• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no nic a ja se tak zaradovala...jdu psat diplomku :confounded: :confounded: :confounded:
19. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
vypada to, ze mi fakt nezbyde nez jit na to...a ja do vas, devcata, vkladala tolik nadeji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
19. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
juuu, obla :grinning: :grinning: :grinning: ze by zachrance konecne dorazil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
jistě :sweat_smile: muži spí, já peru a žehlim.. :grinning:
19. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
vcera jsem mela podobny program jako ty :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
me kluci nechali samu doma at neco udlam do skoly konecne :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
jsem zapomenla a sla jsem jist:grinning:
19. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
teda emi, zapomenout na me?!?! kvuli jidlu!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
No .. a my se mrkneme na new vysavač a půjdeme na tenis :grinning: Mám nové tepláky od Victoria´s secret .. včera jsem jim strhla tržbu :D
19. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
nechtne jsme koupili 2kg jahod s Filou:grinning: :grinning:
a sli jsme reklamovat vysavac a bojim se, ze ho opravi, nebo nam daji ten stejny novy :pensive:
19. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
19. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
to je hruza, ja jsem jeste nic neudelala :sweat_smile:
19. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
19. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ták jsme byli na véče v mexický .. :dizzy_face: Bylo to úža .. mladej zblajzl sám celou fazolovou polívku.. :dizzy_face:
Chodíme tam moc rádi, je to tam krásné, stylové a k SEŽRÁNÍÍÍÍ.

Já ještě pouklízím prádlo do skříní a měla bych nejspíš vytírat :confounded: Sakra....

Mladej se už rochní v postýlce, velkej šel se psem a já se koukám po botech a parfémech.
19. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
dobre ranko, koukam z okna a vypada to na dalsi slunickovy den...jupi :grinning:
20. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Dobré :slight_smile:
My byli včera na horách, bylo tak nádherně :dizzy_face: dneska budu nejspíš zavřená doma :angry:
Zítra jedu do brna i s chlapem a Kikou, já půjdu do školy, oni na stavební veletrh :grinning:
20. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Nzdárek holky, hlasím, že u nás taky krásný počasí. I o víkendu docela bylo. V neděli jsme jeli zase na projížďku na kole. Dneska už se ale musím začít učit, ať toho pak nemám moc, ono 180 otázek není žádná sranda :confounded: .
Jinak se musím pochlubit, máme dneska výročí :dizzy_face: , sedm let, to je doba co :grinning: . A Vašek udělal pokrok. Určitě jsem vám psala, že se neustále brání zuby nehty svatbě. No a když jsou spolu dva dlouho, tak je úplně normálně, že každej říká, to už je na svatbu nebo na rozchod. Tak doposud Vašek říkal, no svatbu rozhodně ne a právě nastala změna už říká, že je to spíš na svatbu :grinning: :sunglasses: . A včera si nechal dobrovolně ukázat kočárek, kterej se mi líbí, ani neprotestoval. Jojo, když už začínají mít kamarádi svatby a děti, tak to jde i na něj :sweat_smile: .
20. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Jé anet, tak velká gratulace, to je fakt doba :dizzy_face: a taky dobrý pokrok :slight_smile:

Jo, jinak Kika měla v sobotu letecký den, zhučela z postele :pensive: ach jo. Na čele má monokl (dnes žlutý) a odřené. Ale jinak dobré,za pár vteřin bylo po breku :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
anet, jeee, to jste spolu vastne uz skoro celej zivot :grinning:
jani, muzete s Kikou prijet do Poruby kdyby se vam nechtelo sedet doma :grinning:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Maji dík za nabídku, ale dneska mi to asi nevyjde... kutím do školy. Já vždycky ty pondělky nějak nedávám, to je den před školou, to jsou nervy v kýblu :grinning: co tvoje diplomka?
20. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
ale nic...nejak to nejde, tak se cpu cokoladou, pujdu udelat obed a pak vyrazime s Tobinkem na prochazku... :slight_smile: treba to pujde lip odpoledne...ae na dnesek toho mam jeste trochu vic, tak snad zvladnu udelat aspon neco :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Bré dopoledne..
20. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
A jaké máš vlastně téma?
Obli bré :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
dobre "ranko" obli :slight_smile:
jani, Muzikologická tradice v Olomouci...strasna zabava ti povim... :frowning2: hele, nedelalas nekdy dotaznik pro sociologicky vyzkum? ja nevim co to ma vsechno obsahovat :(
20. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Maji a to sis vybrala? Ty jo, zní to strašidelně...
dotazník jsem nedělala, já jsem spíš pro ty ankety a tak... ale jesi to potřebuješ k diplomce, my na to máme spešl předmět... jen vím, že ty otázky třeba musí být sestaveny tak, aby nenutily respondenta přímo k nějaké odpovědi, spektrum lidí musí být nějak vhodně rozloženo atd...
20. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky,
anet moc gratuluju jak k vyroci, tak k pokroku :wink:
Maji, tema strasidelne :sweat_smile:.
ja si jdu postezovat. V tehu se mi zhorsili oci, tak jsem se objednavala dnes na ocni a oni me objednali az na 23.10.!!! Za pul roku! Kdyz jsem se slusne zeptala jestli by to neslo driv, tak pry si mam jit jinam :sweat_smile:. To bych si nepomohla. Tak nejen ze blbe vidim, ale navic mi vratili dane a ja chci novy brejle. Do rijna ale penize utratim :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
moji kamaradce se vcera narodila holcicka,4250 g a 53 cm. To ma Julca ted :sweat_smile: :grinning:. Tak se jdu na macandicku dneska podivat :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Say to je maso, to tam maj takový nával nebo co? Ale tak klidně běž jinam, já chodila do Těšína a v těhu jsem šla normálně do ostravy, karta se neposílá, jen mě vyšetřila, změřila dioptrie a napsala nové brýle. poplatek 30 korun.

Holčička cvalík :slight_smile: maminka má můj vřelý obdiv!!!
20. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
ja bych jinam sla, ale casove si nepomuzu. Je to tak skoro vsude. Dneska obehnu optiky kde meri. ale nevim jestli mi to udelaji. Nejen ze vidim blbe do dalky, ale jeste mam astigmatismus, takze mam nejaky uhly a to nevim jestli v optice delaji :-/
20. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.