• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aer, tssss.. mně to jelo celou dobu .. pche.. :sweat_smile: Ale terminátor šel hají.. takže taky začnu pouklízet a taky ze sebe udělat člověka,..a sundat župan :grinning:
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
:rolling_eyes: Tak jako .. na mladýho nemají žádný hezký plavky.. no prostě nemají.. všechno je to hnus :rolling_eyes:

No a na moje sádlo raději ani nemluvim.. já si letos koupím neopren .. od krku po kotníky.. :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ach jo......no tak jo, no........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem v praci a nebavi me to tu.....asi se aspon naobedvam....
16. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ja obedvala hrozno a fidorku:grinning:
16. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
já jablko .. :confounded:
16. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Já zbytky čočky od včera :slight_smile: a furt mi to tu blbne... ty jo, návštěva je zachvíli tu :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
na me v praci cekal kureci rizek v pivnim testicku s bramborem, tak jsem zvedava:grinning:
16. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
tsssssss :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
:zipper_mouth: dietka ..
16. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
obla proč dietka?
16. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
aer, tak jsem pročetla poslední kus vaší diskuse 2010 a musím říct, že jsem se málem řezala smíchy :grinning: :grinning: velmi sympatizuji s eliterou, prakticky jako přes kopírák :grinning: :grinning: aspoň je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
protože jsem vorvaň :rolling_eyes:
16. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
to pochybuju :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
jani, nepochybuj.. mám soudnost a k mé smůle i zrcadlo .. :wink:
16. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jo .. a díky mé všímavosti a šťouralství .. nám účetní dala ještě tučný doplatek na daně.. Protože to prvně spletla.. a Ondrovi mě do daní nezapočítala.. Ošidila by nás tím o 20 tisíc !!!! :rolling_eyes: :confounded: :zipper_mouth:
16. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
A pak, že neumím matiku.. tsssss :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
S tou matikou něco podobnýho - Jarkova účetní stále vorá odpočet na dani na Kristýnku. Posílala to jeho kolegovi :rolling_eyes: pak to spravila, ale minulý měsíc zas neposlala :angry: z čeho voni ty účetní dělají?
16. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
No jako Ondra tam nesl ty papíry na třikrát .. a pak nám pošlou na můj vkus, dost málo (většině vraceli ještě více, než loni při společném zdanění) .. mi to nedalo a furt jsem to doma přepočítavala.. no a vycházelo mi dočista něco jiného..

Tak jsem ho vyslala, ať se zeptá, zda-li nepochybila.. a ejhle "Moc se omlouvám, já Vám zapomněla započíst manželku" .. no ty bláho.. nedejbože, kdyby na tom byla nějaká promlčecí lhůta, jako třeba u vyplácení stavebka a tak.. člověk by to nekontroloval, věřl by účetní a ošidil se o peníze .. :confounded:
16. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Jj :rolling_eyes: když si představím, že ta ženská jim vypočítává i mzdy, mám mírné pnutí v ruce :angry:
16. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
:rolling_eyes: By se z toho jeden po****
16. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: tak nevím, jesi ta kámoška dorazí, prý mezi půl 2 a 2...ale ona je takový opozdilec, tak snad ještě jo...
16. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jani, tak co kamaradka? dorazila?

Emi, co s mamkou? :confused:

aer, to je super ze jsi zase zpatky u nas :dizzy_face:

Eda ale neni jen spatnej, moc mi doma pomaha, nerika nic kdyz nestihnu neco udelat a je na nej spolehnuti. Vim ze kdyz mu Juli necham, tak se o ni perfektne postara a na pivo jde cca 1x tydne a vzdy se vrati brzo a strizlivy. to jen abych o nem nemluvila spatne :zipper_mouth:
16. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Say, víš.. moc mě to mrzí.. ale co naplat. I kdyby doma lítal s prachovkou, dítětem na zádech a vařečkou v ruce, jednou nohou sesavem v koupelně.. co na tom, když si nějak nerozumíte jako partneři.

