• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Maji "okopávat brambory v kroju" tos mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: To já budu okopávat brambory, chodit v kroji taky klidně, ale ne dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
obla, to bych brala spis jako selhani rodicu nez nejake metody... :grinning:
anet a rozpisy si vazne nedelej :grinning: :grinning: :grinning:
jani, na fletnu maximalne kdyz budu mit neco ukazat decku na zus, jinak su skoro rozhodnuta uz na ni jinak ani nesahnout..
22. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
anet a to ja bych do toho sla, v kroju je mi fajn a co se vsechno vleze do tech sukni (maji vsity kapsy) :grinning:
22. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
maji ja jsem to nechtela napsat jakoze tak, ze je hajzlik..:grinning: jen ze je proste neco jineho "jen" hrat na klavir a neco jineho perfektne zvladat tri cinnosti najednou:slight_smile:
a to jsem rikala i jane, ze jednou za cas se tatinek posrata, pobavi dite, pouklizi a nevim co jeste, protoze je to pro nej vzacne...:slight_smile: ja se taky snazim u cinnosti, ktere neprovadim pravidelne:sweat_smile:
a zbytek jdu docist:grinning:
22. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Tak koukám, že vám ap něco říká, i když tvrdíte, že ne :slight_smile:
ono ap je attachment parenting (tudíž kontaktní rodičovství) a je to právě o chování miminka, kojení když chce, nošení atd.
Tu valchu, biohadry, pilule a podobně nejsou attachment parenting, co je rodičovského na valše? :grinning: To jen některým maminkám z ap je blízké třeba praní ve slizu, to ale neznamená, že to je součást koncepce attachment parenting. Knížka, ze které ap vychází (konkrétně KOncept kontinua a jí podobné) se zmiňuje opravdu jen o rodičovství :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
:dizzy_face: maji, tak pozor .. já vyrůstala na vesnici a okopávala brambory, i nosila kroj.. a těším se, až budu moci znova.. nedodržuji ani žádný striktní režim.. prostě záleží na situacích.. ani nesleduju žádný tabulky.. nemyju mu pořád úzkostlivě všechny předměty v desinfekci atd.. ale lecos se fakt přehánět nemá. Dle mě je to prostě jen trend.. :wink:
22. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
ja ap nepraktikuju, ale diskutuju:grinning:
taky nerikam, ze budu latkovat, treba ani ne kojit a tak:slight_smile: ale libi se mi tam neco, neco moc ne a uvidim, jaka bude realita:slight_smile:
22. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Já v dezinfekci teda nemyju momentálně nic :grinning:
22. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
tím okopáváním brambor jste mi připomněly, že už nám na zahrádce rostou naše zeleninky :grinning: , já mám takoovu radost, ještě jsem nikdy nic nesázela, teď si to sázíme fakt pro nás a mám z toho velkou radost :grinning: . No a žiju celej život na vesnici, ale ještě jsem neokopávala :sweat_smile: , zato od letoška mě to čeká a náhodou se těším.
22. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
obla, vsak ja jsem si s bramborama taky neco uzila a s krojem taky... :grinning: proto muzu rict, ze bych v nem klidne sla delat na pole :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
A zítra nám dorazí nová pračka :grinning: . Nebýt blížících se státnic, tak jsem mega šťastná :grinning: :grinning: :grinning: .
autor
Můj tatka je zahrádkář roku :slight_smile: na zahradě u babičky toho hodně vykácel, setnul, vykopal a tak :grinning: jenže kdo se o to na velké zahradě má starat, tatka chodí do práce, bydlí s mamkou jinde, a na baráku už nikdo není. Tak se ted jen zasadí pár brambor, nechal tam nějaké kytky, rybízy a tak...
aerin zase protestuje?
22. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Dle mě..
Miluji své dítě nadevše a bezmezně.. snažím se být tou nejlepší matkou, jak jen to dovedu. To co dělám a jak to dělám, dělám z lásky.. a ze svého nejlepšího vědomí a svědomí. A chci pro něj to nejlepší... A to si myslím chce snad každá máma. Takže je úplně jedno jakým způsobem... Jestli spí samo, s rodiči, v 19h, ve 23h, v pyžamu, v dupačkách, třeba zavěšené hlavou dolu, jako netopýr... Hlavně, že je spokojené. :wink:
22. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
hehe, prihodila jsem vam fotky do alba...akorat nevim, proc nemam na hlave satek :sweat_smile:
22. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
maji ty ses krasna devecka, mamka by z tebe mela radost:slight_smile:
22. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
ehm, na te prvni su nedooblecena...a na te druhe su aspon pekne opalena :grinning:
22. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
maji.. krásné :dizzy_face: moc Ti to sluší :dizzy_face:
22. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Jé Maji copak je to za kroj? U nás se nosí kyjovský, mám jednu fotku na rajčeti, zkusím odkaz http://miminkovani.rajce.idnes.cz/my_dva_-_Anet/#100_2395.JPG
22. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
anet, hanackej, akorat ani na jedne nejsu poradne oblecena :angry: a lepsi nemam :angry: :angry:
jdu se kouknout na dalsi selku :grinning:
22. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Maji to je super :slight_smile:
Obla máš pravdu. Pokud jsou koblížci a rodiče spokojení a tak jim to vyhovuje, tak to ma byť :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
jeee, anet, to je super!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Páni holky, já se cítím zcela ochuzena :slight_smile: nikdy jsem na sobě kroje neměla :unamused:
ale musí to být fajn a je to fajn, že se takové věci udržují :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Anet :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
asi si dovezu kroj do ostravy, naskrobim ho poradne a reknu martinovi at me poradne vyfoti :wink:
22. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Já právě byla v kroji několikrát abylo to fakt super :dizzy_face: , akorát se ženská nemůže pomalu ani nadechnout, protože se to v pase musí hodně stáhnout, takže po hodech bývaly super modřiny, na břiše a i na rukách, ale stejně na to ráda vzpomínám. Teď už se do kroje nedostanu, už jsme na to moc stará :sweat_smile: .
22. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Maji ty máš jako svůj vlastní kroj, to super, to my vždycky měli z půjčovny.
Emi ten článek už jsem jednou četla :grinning:
22. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
emi, dobry no...tak su sektacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Emi viděla jsem a četla. částečně pravdivné, částečně divné. Zajímalo by mne, zda je autorka dětná :sweat_smile: žádný nový nápad, podobných článků jsem četla dost :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.