen rada, ze se ho zbavis:slight_smile:
at si vyklada treba futrum, ze prijde nahradni tatinek..aby se pak nedivil, kdyz fakt prijde a bude mit rozum narozdil od nej. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
emčo :grinning: musím se smát :grinning: ale moreless souhlasím, někdo by mu to měl asi ručně stručně vysvětlit. Proč si chlapi hledaj kamarády takové paka? proč nemůže mít někoho, kdo mu řekne, ty idiote, co tu děláš, jdi domů za svou ženou? a blbé nápady vyžeň z hlavy, ne proto, že jsou technicky nemožné, ale proto, že ji máš stoprocentně důvěřovat? ach jo. :rolling_eyes:
A co rodiče a tak, vědí o tom?

Já si včera odpočala, i když ta ms je fakt svinská... ale kalíšek vřele doporučuju, i na silné krvácení, bez něho bych se ze záchodu fakt nehla :rolling_eyes: takhle mám aspoň pocit komfortu a jen každou chvíli vylívám.

ywi, přijď se ukázat častěji :slight_smile: taky držím moc palce :wink:
16. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Anet, tak svázáno :wink: určo se bude líbit :wink:

aer, mě ten graf nechce najet :confounded:

Jinak dnes odpo se dostaví ta přítelkyně od kamaráda. Doufám, že si pěkně pokecáme a vysvětlíme a že nebude Už se perou? :grinning:
16. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Emco, napsala jsi to krasne :grinning:

Jani,tak pak hod info jestli jsi bez sramu :sweat_smile: :grinning:

Dneska mi dorazili nausnicky pro Julcu, jsou krasne :dizzy_face: . nemuzu se dockat az je pichnem :dizzy_face:
16. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Čááááu ..
včera neskutečná lítačka, po úřadech, městě, 1,5 roční prohlídka.. :grinning: Vše OK.

Ty jo, say.. nevím, co bych k tomu řekla.. mám štěstí, že mám v Ondrovi 200% podporu.. Ale jsem ten typ, co nepřesvědčuje druhého a nepřemlouvá. Nejsem na dlouhé seance typu vymejvání mozku. Když nechce .. tak nechce, pak se není o čem bavit.

Scény, které předvádí se psem a Juli jsou trapné a ubohé. Navíc tím nesráží Tebe, ale SEBE. :wink: Jak vysoké sebevědomí a mínění o sobě asi má, když si myslí, že potřebuješ jiného. :confused: Na tom asi něco bude.. kdyby on byl 100% jako přítel, manžel, otec.. asi by neměl mít obavu, že bys toužila po jiném, kdyby on Ti dával všechno. :rolling_eyes:

Neříkám hned balit kufry (máte Juli - je to její táta) ..ale rozhodně bych s ním na toto téma dál vůbec nediskutovala. Ať si myslí co chce.. hlavně se neobhajuj a nevtírej do jeho přízně. Nemá to smysl, musí na to přijít sám.. a pokud ne.. tak pak ať si sbalí trenky, psa.. a může mazat. :wink:
16. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
jo obla..taky pravda..mas recht mano....on se ztrapnuje a co si o sobe teda mysli, kdyz ty jako zoufala sestinedelka rozbolavela uz si radsi hledas nahradu, no?:grinning:
to se mas starat o dve deti????
pokud si mysli, ze je mladik, co ma jeste cas na deti, tak uz je trochu pozde....kor si to rozmyslet po porodu.....a ti jeho kamosi musi byt pekne primitivni chudaci, co jineho, kdyz sedi v hostpode, ze? ti lidi okolo delaji hodne...:frowning2:
a pozdravuj nahradniho tatku.....:grinning:
16. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
normalne se u vasich prispevku bavim, pisete to tak hezky a vtipne :slight_smile:
No, eda se ted od ty soboty tvari jak u umuceni, ani na pivo dokonce nechce jit :confused: :sweat_smile: . Ja ho nepremlouvam. Snazila jsem se mu to vysvetlit jak s tim prisel, ted uz ho nepresvedcuju, neklecim pred nim na kolenou a nebrecim. Nechavame tomu oba cas a uvidime.a snazim se jen kvuli Julince, nechci aby vyrustala bez taty jako ja
a mamka s tetou o tom vi, ale nechtela jsem jim pridelavat starosti, tak nevi ze to vypada az na rozchod :pensive: . Vi jen ze to je vazny a tak vsichni cekame
16. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Obla, třetí odstavec, to je výborná úvaha. možná by se mu měl dát nějak link na tyhle stránky, at ví, co si tu o něm myslíme... vartki guvno řiť targo...
16. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
say lasko nase jedina:slight_smile: chces, aby mela Julinka tatku imbecila ubreceneho, co mluvi psovi, ze prijde nahradni tatinek, nebo chces, aby byla spokojena?:slight_smile:
draha ma, maminka pro nas taky chtela tatinka, mela jsem ho dvacet let a mam akorat doted trauma:slight_smile: ver mi, ze kdyz je ted takovy imbecilek, ze to lepsi nebude..natoz, aby se to casem cele uklidnilo..pokud ma uz ted takove mysleni a tyhle veci chce resit rozchodem?????ts...at si tahne ufnukanek.....
taky me napadlo, ze bych chtela, aby si to tady cetl:grinning:
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
say napis si tohle na dlan "Scény, které předvádí se psem a Juli jsou trapné a ubohé. Navíc tím nesráží Tebe, ale SEBE. Jak vysoké sebevědomí a mínění o sobě asi má, když si myslí, že potřebuješ jiného. Na tom asi něco bude.. kdyby on byl 100% jako přítel, manžel, otec.. asi by neměl mít obavu, že bys toužila po jiném, kdyby on Ti dával všechno. " a rekni mu to!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad ji nebuds mit moc spocenou, at nepoztracis slova:grinning:
16. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
naprosto souhlasim s holkama :slight_smile:

