• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no tak jsem tu zas, to jste toho moc nenakecaly:slight_smile:
emi a spokojena?:slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
a ja uz mam fotak, akorat se to s nim musim naucit :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
aerin teoreticky jsem..ale jeste jsem tam nebyla a musim rict te moji, ze koncim..:grinning:
23. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky, jdu psat tu diplomku zadrbanou, takze se pro dnesek loucim, vecer jedem do olomouce, protoze mam o vikendu skolu, takze se sem nejspis dostanu az v nedeli vecer... :frowning2:
takze vsem krasny vikend :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
ja jsem to tomu svojemu vubec nerikala, tak snad s tim nebudu mit problem:grinning:

hezkej vikend Maji, v ramci moznosti:wink: budem na tebe myslet:slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Maji opožděně at se daří :slight_smile:
emčo a kdes tu novou splašila? přes osobní doporučení?
23. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Jé, teďka to bylo super :dizzy_face: Jarek přišel a malá jen co ho uviděla, tak zavolala: "Tááááááááááá..." a chtěla k němu :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
hehe, jedem az zitra :grinning:
23. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Emi, píšu ti to sem, ap už zas jede o něčem jiným: já vlhčené ubrousky používám vždy, máme takové to klasik umyvadlo, pod to bych ji nestrčila, technicky to nejde, a do vany, to bych tam musela asi vylézt za ní. Taky se nám blbě šteluje voda, než člověk namíchá něco použitelnýho... Jednou jsem zkusila teda podělaný zadek umýt pod vodou, byla to anabáze na 10 minut, Kika řvala, protože jsem ji divně držela a pak vlála ve vzduchu a já v nervech míchala vodu... Hoven se už neštítím, stejně, jak je splachuju z látkovek, tak se to ztratí :grinning: :grinning:
Dobré vlhčené ubrousky jsou z dm babylove, pack 4x80. Jsou neparfemované, dost hrubé a opravdu utřou. Co jsem měla jiné, bud to hrozně smrdělo, nebo to bylo tenké jak toaleták. a cenu taky maj příjemnou.
23. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Lidi, dělám další pokus - zázvorovou limonádu :slight_smile: kdo jste v dětství četli knížky typu Vlaštovky a Amazonky nebo Správná pětka, Tajná sedma a tak, tak tam se tím nalejvali ve velkém :sweat_smile:
23. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
fuj, pisu jak diva a mam 21 stran :sweat_smile: dnes bude noc moooc dlouha... :rolling_eyes:
janey, jeeee, spravna petka, moje nejoblibenejsi!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: dej sem pak recept, jestli to bude dobry :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobre ranko... :grinning: tak su na 24 stranach :rolling_eyes: nejpozdej do 11 to musim odeslat, tak mam co delat :sweat_smile: jeee a az to budu mit z krku....bude na case zacit se ucit na zitrejsi zkousku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. dub 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ránko holky.. :dizzy_face:

Maji, především Tobě gratuluju.. jsi nejspíš motorová myš.. :confused: takže obdiv a smekám.

Jani, zázvorovou miluju.. :dizzy_face: Pokud to bude dobrý, prosím o zveřejnění receptury :wink: ˇať můžu taky dopovat ve velkým.

Jinak včéra jsem objevila čuper věc, kosmetika ZIAJA je super (zvlášť kozí a olivový), ale tohle je PECKA :dizzy_face: .
Všem, kdo mají sušší a normální pokožku, těm kteří se opalují a těm kteří chtějí prostě jen kvalitní "krém" na tělo.. doporučuji JANTAROVÉ TĚLOVÉ MÁSLO !!!! To je bombastický. Vyzkoušela jsem toho kýbl, i od velmi drahých a "zaručených" značek... ale tohle, je naprostá krása. Co chodím na solárko, vysušuje se mi pleť (ostatně mně pořád), takže jsem se večer po sprše a peelingu namazala a ten efekt dnes ráno je skvělej. Krásná, jemná, měkká, hydratovaná pokožka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Měli v Rossmanu za 70 kč 200ml
Jsem nadšenáááá..
24. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Dobré ráno, tak je to dobrý, akorát docela vooostrý :grinning: pokud se toho nebojíte, tak jsem nastrouhala kořen zázvoru, přidala šťávu ze dvou citronů, 3 lžíce cukru a dva litry vody. Trochu povařila, scedila, nechala vychladnout. A pili jsme to s ledem :slight_smile:
Jj, správná pětka, kde jsou ty časy :grinning:

