• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no ja uz jdu, nejak me dnesek vycerpal (vstavala jsem v 6! protoze jsem se bala :sweat_smile: )
tak dobrou a nekdy behem dopoledne (podle tobikovy ochoty hrat si sam) se tu objevim :grinning:
16. dub 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
Ty vad, půlnoc??? a já žiju v domnění, že je tak kolem 11... dobrou noc, taky balím :slight_smile:
17. dub 2009 v 00:00  • Odpověz
Čáááu kočky :slight_smile:
Tak Vám hodím nějakej ten šrot do alba ..
Jinak je hnusně.. takže dnes budeme uklízet, koukat na pohádky.. a zítra snad povejletíme do Phy.
17. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
máte to tam :wink:
17. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
obli, ta posledni je nejlepsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slusi vam to spolu :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
maji, děkuji .. :dizzy_face: Ta poslední je taky úvodní z požadavku do modelingové agentury :grinning:
17. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
17. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
obli, co v praze? jen tak? :slight_smile: my jsme tam byli asi pred mesicem :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
maji, no já nevim.. chtěli jsme na čumendu po památkách, třeba někde zachytit nějakou akci, nebo tak.. ale když má být hnusně, tak nevím. :confounded: Musím kouknout na kulturní program.. a promyslet to.

A chci do Varů, až bude hezky.. na kolonádu.. a vlakem - kvůli mlaďasovi :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky vy jste se včera rozkecaly :sunglasses: .
Say máš to teď těžký, ale já bych ti fakt přála, abyste to vyřešili. Rozchod je radikální rozhodnutí a brala bych to jako poslední možnost. Já bych řekla, že to chce čas. Protože co vím, tak jste spolu chvilku a vztah se vždycky po čase vytříbí apokud ti třena teď nevěří, může se to ustálit a věřit ti začne. Já Vaškovi ze začátku taky nevěřila :grinning: a on byl za to na mě naštvanej, žárlila jsme taky dost. Ale postupem času mu prostě víc a víc věřím.
Jani to je fajn, že jste si to vyříkaly s kámoškou :slight_smile: .
No já měla včara lítání. Ve středu jsem jela nechat do Brna svázat tu bakalářku, protože mi vedoucí v úterý napsala, že mi ji přijímá. No ale včera, ve čtvrtek mi volala, že tu bakalářku nečetla, že to příjímám myslela jako, že jí došla tím mailem. A že v závěru mám takový kostrbatý myšlenky, který by se určitě nelíbily oponentovi, aby mi prý nechtěl snížit známku. Já myslela, že mě klepne. Normálně jsem zavěsila a půl hodiny brečela :cry: . Pak jsem se pokoušela přes hodinu zavolat do toho knihařství jestli tu práci ještě nevážou, že bych tam potřebovala nějaký listy vyměnit. Opravdu se mi to povedlo až po hodině a měli ty práce už rozpracovaný, ale paní byla moc hodná, že ty listy můžu dovézt, že je vymění. Tak jsem valila narychlo do Brno. Vašek mi ještě vázal bakalářku do kroužkové vazby pro vedoucí. A vypaloval CD s bakalářkou. Normálně jsem z toho měla úplně depku :angry: . Ale tak aspoň jsem večer zůstala s Vaškem v Brně, s jedním klukem s práce byli posedět (jako celá parta), protože se bude ženit, tak mě vzal Vašek sebou a výborně jsem se pobavila. Ale ta bakalářka mi leží v hlavě pořád. Aby to bylo ok :confounded: .
17. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
17. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tobikovi vcera pod pyzamko vlezla v obyvaku vcela!!!! :astonished: jak jsme ho pak prevlikali, strasne jsem se lekla, ty jo, kdyby ho bodla, coz se mohlo stat snadno (jeste ze ho to asi nesimralo jak tam lezla)...radsi nedomyslet u tam malyho decka :confounded: :confounded: :confounded:
17. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
jani, o waldorfskych skolach uz jsem taky neco cetla a docela se mi to libilo...na druhou stranu, chodi tam sourozenci myho kamarada a ze jsou z toho prej tak zblbli aj rodice, ze se decka nesmi divat na Kacery a pod., protoze to neni ceska pohadka... :sweat_smile: a ja je jako mala milovala ze vseho nejvic.. :grinning:
17. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Maji, tak to je teda fakt štěstí... Snad by byl v pohodě, i kdyby ho nedej bože bodla...
17. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
jani, no ja su alergicka, takze tezko rict :sweat_smile: asi to byla vcelka Maja a byla hodna :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Jo tak, jesi si alergická, tak to je pak jiné :frowning2: Včelka Mája :sweat_smile:

Jo, mají to nějak i v dotazníku pro rodiče, když tam chtějí dítě dát, jaký mají vztah k tomu, že děcka sedí furt u kompu... Něco podobného říkala i dneska ta učitelka. Zase na druhou stranu tohle mi přijde extrém, jasně, že neposadím děcko před televizi a nenechám ho tam od rána do noci, ani nebude hrát střílečky na počítači, ale hezká pohádka (což podle mě kačeři jsou) nebo až budou starší, třeba nějaký dokument, proč ne...

Jsem na palici. Píšu článek o firemních školkách a už jsem obeslala tolik firem a nikdo ji neuvažuje zřídit :grinning: potvory!!! ani ČSOB, ani spořka, komerčka, čez, nikdo!!! Asi si do článku tu firmu budu muset vymyslet :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
pridala jsem do alba par aktualnich fotek, kdyby jste se chtely mrknout :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Super :dizzy_face: ty fotky 16 - 18, kdepak to je?
17. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
to jsme byli na Kacine zaplatit poplatek za svatbu :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Aha, já si říkala, jestli někde tady blízko... tak nic :grinning:
17. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
maji! ja jsem prosvihla "presne 1 rok"!!!! :confused: kdy????? vcera????? no kazdopadne vse nej Tobiskovi, posilam ooooobr pusu!!!! :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
aeri, Tobik posila taky pusinku a ze dekuje za pranicko...jj, vcera, ale slavili jsme uz o vikendu, protoze jsem mela ten koncert :sweat_smile:
jani, vsak si udelejte vylet treba o prazdninach, je tam fakt nadherne... :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
ted koukam na stranky Kaciny, to je streka.... :frowning2: ale taky bych se tam zajela nekdy podivat....
17. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
ty voe, ja bych se vdavala v te zamecke kapli :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Maji, já jsem ale blb... já si pamatovala, žes říkala někdy kolem půlky dubna, jenže já furt žiju někdy v březnu... takže taky moc moc tobíkovi gratulujeme, za kikouše i za mně posílám i pusu :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ženský, dejte mi někdo pár facek, pač já se dneska dojímám... nejenže mě rozesmutnil ten klučina ve škole, ale Jarkovému spolužákovi ze střední umřel chlapeček :cry: mě dneska asi urve :cry: :cry:
17. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
teda to je den jani, nedivim se ti, ze se dojimas :pensive:
17. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Kika ma dobryho kohouta Jani:grinning:
17. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
punker :slight_smile:
17. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
jani, kikuska je kus :grinning: ma nadherne modry ocicka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.