• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
si tady pripadam jak smirak:grinning:
22. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Jojo emčo, ty na nás prostě prdíš... totálně!!!
22. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
ahojky,
dneska jdem julce pichnout nausnicky :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
neprdim, ale nevim, co bych psala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
tak schválně, jesi bys děcku koupila ten plátek gothaje? :sweat_smile:

say, tak to bude krasavice :slight_smile: koukám, že to dělaj všude jinak, někde jsem četla, že to dělaj až po nějaké dávce hexy, od 4. měsíce nebo co...
22. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
ja teda gothaj nejim, pac se mi to zda jako hnus...takze bych ho zrejme nekoupila ani decku...ale co bych mu teda koupila ti nereknu:sweat_smile:
co kdybych si tady trochu postezovala, mozno?:grinning:
22. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
emi, jeste jsi mi neodpovedela na dotaz, co to mas za kocarek :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
MOžno :grinning: stěžuj si i tu, když si stěžuješ jinak, pak to musím dohledávat :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
me rekli ze je to moje vec kdy to necham pichnout,ale ze jim se to nejlepe dela mezi 2.-3. mesicem. no, jen proto ze jim se to lip dela nebudu juli trapit. nekde to pichaj uz v porodce,nektera dr rika po sestinedeli,nektera az bude zahojeny ockovani po tbc nektera az po prvni davce hexy. a ted si vyber. Ja osobne si myslim ze cim driv,tim lip pro to dite, tak jdem uz ted. dokud si za to nebude tahat
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
maji kdy ses ptala? casuaplay S4 :slight_smile:
jani ja si pripadam na terminu jak debil a opicak a nevim co jeste..dneska zas byla debata, jsem radsi drzela hubu...:sweat_smile:
" dite v postylce nenxistuje, nastrih je super, caste chovani neexistuje, montesori skolka, kde si deti delaji samy svacinku za 3500 mesicne je vysmech" a podobne....fakt me nebavi obhajovat svuj nazor neustale pred kakabusama, kteri maji naroz a predstavu naprosto odlisnou:sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
To jo, s tím taháním máš pravdu. Mě se smáli, že v tomhle jsem hrozně demokratická (jako že si to nechá píchnout, až sama bude chtít :sweat_smile: ). Já jsem přece demokratická ve všem, ne? :grinning:
22. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
emi, co to tam prosim te mate za tehule? :sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
to u nas si popovidas lip :wink:
kocarek bude fajn :slight_smile:
a co to bude uz vite?
22. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
say ja nevim, tam jsou tak tri, co mysli trochu podobne, ale jinak si jedou tu svoji pisnicku, kdyz neco reknu, tak mi jich pet rekne, ze to je blby nazor, sest ze ony by to delaly uplne jinak a osm ze to co rikam je blbost:grinning:
22. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
teda, tak to je mazec. takovy problem jsme my nemeli :grinning:
22. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
say tak ty tam asi neobhajujes prirozeny porod bez epiduralu a do vody a podobne:grinning:
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
No tak na to existuje jednoduché řešení, prostě tam nechod no... člověk je částečně chápe, v těhu jsem mívala názory jako ony, a tak vím, že člověk názor změnit může. Takže pokud ti to za to stojí, klidně si mel svou, ony pochopí, až když mimčo budou mít a nebude to takové, jak si představovaly. A pokud ti to za to nestojí, popřej jim hezký porod s epi a už se tam neukazuj. :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
musim se jit ucit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz mi fakt tece do bot :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a su dnes s Tobikem zase sama celej den...uz me to zmaha :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale jinak se mam bajecne :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
ale jani tam chodi i super holky, je tam sranda, ale jakmile dojde na porod a vychovu, tak jsou uplne v prdeli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tam je proste vecne tema stres z testu (absolutne nemam:grinning:)..takze to moc nepokecam..:grinning: a vcera jsme rekla, ze jestli maji moznost, at si najdou radsi predporodni kurz mimo porodnici, ze se dovi vic uzitecnych rad...:sweat_smile: konec..:grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Ale musím souhlasit s někým (bibnka?) kdo psal, že pokud si apolináře už tedka takhle zošklivuješ, tak tam radši nechod vůbec. Ty chceš do vrchlabí, abys měla mimo jiné psychickou pohodu. Ted si vem, že to půjde ráz naráz a stihnete leda toho apolináře. co pak? ty v nervech, naprosto negativisticky naladěná vůči všemu a všem... jak si myslíš, že ten porod bude probíhat? Já neříkám, že máš hledat odtedka na apovi klady a klady. Ale spíš se soustředit na to, aby v případě, že se tam dostaneš, což se lehce může stát, věděla, za čím si stát, uměla se domluvit, co chceš a ne a zaúkolovala chlapa, aby stál za tebou.