Maji, smekám, fakt. Já bych to nedávala.
Obla tak fajn, žes našla takovou fajn věc. Já mám pleť spíš mastnou :angry: a břicho se striema mažu kakaovým máslem.
24. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
janey, to mají taky.. :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

maji, klobouk dolu:slight_smile:

obla, ziaju pouzivam uz takovy dva roky, ale ja teda okurkovou, je naprosto uuuzasna, takova svezi :dizzy_face: :dizzy_face: mam pletovku a krem, a taky odlicovac, ale ten pouzivam minimalne, lepsi kosmetiku jsem jeste nemela a fakt neni ani draha:slight_smile:

jani, limcu taky zkusim :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Já to kakaové máslo mám z dm, nějak nevím, jesi to pomáhá. Ty strie mizí postupně samy... ale koupila jsem si bambucké máslo od salusu a to je teda výborné. Měla jsem na prstech asi třičtvrtě roku strašně suchou kůži, občas mi něco prasklo, bolelo to jak prase... nepomáhaly žádné krémy, nic... a ted jsem to natřela tím bambuckým a pomalu to mizí :dizzy_face: a Kika měla odřeninu na hlavě, taky jsem jí to namazala tímhle a další den to vypadalo mnohem líp.
škoda, že toho je 50 ml za víc než stovku :frowning2:
24. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
jo a jani, ja mam plet taky spis mastnou a s tou okurkovou jsem hrozne spokojena:slight_smile:
24. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Okurková... píšu si :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Jé, aer, napíšeš mi tu prosím přesněji recept na ty květákové karboše? prosím jak pro blbce :grinning:
24. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
jani:grinning: presny recept neexistuje:grinning: my to delame od oka a hlavni iniciator je pri tom Vasek :grinning:
ale: uvaris kvetak, nastrouhas ho, nastouhas tvrdy syr, nakrajis parek nebo jinou uzeninu (nebo nastrouhas, to je fuk), osolis, opepris, pridas majoranku, strouhanku, nejaky to vajicko, pripadne trochu mlika...

co se tyce mnozstvi, musis se proste ridit jednak tim, jak moc kvetakovy/masovy/syrovy/... to chces a pak taky tim, jestli je to moc husty/ridky, jak se ti s tim pracuje, pokromade to drzet ani nemusi nejak extra, proste lzici kydas hromadky na panev:slight_smile:
24. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
vřelý dík, opět si píšu :slight_smile:

Anketní dotaz: chtěla bych už pomalu Kice nedávat jen skleničky, ale začít i vařit, myslím, že ted už to opravdu rozmixované nepotřebuje. receptů mám dost, jen... mám kupovat přece jen bio zeleninu?
24. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
jani, to je na tobe....ja ji asi kupovat nebudu, protoze na to nebudu mit prachy....:slight_smile: stejne jako nezacnu kupovat bio vejce a bio maso atd....:slight_smile:
24. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Já mám někdy chvíle, kdy si říkám, že bych snad i maso dokázala nejíst... nepotřebuju ho nějak nutně, když děláme velký nákup třeba na 10 obědů, tak maso je tak ve 2-3... i vejce moc nemusím, že bych si ráno udělala vejce natvrdo nebo vaječinu, to ne...
Ale s tím bio pro malou - já se furt nedokážu rozhodnout, jesi ty normální zeleniny jsou až tak škodlivé a plné dusičnanů, nebo je to částečně hysterie... :unamused:
24. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
jani, podle me je to jen ve vetsine pripadu tahak na lidi...ale pro klid duse ji klidne bio kup :grinning: my jak co, vetsinu normalni, bio jen sem tam... :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Tak uvidím no... ještě se poradím s chlapem.
24. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
majo dneska se mi o tobe zase zdalo:grinning: (pamatujes, ze uz se mi o tobe jednou zdalo v tom strasidelnem dome?:grinning:)
24. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
ha ha emi a co? nocni mura? :grinning:
24. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
no prosim te zes chtela rodit doma, tak si byla u nas a my s Filipem jsme te chteli odrodit a chodili jsme po nasi ulici a hledali, kam te ulozime, aby na tebe moc lidi nevidelo..nakonec jsme vypacili zamek v jednom baraku u nas a rodili jsme tam...:grinning:
24. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
emi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na domporod bych si po tobikovi opravdu netroufla :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.