• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aerin ja te zabiju :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
nasla jsi je?????? :grinning:
23. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
ze jsou uuuuuuzasny????? :grinning: ty jo jestli budou v te drazbe v nedeli, tak to abych sebou mela prachy:grinning:
23. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
hadej voe:grinning: :grinning: :grinning: mam jako nejist, nebo co?:grinning: jak si to predstavujes?:grinning:
23. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

ach jo, ja zas neodolam a nejakou koupim....ale nevim kterou, jsou vsechny naaadherny :dizzy_face: asi tu zlutohnedou pruhovanou....nebo tu hnedou s puntikama.....nebo tu bilou s puntikama???? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
ja bych potrebovala vsechny krom te s tema zirafama, ale zase kdyby ji videl Filip, tak ji potrebuje on, takze my potrebujem vsechny...:grinning:
ale ten vyber v tom rolovacim je nejaky divny... :confused:
23. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
jo, moc jsem nepochopila, ktera je se zelenymi puntiky :sweat_smile:

mne se taky nelibi snad jen ta se zviratama, ale kdyz na vec prijde, klidne bych brala i tu:grinning:
23. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
asi zacnu tou pruhovanou :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
i kdyz teda ve stejnym barevnym provedeni chci jeste kupovat BE a ty nejsou AIO, tak aby se to Vaskovi nepletlo :confused: :grinning:
23. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
ja premyslim, jestli pruhy, nebo puntiky...nebo pes?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko..

aer, ty jsou krásný .. :dizzy_face: Moc .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak k těm zubákům. Oni doktoři zbytečně moc straší, pokud máš zuby zatím v pořádku.. ten stav se nezhorší tak, že ti pak vypadne půlka pusy a druhá bude zamplombovaná. :wink: Já neměla nikdy žádný kaz, kámen.. nebo tak.. a pořád mě strašili tím, že v těhotenství budu nešťastná. Prdlajs... malému je 1,5 roku a mám všechny, navíc naprosto zdravé :dizzy_face: bez kazu..

No já bych u druhýho dítka taky šla asi do látkovek.. akorát na tom vidím jedno minus a to, že mají pak vosí prdelky a nevím, jak by se narvalo do oblečení, co tu mám. Není to šité na látkovky.. takže je to na to asi úzké :confused: :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
prave obla, v to taky doufam, mam vsehovsudy 2 plomby, jednu od 13, druhou cca od 16....ted jsem tam byla po 3 letech a rekl mi, ze nema zadnou praci, ze mam krasny udrzovany zuby....a to de udrzbe zas tak moc nedam :sweat_smile: on me strasi tim, ze se ty osmy v tehu rozjedou a budou mi tlacit na ty sedmy....coz je dost mozny, ale stejne to asi risknu....
23. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
s tim oblecenim, Vasek si ze me furt utahuje, ze se mimo do toho co jsem nakoupila s latkou nevejde....ale nevidela bych to tak tragicky....:wink:
23. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
emci, ty zeleny puntiky....ona ta hneda ma ty velky puntiky fakt svetle zeleny, kdyz si to zvetsis....

no ja asi fakt zacnu u tech pruhu :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
a rozhodne je to teda vyhodnejsi nez mesavice IB snap in one....ty stoji taky 460 a jsou vicevelikostni:wink: to jen abysme se mely cim uklidnovat :grinning:
23. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
aer, no my nedupačkovali .. :confused: My jsme měli klasická bodyčka, trika, trička, mikiny, svetry, manžestráky, džíny, pláťáky, košile, punčochy, ponožky, boty..a na spaní overálky, teď už klasická pyžama. Takže byl od malička dá se říct v teplákách doma, na ven v džínách.. a mám takovou obavu, že bych s látkovou nenarvala :pensive: :unamused:
23. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
ja dupacky taky nemam, ale furu bodycek a nejaky ty overalky....ale pokud zafunguje genetika a budem pokracovat v tradici obou nasich rodin, nase dite bude v 56 stejne celkem dlouho plavat, takze strach nemam :grinning: a ja bych se toho fakt nebala, nektery pliny nejsou o moc vetsi nez jednorazovky a vzdycky se da dat o cislo vesti.... na doma chci stejne hodne davat k bodycku babylegsy a na ven to rifliku holt nejakou mensi (treba ty mesavice jsou celkem drobny) nebo v nejsorsim pripade, kdyz nejakym gatim proste neodolam a s latkou ho tam nenarvu, premuzu se a jednou za uherak dam decku jednorazovku:wink:
23. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
jezis to je preklepu, domyslete si to prosim :pensive:
23. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
aer, .. tak jsi mě uklidnila. :dizzy_face: Do druhého dítěte nastuduju a nejspíš budu praktikovat :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
aer, posli mi tu tvoji vybavicku do IP, ju? sice jsme zatim jen ve fazi premysleni, pocitani a uvazovani, ale prehled mit muzu, ze jo... :grinning:
23. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
jé, tady se látkuje :dizzy_face:
Já nevím, mám se na ten odkaz vůbec dívat? Zas ztratím srdce, nervy a asi i pár peněz :grinning: :grinning:
aer s těma zubama nevím, nevyznám se... ale taky bych se přikláněla k tomu, že tě spíš straší.
23. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
hele, jani, myslis, ze pujdes nekdy do brany? a ze bys mi popripade mohla koupit a dovizt plinecku? :grinning: at nemusim platit postovny? :grinning: :grinning: :grinning: (zatim jen teoretizuju)
23. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ach, tak jsem neodolala. No, teda, lepší barvy by mít mohly :grinning:
Jo a aer, ta manduca, cos sem házela odkaz, se mi nelíbí, ta tvá je hezčí tak o 100% :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Maji, zcela určitě půjdu do Brány a mohla bych ti koupit a dovízt plínečku :grinning:
jinak koukám, že ses taky upíchla na ap :slight_smile: ale všimla jsem si, že ap trochu prořídlo, skoro žádné staré tváře... jakto, že nastal takový odliv?
23. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
jupiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: jenze kterou? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Mě se nejvíc líbí ta hnědá se zelenými puntíky... v plínkách mám nějakou slabost pro hnědou (hádejte proč :grinning: ).
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
jani ja tusim, proc ten odliv...jeden duvod bude hlavna shanga....a druhy si necham pro sebe..:grinning:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Tak ta šangha, to je jasné, ale přece ap nebylo furt jen o buddhismu, ne? Druhý důvod netuším, prozraď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
no jen reknu, ze tam jsem vzdycky hodila otazku a odpovedely mi matky, ted mi nejak neodpovi ty, co to maji vyzkousene v praxi:slight_smile:)))))) taky tam treba pul dne ani nekouknu, protoze vim, ze tam nic zajimaveho nebude:slight_smile:
23. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.