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
ale jani vzdyt ja to vim...ale ja za to proste nemuzu, ja mam naprosty blok a proste mi prijde, ze jsme v minulem zivote byla tyrana v zarizeni, ktere vypadalo podobne, nebo nevim, ale proste my prijizdime na navstevu do Apo a ja jsme uplne stahnuta, nemuzu mluvit a chce se mi brecet...z toho me nejak nikdo nedostane..to je proste jak klaustrofobie, nebo ja nevim, jak to popsat.....
pocitam s tim, ze tam pujdu na tu pulhodinovou prohlidku a treba se uvolnim a reknu si, ze to neni tak strasne a ze uz budu v klidu, ale ja o tom jen pisu a klepou se mi ruce.....
vzdyt ja vim, ze milion maminek bylo spokojenych, stejne jako milion ne...ale ja budu delat vsehcno rpoto, abych tam nemusela...
22. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
A jak tam píše pospecka, že aby dítě mělo svoje soukromí :sweat_smile: no, to mimčo opravdu potřebuje :grinning: ale tak vždyt tam chodí siss, xsimp se taky objeví... a ty ženský to přehodnotí... nebo taky ne. Třeba Kika, když byla malá, spala v noci jak zabitá, a taky spala ve své postýlce. až když byla starší a nechtěla usínat hned, a mě se zas nechtělo vsedě kojit a ukládat, tak jsme začli spát spolu. Ale usíná u sebe v postýlce furt a nemá problém, pak se stěhuje k nám. Takže v tom souhlasím se siss, některé děti nechtějí hned chovat a chovat, Kika spala a spala...
No, jenže když ty jí napíšeš, že z ní rosteš, tak ona je negativisticky naladěná hned. a když to ještě bere tak, že zkušeností máte zhruba stejně, tak to tam pak vypadá, jak to vypadá.
22. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
TAk proč ses tam, ty moulo, registrovala? Já vím, že v práglu to vypadá zhruba stejně všude... to radši fakt před porodem dovolená a do krkonoš...
Jinak já si pamatuju na dobu, kdy i vy jste říkaly, že spát ve velké posteli ee, zalehnu malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: no a vidíte, co je z vás teď :slight_smile: :slight_smile:
jinak pospec a pidi postel 160 x 200 - haha, máme stejnou a vlezem se... i další opička by se vlezla :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
no ja na ni ale predtim nereagovala:grinning: a pak jsme napsala tohle a ona uz si to neprecetla..:grinning:
ja to taky prehodnotila..ale nikdy jsme nerikala nikdy, tahni s tim nazorem...:grinning:
22. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
jani no protoze tahle jedina porodnice me v 10 tt nebo kdy to bylo vzala...
a lepsi to nez dratem do oka...
jako ja nerikam, ze s nama bude spat, ale nerikam, ze urcite nebude, neb tvrde spim:grinning:
proste ja nebudu rikat, ze je to a to lepsi, protoze kdyby si precetla to a to, tak na to taky prijde....me to nebavi to obhajovat nekomu, dko to slyset nechce:slight_smile:
22. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ale, třeba to slyšet chce :wink: pamatuješ na zdenallicku? Ona v nějakém tématu taky obhajovala, dítě striktně vlastní postel a to a tamto, názor nezmění. No a ted chodí do pipek a jaká je to fajn holka :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
zdenal si prave nepamatuju, ale prijde mi, ze ji odnekud znam:slight_smile:
jani a ja si teda vubec neprijdu jako nejaka ap nebo co..me to co bych chtela delat prijde normalni a prirozene..tak nevim, cim je tak pohorsuju...:sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Mě to připadá, že my jsme normální a přirozené... jenže dneska se všecko dělá nepřirozeně :angry:
22. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
no prave jani...ja pak fakt koukam, ze lidi to maji nastavene jinak...:grinning:
to same mam i s doktorkou....ja premyslela, ze je asi chyba ve me, ze chci od ni nejake informace...:slight_smile: nebo porod, ze vsichni rikaji, ze normalni je epi, nastrih a tak....takze nevim, s kym se bavit..:grinning:
v tom centru je to super, tam uvazujou vsichni steje a nikdo na tebe necumi jako na magora....
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
tak jo, my jdem plavat... zatím čus :sunglasses: a ne že jak tu přijdu, nic tu nebude :grinning:
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.