Ze začátku, když přijde dítě, je to vždycky zkouška ohněm. Ale myslím si, že výbuchy na Tvoji osobu a osočování z nevěry, natož snad plánování rozchodu.. to je trochu bezpředmětný :unamused:

Musíte si ujasnit, co k sobě cítíte. Ty ho očividně miluješ, myslím si, že on Tebe nejspíš taky.. možná až tak chorobně, že si plete lásku s vězením a tyranií. :pensive: Mám doma taky žárlivce, ale osočovat mě, že mi sem chodí jinej, natož snad bulíkovat Ondráškovi něco o "náhradním tatínkovi" .. to je trochu na hlavu padlý. Chlapi jsou jiní, smýšlí jinak.. ale tohle jako racionální člověk u své manželky - čerstvé šestinedělky..???? Měl by Ti být psychickou oporou.. Upozorňuji, že Tvůj partner.. pro Tebe bude ty tři roky na mateřské také nejlepší přítel.. protože z většiny přátel se stanou známí.. a těch opravdových moc nezbyde.. a pokud nemají děti, nebudou je bavit neustálé fráze o plenách.. A tady nastává ten zlom.. ten, koho máš doma by Ti to měl vynahrazovat.. a ne mlejt kokotiny o vrzání bokem :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Jo a abych nezapomněla... ten můj cukrouš mi donesl mé vysněné triko .. jen tak.. uviděl ho v obchodu a koupil mi ho.. :dizzy_face: sice dal pěknou dardu :rolling_eyes: ale jsem z toho hotová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže vychvaluju do nebe...

A dnešní perlička s Ondráškem.. jsme venku v "parku" s tříkolkou.. já sedím na lavičce s časopisem. On běhá po trávě.. sbírá pampelišky, občas mi dá přivonět, šťourá kamínky, občas mi donese nějaký ukázat.. .. zkrátka idylka. :dizzy_face: On Vám za mnou tak běží.. s úsměvem na tváři a zavřenou dlaní.. Já se těším, co mi zase ukáže a poví.. a nastavím dlaň.. a on s úžasem a štěstím v očích " Jéééé mamííííí, hovnooo" .. :dizzy_face: Já myslela, že mě omejou.. :grinning: Málem jsem přepadla z lavičky.. spadly mi sluneční brýle a už jsem s držkováním hledala ubrousek. A on se tomu ještě smál ..
16. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
Mě napadlo vlastně.. vy ani pořádně nevíte, jak já s Ondrou vypadáme :grinning:
16. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
obla to jsme zvedava..snad nejsi fiktivni mariola/janaagimova:grinning:
16. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Tak kamarádka nakonec dorazila o půl 4 a odešla o půl 9, měly jsme si fakt co říct, do vlasů mi teda nevjela, což jsem ráda, zato jsme se na konci objaly :slight_smile: tak mám možnost vidět všecko i z jiné strany a snad to už bude jen dobré. Ale co mi vyprávěla víc o tom klukovi a teda mém kamarádovi, máme toho společného tolik, že mě to naprosto děsí, stejný postoj, životní příběh, problémy, stejné chyby, stejné známky :grinning: :grinning: akorát volí blbou stranu a má blbý názor na radar, na tom ještě zapracuju :grinning: :grinning: :grinning:
Takže samozřejmě kapely se nevzdám maňamaňamaňamaňa :grinning: :grinning: :grinning: (pardon, mám ryze cimrmanovskou náladu :sweat_smile: )

jo a kamarádka chválila látkovky, říkala, že je chce taky používat, a z bamboo extra byla extra nadšená :grinning: :grinning:

obla no právě, chcem foto :slight_smile: hovno výborné!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
souhlas s tím, že dítě je zkouškou vztahu. Co máme Kiku, zvlášt když je starší a aktivnější, třeba jsme se za týden pohádali tolikrát,že až hanba. Jak je člověk unavený a vyčerpaný, je to čím dál horší a jen se to motá v kruhu.

Tak, zítra jdu na exkurz do waldorfské školy :slight_smile:
16. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak dnes jsem si zahrala posledni verejnej koncert poradanej skolou :slight_smile: mohlo to byt aj lepsi, ale to muze byt vzdycky, ze? :grinning: a boty jsem zvladla a ani jednou neskobrtla, tak se mi ulevilo, ale teda byt v nich dyl, to uz bych asi nerozdychala... :grinning:
16. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Maji gratulace ke konzertu i k tomu, žes došla :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 23:43  • Odpověz
diky jani, jak to ze jeste nespis? :confused:
16. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.