• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky, nemate vyfocenou celou plinkovou vybavicku? co aeri???
23. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Vy mě serete.. se mi to zalíbilo :dizzy_face: A od rána o tom čtu..
Jenže teď už to nemá smysl.. přes den je bez plen.. má je jen na spaní :grinning:
23. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
ja mam maji:grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Maji já mám jen Kiku v těch mešavicích a někde určitě uvidíš nějaké svrchňáky. Ale když přijdeš na exkurz, můžeš je vidět naživo :wink: :wink:
23. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
emi, ty mas v albu hrozne peknou fotku, jak jste tam spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, tak ja nekdy prijdu na zauceni :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Obla tak na příště, teď už to fakt smysl nemá...
Jo jinak, nevím jesi jsem to tu už psala, ale jak tu byla minulý týden ta kamarádka, tak jsem ji nadchla do látkovek :grinning:
Jo a na ty hory, viz včerejší debata, teda nakonec jedem tam, kde jsme chtěli my, ten hotel, co vybral tatka :grinning:
autor
Přijď :slight_smile: zrovna ted, tuším, je hamburger bum hugger zcela znehodnocen :grinning:
maji ja ti ukazuju pliny a ty na me tohle:grinning: myslis tu druhou?:slight_smile:))))
23. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning:
emi, jj, tu, hmoc vam to tam obema slusi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
nam slusi pod stolem to dite:grinning:
ale dekujem:slight_smile: jmse jeden krasnejsi nez druhy:grinning:
23. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
maji, nemam, ale uz mi do prace dosel novej fotak, dneska si ho prinesu domu, tak bych o vikendu mohla nafotit:wink: a poslu ti seznam do IP, ale dneska uz to asi nebude, za chvilku odchazim do prace a az dojdu, prijede mamka a budem na zahrade opikat spekacky :dizzy_face:

jani, taky mam slabost pro hnedou, asi neodolam a kopim tu pruhovanou a pokud pak jeste bude ta hneda s puntikama, koupim si i tu :dizzy_face:
23. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
a ja nevim, kterou z tech dvou:frowning2:
23. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
emi, ja se taky nemuzu rozhodnout :grinning: ale uz mam povoleni si jednu koupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
I když ta dalmatiní taky nevypadá špatně... i když jak to znám, přijdu na bránu a budou mít žádnou nebo jednu, shodou okolností tu, která se mi líbí nejmíń :angry:
23. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
z jakych dvou? rozhodujes mezi vlnkama a psikem?:slight_smile:
ja jak na to ted koukam znovu, tak mozna taky kouim prvne tu puntikatou, prece jen, ty pruhy jsou fakt stejny jako na te BE, ze jani....?
ja si prave jednu postou nechci posilat.... :pensive:
jo, jani, tak to bych videla stejne, s tim nakupem....a objednavat to radsi uz vubec nebudu, protoze by se stopro zas ani neptali a proste poslali jinou :angry: no ja asi vyberu prasule a kdyz budou prodavat v nedeli v tom rubine, jdu do toho :dizzy_face:
23. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
emi, tak na to mam jedinou radu, udelej vetsi objednavku:wink:
23. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
no bud hnedou s pintikama, nebo ty vlnky..ale asi se mi nejvic libi ta prouzkovana....
23. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Aer pravda, ty pruhy jsou fakt stejné... akorát BE má pak jiný vrch, ale jinak to samé...
co se koná v neděli? něco jsem postřehla, ale mám nulové info...
23. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
aerin to bych udelala hned..ale filip nedostal dve vyplaty a ted mel dostat treti a nic a ja mela pul mesice dovolenou a dostala jsem dva mesice, takze...:zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
jani http://www.branakdetem.cz/images/opravdova_plena2008.jpg :slight_smile: chystame se tam s Vaskem jit, asi tam bude vestina brnenskych pipek, budou s detma delat prehlidku:slight_smile:
23. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
tak to chapu emi:frowning2: tak snad jeste chvilku vydrzej a udelas objednavku az budou prasule:wink:
23. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Aer, to vypadá fajn :slight_smile:
Kurnik, ted se dívám, že jeden profák vypsal už zkouškové termíny... mmch předmět, na který jsem se vůbec, ale vůbec ještě nedívala...sakra :frowning2:
23. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
no doufam...:frowning2: kurna:frowning2: do toho bych tak rada investovala..:frowning2: kdyby staly tak alespon 200, tak si na ne pujcim:frowning2:
23. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
emi to je škoda... ale určo budou v nabídce dýl
23. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
taky si myslim, je to uplna novinka, lus sice rikala, ze brzy nebudou, ale silne pochybuju, ze je neobjedna znovu:wink:

holky jdu do prace, naloguju se az tam budu:slight_smile:
23. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
tak muzu doufat, ze budou, nebo spis, ze uz filip konecne dostane tu vyplatu:slight_smile: to by byla jina:slight_smile:
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
To je IV AIO? Já myslím, že IV jsou dost dobré všecky... ale nemám zkušenost. jen ty obrázky jsou super, mám je na svrchňákách :grinning:
aer zatím :wink: :wink:
23. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.