• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no maji ja ti asi moc verim, ze jsem si na to troufla..a ze i Filip...holka, ty s nama delas divy:grinning:
24. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Emi, teď jsem si vzpoměla.. nahlásit to ex dr. nemusíš, nová doktorka si kartu sama vyžádá :wink:

Jinak já jsem v depce s smutná.. potřebuju zhubnout a nějak mi to nejde.. :cry:
24. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
nemusim to nahlasovat? tak to je faaajn:grinning: a kdyz si ji vyzada, tak me nebude ten starej dr ani nidke nahlasovat, ze enchodim na prohlidky, co?:grinning:

obli a proc potrebujes zhubnout? jenom z estetickych duvodu nebo zdravotnich....?
24. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
neni pravda obla) kdyz jsem tehotna, tak to je jinak..:slight_smile:)) ale uz to mam vyreseno, dik:slight_smile:)))
24. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
obla vsechno je o psychice...budes hubnout, kdyz tomu uveris, ze zhubnes:slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
aerin, především z estetických, ale zároveň i zdravotních.. nechci dopadnout s oddělanýma kloubama, cukrovkou a infarktem :rolling_eyes:

ema, no jo.. promiň, neuvědomila jsem si, že měníš v těhu, promiň.
24. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
obla neomlouvej se...ja taky myslela, ze to bude v pohode....ale uz je to snad skoro za mnou a opar se leci..:grinning:
24. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
emi, je dobře, když měníš, protože nejsi spokojená.. já nezměnila a doplatila jsem.. :confounded:
24. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
obla jakto,??? :astonished: nestras...ja uz mela nutkani zustat u te kravy :angry:
24. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
obli, zas to s tim hubnutim neprehanej at ti za chvilu nechrasti kosti :sweat_smile:
emi, tak ja az se budu chystat rodit, tak prijedu na navstevu, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
nikde nikdo? :sweat_smile:
24. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Já tu jsem.... dneska je den na prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
24. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
jakto?
24. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Potřebuju nutně napsat něco do školy, ale jak sedím u kompu, malá se tu všude plazí, shodila modem, pak telefon, je to fakt na palici... jsem úplně groggy, ještě že zachvíli přijde Jarek... taky potřebuju na úterý rozhovor, tak jsem poslala pár otázek mému vyučujícímu, co rozumí vybranému tématu, a on mi ted odpověděl, že z toho nic bohužel nebude, protože se balí a jede do zahraničí pryč... si ten rozhovor můžu udělat leda sama se sebou :frowning2:
24. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
kdy se se.. tak se se.. :frowning2:
24. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
No nic, jdem ven, potřebuju si vyčistit hlavu...
24. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
ja se jdu asi vyspat... :sweat_smile:
24. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
Ty jo holky, dneska jsem taky řádně na palici.. malej je taky dnes nějakej neposednej.. a ke všemu se před chvilkou pomazal lavarizinem od hlavy k patě. Teď ho Ondra koupe.. doma bordel jako v tanku, začala jsem prát a uklidila kuchyň. Večer jde mlaďas ke tchánovcům, my jdeme s Ondrovou ségrou do víru společnosti, slavit její narozeniny.

Mám mastný vlasy, fleky po obličeji, nechuť si zkoušet co na sebe, respektive na špeky, natož se připravovat a nedejbože malovat. :pensive:
24. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Tak jsme se vrátili, chtěli jsme v rock pointu koupit trička uax, pro mě, jarka a kámošku. Koupili jsme 2, hádejte, na koho nebylo :rolling_eyes:
Taky vypadám jak rousňák :rolling_eyes: dneska jsou nějaké erekce na slunci nebo co :sweat_smile:
24. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
ha ha, to jste jeste nevidely jak vypadam ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ach jo, divim se, ze jeste vubec martinovi prijdu sexy :grinning:
24. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak jsem se osprchovala, umyla vlasy, Ondra odvezl mého miláčka :cry: a mně se jako nic nechce. Dokopala jsem se připravit si alespoň věci na sebe. Ale představa, že si musím foukat hlavu, žehlit vlasy, pak namalovat :confounded: stal se ze mě asociál :grinning:

Ba né, prostě asi jen nemám sebevědomí a bez Ondráška ve společnosti mladých si připadám tak nějak mimo mísu a jako bez ruky :confused: Já nevim, jak vy.. ale když přijdu (příklad jako teď mezi omladinu 20 - 30 let, bezdětní, svobodní) připadám si tam jako stará "sousedka" po menopauze. :pensive: A hlavně většinou nejsem v obraze a nevím, co je v kurzu.. :grinning:
24. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Obli, to věřím. Já kolikrát jdu na procházku a vidím na tričku flek, kdysi bych se okamžitě převlíkala, dneska k tomu přistupuju stylem: stejně budu zachvíli poslintaná :grinning: ale snažím se docela hlídat, abych fakt jednou neskončila jak totální looser, tři týdny neumyté vlasy, tři roky neoholené nohy a podobně...
Ale naštěstí mi zůstaly i koníčky z doby nedětné (viz kapela), kam sice jezdím i s Kikou, ale s lidma si mám o čem pokecat, a hlavně škola, kde lidi třeba ani netuší, že mám manžela a dítě, takže mě to vtáhne do těch studentských starostí, aspoň nachvíli :slight_smile: Ještěže tak. jinak bych úplně zakrněla.
24. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
holky, v jednu se za me modlete...nic neumim, tobik me nenechal v noci ani vstat z postele :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
je tady janca nebo aero?:sweat_smile:
25. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj:slight_smile: copak je?
maji drzim palce:slight_smile:
25. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Já tu momentálně jsem :slight_smile:
maji držím palec :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Aer, jdem vyzkoušet jeden z tvých receptů.
Maji, následuju emču - dneska v noci se mi o vás zdálo :grinning: Vesnice, uprostřed obrovské krásné jezero, asi někde v horách, kolem celého jezera promenáda. a vy jste měli svatbu na molu. Kolem tisíce lidí :slight_smile: vy jste šli na to molo, tam byl nějaký klavír, a hráli vám svatební pochod. A najednou jeden z vás řekl, že svatba takhle ne, že chcete radši něco v soukromí (všichni lidi to sledovali). Ale aby nám nebylo líto, sedlas za ten klavír a začla hrát (asi to bylo dobře nazvučené, pač to šlo naprosto všude slyšet :sweat_smile: ). Lidi se usmívali, tančili, prostě romantyše :slight_smile: a já běžela hledat svou první lásku, protože jsi oznámila, že pak budeš hrát Something stupid :slight_smile:
No ani se mi nechtělo vstávat :grinning:
25. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahaha holky vy me bavite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mam po zkousce, vysledek se dozvim behem tydne, tak su sama zvedava :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:
Jak jste se přes víkend měly? My byli dneska zas na horách :dizzy_face: teďka budem večeřet těstoviny s šunkou, nivou a brokolicí, mňam mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj jani, my pracovne, ale docela fajn :slight_smile:
kde jste byli? zitra plati ve 2? k vam uz asi netrefim, tak muzeme zas na te zastavce?
26. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.