a koncim stavku, uz tu s vama zas budu:slight_smile:
16. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aerin vitej zpet v klubu sexualni a partnerske poradny...:grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Vy jste ludry.. stávám se tu se svým občasným příspěvkem mediální hvězdou :grinning:

Né, fakt.. tohle je na Bohnice.. on se musí nejdříve srovnat sám se sebou.. natož aby měl ponětí, co obnáší family život. Místo, aby pomáhal své psychicky i fyzicky vysílené ženě v 6ti nedělí, chodí si pro "moudra" do hospody.. a ještě pak tahá domu blbý kecy a atakuje Tě. Doporučila bych mu místo toho pobyt v MC, s knihou o rodičovství.. a nejspíš bych mu amputovala pinďoura, pže není chlap, když se k tomu tak neumí postavit.

A aby zakryl své nedostatky a to, že zdaleka není 100%, natož snad perfektní opora.. raději si v hlavě vymyslí imaginárního milence.. pro klid své duše.. ( no jo, to lehčí, než se pitvat nad tím, proč se bába diví, že páníčka psa nezná, když se doma o rodinu a to okolo moc nestará a tak se nemůže divit, že ho nevídá ani s kočárem, natož s čoklem).. Kamarádi nabulíkují spoustu keců, protože si myslí, že když žena 2 týdny po porodu nepřichází s mega vibrátorem a podvazkách do ložnice.. asi má jiného - nezajímá ji sex. Už nedomyslí, že ta samá žena, usnula na gauči u skládání ponožek, v poslintaným tričku, vložkou mezi nohama a místo účesu - fontánou na hlavě. :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Stávka dýdžejů... :grinning: a ticho se válí z repráků.. :grinning:
16. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
oblaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Aer, welcome back :slight_smile:

Say, já jsem vždycky spíš proti rozchodům, proti radikálním řešením, proti válkám, podle mě normální lidé se spolu domluví na všem. Ale existujou varianty, které jsou nenormální. Proto se zastávám jak některých útoků severoatlantické aliance, tak některých rozchodů. :slight_smile:
Zachovej si svou hrdost, ty nejsi ta špatná. Je třeba tomu dát nějaký čas. Ale na druhou stranu, žít s žárlivcem, trpět to, jen aby to bylo slepeno... To asi není to pravé.
16. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
obla rulez :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
aer .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Welcome to hell :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
obla to tu zabila...:grinning: :grinning: :grinning:
mam problem s mamkou, pomuzes mi ji pochopit?:grinning:
jinak mas pravdu pravdouci....a to s tim, ze ho sousedka nezna, kdyz radsi sedi v hospode radsi nemluvit:slight_smile:
16. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
emčo to cos psala na AP? Já to četla, mazec...

Kika se probudila až teď... páááni... :grinning:
16. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
jo jani...ale ted nevim, vcera jsme po ni zase rvala (nikdy bych si to nedovolila..) ja uz proste nejak nemuzu......vubec nevim, co se deje..jestli ja jsem ta spatna, nebo ona..jestli to hormonama..nevim..:frowning2: uplne me to mrzi...
16. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
jsi v třinu? a fil s tebou?
16. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
nene..ja uz jsem zase v Praze....
16. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Ták holky.. konec poradny ZDARMA .. začnu vybírat :grinning:

Ach jo, je to v perdéli.. zvláště když chlap není chlapem.. pinďoura si šolichá v ruce pod peřinou, místo mozku ovládací panel gameboye, i podu, i phonu, auta,.. a jako společnost partu zhýralých staromládenců, kteří rozdavájí svá moudrá, jak vyřešili život s ženami, které stály za h.. přitom jednoho poslala k vodě, kvůli malému péru, druhý byl na podpoře a jí nebavilo půjčovat mu na vstupenku do hospody , třetí nikdy žádnou babu ani neměl, protože se svými 140 kily nevzbudzoval touhy a čtvrtý odpoví při každé otázce "gól" ...

Takovému, .. (v zájmu uchování si duševního zdraví a hrdosti) .. sbalit trenky, silonové ponožky od maminky, budík s kukačkou a odeslat na nejbližší autobusovou zastávku. :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
16. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Sláva, nejelo mi to :angry:
16. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak, doufam, ze to nejelo vsem a proto je tu tak mrtvo, protoze jestli zas prestanete psat, kdyz jsem se k vam vratila, vsechny vas zbiju na jednu hromadu :angry: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
aer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jdu něco uklízet, ale průběžně nahlížím :grinning:
16. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
no jen aby!:grinning:
16. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
a u nas na diskuzi jsme se bavily o te lharce, co si vymysli..a taha nas za nos..no pochop..:grinning:
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.