• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Tak jo, loučím se :slight_smile: jdem na procházec :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
anet, no svuj, mam souborovej, takze ho mam taky jen pujcenej...ted jsem slibila segre, ze ji na svatbe udelame trochu divadylko v krojich at si anglicani uzijou trochu folkloru, tak su zvedava :grinning:
22. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
taky bysme meli vyrazit ven, jeste jsme nebyli... :sweat_smile: tak aspon na chvilku na pisecek... :grinning: :grinning: :grinning: tak sbohem tuli tuli blivajzicci :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
vezmem mimísečka do nosítečka a jdem. papa těhulky, snažilky a mamulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Jani užijte si procházku, závidím :wink: , venku sluníčko a já doma nad učením :angry: , ale večer prý bude táborák a opíkání klobásků :dizzy_face: :grinning: .
Maji tvoje ségra bude mít taky svatbu, to budete mít nějak přibližně stejně, ne. A bere si angličana :confused: ? Taková světoběžnice :slight_smile: .
22. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
a Jani zapomněla jsi na mě na nesnažilku, netěhulku a nemamulku :wink:
22. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
22. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
mame nausnicky :dizzy_face:
doctu doma a napisu vic :slight_smile:. jsem ted u mamky
22. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Say tak pak vyfoť :slight_smile:
anet pardon :frowning2:
jsme zpátky... grrr, mám mírně rušivé emoce z mojí mamky. Nabídli jsme jim, že můžou jet na dovču do tater s náma a zajednala hotel. Jenže nějak změnili ceníky, tak mamka, že to mám zrušit. Bylo to dražší, než jsem myslela, tak jsem zrušila. včera tatka, že něco našel, dívala jsem se na to, vypadá to dobře. Tak volám mamce...
A že to je furt drahé, že ona zas našla něco lepšího, penzion, bez jídla!!!, společný apartmán!!! Tak jsem jí řekla, že to poslední, na co mám po túře náladu, je ohřívat trenčanské párky s fazulou z konzervy. Tak na mě vyjela, že jsem nějaká náročná, že proč vůbec jedem do tater, proč se nejede jinam. Tudíž jsem jí řekla, že to my jsme jim nabídli spoluúčast, jesi nechcou jet, at nejedou, a že na jídle trvám. Něco žbrblala. Já teda do tater jedu. A platit naši část budem my, a pro ně to zas tak drahé snad není, tak nevím, o co jde :angry: tatka se do tater těší.
Asi to nebyl nejlepší nápad, chtít je brát sebou :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Končím, berte to jako výlev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Je mataharyy.. pamatuju :slight_smile: má narozky (ten malý) jako sestřenice :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
jani tak mamka at jede jinam...:grinning:
22. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Tak jsem volala taťkovi, dohodli jsme se na hotelu co vybral on. Zbývá zpracovat mamku :grinning:
22. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
tak ji slib nejakou konzervicku a povoli, uvidis:grinning:
mam chut na cocku s parkem:grinning:
22. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Udělala jsem ti chutě? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
ty jo, Tobik uz spi :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Mě dnes už fakt hrábne.. má nějakou separačku a furt "mamiii" a visí na mě, jak klíště.. to by mi vůbec nevadilo :dizzy_face: ale začal to hajzlík jeden využívat. Ví, že mi to láme srdce.. a tak jsem ho nesla spinkat a on hned " Mami, mami... mazlí" a silně se přitiskl a objal mě.. tak jsem ho pomazlila.. a znovu do postýlky.. a zase "Mami, maminko, mazlí" .. takhle se to opakovalo asi 5krát. Přitom už únavou šilhá... :grinning: Tak jsme přečetli pohádku a zklidnil to.. pak dostal pusinku, já odešla.. a teď je ticho :confused: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj:slight_smile: neprotestuju, ctu vas poctive a mam radost ze tak kecate:slight_smile: ale priznam se, ze nemam moc cim prispet....jsem plna negativnich emoci, nechci je tu sirit:frowning2:

ad muj pristup k ap, uvedu jen jeden priklad za vsechny, o vikendu jsme se s Vaskem dohodli, ze postylku vubec kupovat nebudem :grinning:
22. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
aeri, vidis, ja byla dnes tak krasne negativne naladena...mohly jsme si poplakat spolu :slight_smile:
ehm, nam ta postylka taky akorat zabira misto :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
tak az to na tebe zas prijde maji, napis mi do IP :sweat_smile: :grinning:

prave, zbytecny prachy a hlavne, zbytecnej kram na nasich 16m2:grinning:
22. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo a holky, videly jste uz novou manducu? to je fakt k vzteku, uklidnete me nekdo, ze ta moje je hezci :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22351290
22. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
aerin jen se sver..ja jich mam...:slight_smile: zrovna dneska jsem se silene sekla a zacla jsem premyslet, ze jsem se na cele decko mela radsi vysrat.... :pensive: ale pokousim se dat do klidu...
22. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
jak sekla? v cem emi....?
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
no protoze se motam s tema doktorama a porodnicema:frowning2: Filip sice rika, ze at delam, co myslim, ze me nechava, ale v hlave se mu stejne honi, co vymyslim a ze mam chodit normalne k te doktorce a rodit u Apolinare a neresit to.....
takze si to chci vsechno vyresit sama a nikoho do toho nezatahovat a nikomu uz nic nerikat....
nejradeji bych jela do Trince, kde je dobry doktor, dobra porodnice, kde neni sto porodu denne a dobry.... :unamused:
a co ty?
22. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
no ja....co by....porad nejsem tehotna, vajecniky mam liny jak vsi, nestiham skolu, doma bordel jak v tanku, navic mi vcera zubar rekl, ze by byl pro, aby sly ven vsechny 4 osmicky a ze to vidi tak, ze by sly naraz, ze si tudiz polezim ve spitale, bude to v celkove anes., tudiz bych nemela byt tehotna...tak ted nevim, jestli pockat se snazenim, nebo se na to vysrat a risknout to, ty zuby me zatim neboli, on strasi, ze v tehu budou, ale to mam kvuli tomu fakt menit plany, kdyz mam sanci otehotnet jednou za 2 mesice?????

no ale aspon ze s vaskem nam to ted fakt skvele klape, skoro nehraje, jsme hodne spolu....a zitra mi prijde fotak, tak aspon neco pozitivniho :sweat_smile:

soraaaaac za vylev :frowning2:
22. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak alespon, ze s tim Vaskem je to super:slight_smile: je sikovny, ze uz moc nehraje:sweat_smile:
u nas klasika, ja porad v praci a doma cumim na zada, nebo na telku...:sweat_smile:
a neslo by s tema osmickama udelat neco hned ted? nebo se modlit, aby tehotenstvi ustaly?:slight_smile:))
a ovulka vypada, ze prijde zase za dlouho?
22. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
prave ze jsem dnes uz 27DC, takze si myslim, ze ovu snad brzy prijde (minule to bylo 33DC), tak se mi nechce prosvihnout sanci....kdyz otehotnim, budu se modlit, aby to zuby ustaly a kdyz ne, mam mesic na to udelat s nima neco.... :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
neboj aeri, zuby to snad zvladnou aj pri tehu...a kdyz nebude tehu, tak pujdou zuby ven, no :grinning:
23. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
jasne, dik maji:wink:
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
jo a mam hroznou radost, ze taky uvazujes nad latkou, budu te maximalne podporovat, kdybys chtela znat tu moji vybavu, klidne se ptej :grinning: i kdyz je mi jasny, ze ode me to neni moc smerodatny, kdyz nemam mimi, ale fakt hodne jsem toho precetla, hlavne jednicku latkovek tady, takze si troufam rict, ze neco snad vim :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
holky, zcela nove lakadlo: bohuzel nejde hodit link, takze http://www.branakdetem.cz/, vlevo latkove pleny - all in one - a hned ty prvni, kushies tushies :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jsou bozsky, nevedela bych, ktery si vybrat....a lus psala, ze brzy nebudou :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.