• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no,ja se ted moc nechytala :sweat_smile:
dite v posteli mi nevadi, vzdy kdyz eda odejde do prace, tak si julinku stehuju k sobe aby mi nebylo smutno :grinning:,
ale treba epi jsem u porodu chtela :slight_smile:. nakonec nepotrebovala. no, mela bych ho kdyby mi ho neodmitli dat :sweat_smile: :grinning:
ale myslim ze co clovek, to nazor a proc se kvuli tomu hadat. vzdyt si o tom jde normalne popovidat a respektovat konecne rozhodnuti toho druhyho
My se taky jani nehadame o nausnickach, vid :wink:
22. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
no prave co clovek, to nazor, ale tam je to spis tak, ze kdyz mas nazor jiny, tak ti sice napisu, ze kazdy mame svuj nazor, ale ten tvuj je blby:grinning:
22. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
say, taky jsem ted jaksi nemela co rict :grinning: vzdycky jsem tvrdila, ze budu mit decko spici ve svoji postylce, zadny hodinovy uspavani atd atd. a vsichni vite jak to dopadlo... Tobinek se pri uspavani potrebuje mazlinkat a hladinkat (nekdy fakt vic nez pul hodiny), chrape blazene v nasi posteli a nam uz se ho ani nechce ucit do vlastni, protoze az se narodi druhy, stejne mu to bude lito a nastehuje se k nam zpatky...pak asi prihodime na zem treti matraci at je vic mista a hotovo... :grinning: a mohla bych pokracovat do aleluja s takovymadle prikladama... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
maji ale to si ony nepripusti, pac ted maji nazor, za ktery budou skaly porazet:grinning:
22. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
emi, ale to ja jsem mela taky a myslela jsem si, ze nikdy jinej mit nebudu...dokud mi Tobik neprorval hned prvni noc co mi ho v porodnici dali... :grinning:
22. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
tak me napada, nemela bys vyfotit pupek? posledni fotku v albu mas z 19tt :grinning:
22. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
maji ja jsem ale ted tak 19+5, neva? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
v pase mas 20 :grinning:
22. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
no vzdyt to tak je vzdycky, te ses jakoby o tyden napred, kdyz ses treba 18+6, tak si 19tt a kdyz si 19+1 tak jsi 20tt v pase:slight_smile:
navic v tom mam bordel, protoze sestricka mi pokazde vypocita jiny tt...
22. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
aha :frowning2: tak nic, pockam si teda na pristi tyden :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
to je hrozny, obcas mi prijde, ze su uplne neschopna, nic nestiham, nic nedelam..a pritom chci druhy dite...su normalni? :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
teda jako Tobika neodbyvam, ale vsechno ostatni jo.. :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
jde videt, co je tva priorita, to ti vadi?:slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
vadi mi to, protoze vim, ze se mi vsechno nakupi na dva dny a pak na neho nebudu mit cas vubec... :frowning2: misto abych ho hodinu dve nechala hrat si samotnyho a ucila se pri tom...
22. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
maji a co ohradka?:grinning:
teda i tak si hraje hodne sam, ale no nevim, proste si pripadam neschopne... :sweat_smile:
ma tu jednu velkou ohradu :grinning: nikam jinam nez do obyvaku a loznice se nedostane :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
maji ja bych ti ho hned vzala ven, at te nelaka si s nim misto uceni hrat, ale me by to trvalo:grinning:
22. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
a martin je na me furt nastvanej a hadame se :frowning2: to taky na nalade neprida
22. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
emi, ses hodna..
22. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
a proc nastvanej, ze "nic nedelas" jako vsechny matky deti?:grinning:
22. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
jo presne proto, asi cekal, ze bude nejaka superzena...a ono ne...
podle nej idealni stav je totiz tenhle: ze by prisel vecer unaven ze skoly kde celej den triskal do klaviru, vesel do uklizenyho vonavyho bytu, dal pusu na celo spicimu diteti a upravene usmevave zene, nacpal si bricho pripravenou veceri, pochvalil me, ze su naucena a sli jsme se pomilovat... :grinning:
jenze ono je to tak, ze jezdi sem a tam aby mi s Tobikem pomohl (coz ocenuju),takze nestiha cvicit tolik kolik by chtel, doma je bordel jak v tanku a povykujici dite, kterymu se do postele nechce ani za nic, vyzrana lednicka a hora neumytyho nadobi, nenaucena zena, ktera vypada jak kdyby zila 100 let nekde v divocine (a o chuti na sex se ani nebudu zminovat)...no co ti budu vykladat, proste se mnou "neni spokojenej" a obcas to dava najevo vic nez je mi mile... vim, ze je to hodne aj moje vina, ale ja uz toho mam proste az po krk nedelat nic jinyho nez srotit, prat a kojit... :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
no nic, jdu aspon vyprat pradlo... :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
vypada to, ze jsem si vylila srdicko sama pro sebe, nevadi aj to mi pomohlo... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
22. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Maji .. snad se to překlene.. tak se o společné práce doma dělte a hotovo.. holt si udělejte nástěnku.. sice to zní dost komicky, ale mnohým to pomůže.. v pondělí vysát, v úterý koupelna, ve středu prach, ve čtvrtek vysát, v pátek koupelna, v sobotu prach a v něděli se na všechno vysrat :D :grinning:
22. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
obla, no my to jakztakz rozdeleny mame a kazdej vikend, pokud jsme doma, je velky uklid, kteryho se ucastni vsichni vcetne Tobika, ale stejne, no...proste nesplnuju pozadavky, ktery bych splnovat asi mela... :frowning2: tak treba bude dnesek v pohode (teda milostpan se vrati az v devet, protoze kamsi jde s kamaradem...), no snad se aspon vecer nerafnem nez odpadnu do postele (asi tak pul hodiny po jeho prichodu) :confounded:
22. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
no ono, musim teda sebekriticky uznat, ze jsem ten vylev trochu prehnala, ale v podstate to tak je, no :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
jdu povesit druhou varku, dnes budu vzorna "manzelka" :grinning:
22. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
maji, moc mě to mrzí .. ale pokud chodí domu tak pozdě, je mi jasné, že to máš složité.. pokud je dítě.. člověk ze svých nároků musí slevit.. nádobí do večera neshnije (ještě, že mám myčku) prádlo se žehlit taky všechno nemusí, když se dobře pověsí a je z dobrého materiálu, nákup může dělat mužskej... na co bych si vytahávala ruce jako opice s dítětem na zádech, to, že není denně utřenej prach.. na to taky seru.. nejsem otrok, no a to nejdůležitější je přeci jen Tobík a kolem něj se to odvíjí. Ty do toho všeho ještě studuješ.. takže smekám, že ještě nejsi v Bohnicích, nebo jsi si hodila mašli .. (to před všemi studujícími).. mě to čeká příští rok. Takže buď v klidu, jsi ještě dost dobrá a pokud to partnerovi není dobrý.. ať najme paní na úklid. :wink:
22. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.