• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahojky holciny,
tak jsem se objednala do optiky, kde na me koukne mudr :slight_smile: . jsem objednana na pristi utery :dizzy_face:
ja cocky nosila kratce,vysli me 2-3 tisice na pul roku. me nebavilo je kazde rano nandavat a vecer vyndavat. jsem spokojena za bryle. libi se mi a vyhovuji a kdyz to srovnam cenove,tak si misto cocek muzu koupit kazdy rok 1 hezky bryle :wink: . cena cocek takova byla u nas pred 4-5 rokama. nevim jak je to ted.
20. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Mě taky odrazovalo to, že čočky lezou do peněz, taky ale nevím, jak je to teď. Ale říkala jsem si, že když je až tak nepotřebuju a brýle mám kvalitní, tak na co...
20. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
anet kuk na wewewe tecka cocky pomlcka kontaktni tecka cezet, udelas si predstavu o cenach :grinning: ja se malem vyvratila kdyz koukam jak se to za tech par let zdrazilo :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Já právě nevím, jak to stávalo dřív, takže nemůžu porovnat :sweat_smile: , ale jako říkala jsem si, že tak do té tisícikoruny bych za to dala. Já si na brýle taky nemůžu stěžovat, jsou fajn, já právě přemýšlím nad těma čočkama fakt jen občas, že bych je nosila, prostě velký sluníčko a nějaký koupání. Takže by mě to právě ani tak líto nebylo, jako těch peněz. No asi budu muset vyzpovídat očařku :grinning: .
Před chvilkou tu byl Vašek a dovezl mi velkou kytičku :dizzy_face: k výročí :slight_smile: .
20. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
napadlo me babovicko podar se mi nebo dostanes na prdel, blbe, ze?:grinning:
ja to asi zapomnela..:sweat_smile:
20. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
emi :sweat_smile:
Anet.. romantyše :slight_smile: teda, musím vám říct, včera jsme si na horách dali oba česnečku, byla teda dost drsná... No a večer nás taky nadýmalo, že i když jsme se chtěli tulit, jen jsme leželi v posteli a chlamali se :grinning:
20. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
ach jo, su znechucena sama ze sebe :frowning2:
20. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Maji jakto? Práce nejde od ruky?
My jdem na nákup... dneska chcem na večeři dělat tohle: http://tv.nova.cz/clanek/novinky/babicovy-dobroty-kureci-tex-mex.html
20. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
hm, jani, to vypada dobre, akorat ja si jeste od porodu netroufla na cesnek... :sweat_smile:
20. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Však dyt tu píšu, jak jsme dopadli včera s česnekem :grinning: Kika taky prděla, chudák :pensive: ale to ta česnekačka byla fakt maso, když je ho v jídle jen trochu, je to ok. Já zas nemůžu skořici, kika se po ní osypává :confused:
20. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Maji já se dnes taky k ničemu nedokopala. Vašek se mě ptal, jestli se učím, no kecala jsem mu a řekla, že jo. Horší bude až se zeptá kolik jsem udělala otázek :sweat_smile: . Ale mě ten dnešek tak hezky utekl, tím nicneděláním :grinning: . A kdy máš vůbec termín odevzdání té práce?
Jani tak česnečka je takovej zabiják :sweat_smile: , já ju tak často nejím, tak ani nevím :sunglasses: , to jídlo v odkazu vypadá moc dobře.
20. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
anet, no na konci pristiho tydne musi lezet zkontrolovana a svazana na studijnim...takze bych mela fakt pohnout... :sweat_smile:
20. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
No, tak jsme to jídlo udělali a teda nic moc. Ta smetana tam byla taková divná (pochybuju, že v mexiku by tam cpali smetanu), a ty chipsy zesrajdovatěly. No, tak aspon víme, že příště nedělat :slight_smile:
jdu balit na zítra :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
janey, ten kuřeci tex mex jsem měla včera v mexický :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
akorát to byl název pro tortilu .. a bylo to úúúúža :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
To věřím, určo ho uměli udělat mnohem líp než my :slight_smile: ta salsa byla dobrá, ale pak s tou smetanou a rozmočenými chipsy... kdyby místo těch chipsů byla tortilla a smetana vůbec, asi by to nemělo chybu :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem ve škole, brouci na výstavišti :slight_smile: Kika celou cestu ve vlaku spala (Jarek ostatně taky :grinning: ). Škoda, že nemáme čas tu pochodit víc...
21. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Dobré poledne.. tak terminátor už spinká.. já sundám prádlo, uklidím bordel v obýváku, vytřu a vysavím si mou bílou tašku.. je jako prase :confounded: No a až se vzbudí, razíme k ségře :wink:
21. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Ty jo, mám hlad, že bych brečela :grinning:
21. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Dobré odpoledne :wink: všem.
Světe, div se, já se učím :grinning: :grinning: :grinning: . Už jsem projela dvě otázky :sunglasses:, ještě jich pár musím zmáknout.
Maji no máš tak trochu šibeniční termín :wink: , ale koukám, že ses tu dnes neobjevila, tak pilně makáš. Náhodou týden je ještě dost, dokonce jeden náš učitel říkal, že se dá bakalářka napsat v klídku za týden, když se na tom maká.
Jani jídlo se včera nepovedlo jo :unamused: , škoda. Já včera zjistila, že na mimibazaru je sekce recepty a některý vypadají dost dobře, tak to tam asi budu navštěvovat :slight_smile: .
Obla užijte si návštěvu, taky bych nejraději někam vyrazila, když venku tak hezky svítí sluníčko :sunglasses:
21. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
anet, ha ha, ja se tu neobjevila, protoze jsme ted prisli ze ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
dobre ranko... :slight_smile:
teda holky, vy to tu zanedbavate, mely byste se polepsit :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Bré ránečko.. :dizzy_face:
22. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak dnes horlivě a netrpělivě čekám na pošťačku.. :dizzy_face:
Uklizeno vlastně mám.. akorát bych měla žehlit ty dva koše :confounded: a pak taky něco vařit. Ale já mám dnes čistící den, tzn. nic nejím, jen piju.. a tak nemám chuť cokoli s jídlem dělat :zipper_mouth: . Ondra začal do práce chodit dřív, aby z práce mohl dřív odcházet.. tak z toho mám radost :dizzy_face: Kéž by mohl ještě od 7mi.. :confused:

Až přijde, půjdeme si zacvičit a malého dáme k babičce.. aby s ním šla zatím na písek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra bude muset taky.. ale jen na chvilku.. protože já mám solárko a Ondra trénink.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
A vy si zas nikdo nepíšete.. :pensive: :rolling_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Jsem přidala trochu oldies :dizzy_face:
22. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno, no možná spíš už dopoledne.
Maji no tak zoo je lepší to je jasný :wink: :grinning: .
Obla hezký fotečky :dizzy_face: . Teda ty jen piješ, no to bych asi nedala, to já začala od včera cvičit, ale samozřejmě nepřeháním to :grinning: , jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :grinning:
22. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Maji jak bylo v zoo? Bylo vás hodně?
My jsme se probudily až před chvíli, ze včerejšího brna jsme byly trochu utahané. Kristýnka se celý den nosila a většinu toho prospala. Jarek s ní zašel dokonce do Brány :grinning: říkal, že už chápe, proč kupuju tolik látkovek, jak tam viděl ty regály :grinning:
Obla tak to je fajn :slight_smile: můj naštěstí chodí tak v 7, docela nám to vyhovuje.
Anet já si taky říkám, že bych měla začít cvičit...ale asi to nikdy nenastane :angry:
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
jani nakonec se nas seslo jen 6, vsichni to na posledni chvili odvolali, ale bylo fajn :grinning:
22. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
škoda že mi to nevyšlo. Teď abysme se domluvily i my dvě, nejspíš tak o prázdninách :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.