• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dvacitky se zase stehujou z ap?:grinning:
26. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
jo me to tam moc neba..
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
:confused:
Brý večír
26. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj obli
prdolka uz spinka?
26. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Maji,
jasně.. celý den jsme strávili u našich a tak řádil. Padl za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, já jdu lochtat žehličku a pak spát, taky jsem vyřízená.

Jani, mamka dělala ten tex mex podle Babici a bylo to super.. ale taky si to trochu poupravila podle sebe :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
ehm, zase jsem tu sama, co? :sweat_smile: ale konecne finisuju s tou diplomkou, me se tak ulevi az to budu mit z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 03:23  • Odpověz
ach jo, kde se porad vsechny toulate? :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
maji,ty snad nespis :sweat_smile:
27. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
maji to je hnus Velebnosti:grinning:
Jani vsechno nej Jarkovi:sweat_smile:
27. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
no jo vlastne, Jarkovi vse vse vse nej nej nej :slight_smile:
say, no spala jsem...asi 2 hodiny :sweat_smile: ale mam hotovo..dnes to odevzdam na kontrolu konzultantce a do konce tydne to musim nechat svazat, odevzdat na studijni a mam klid....boze, jak nadhernej pocit...akorat me stve, ze jsem to misto vysedavani na konovi a bermku mohla mit uz davno a usetrit si tak par probdelych noci a hlavne spoustu nervu :frowning2:
27. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
taky jsem vam chtela rict, ze u nas uz je vsechno v pohode, snazim se nevysedavat na netu, kdyz je Martin doma, zacali jsme si vic povidat...doma nemame bordel jak v chlive a mam dobrej pocit z toho kdyz neco udelam do skoly, protoze vim, ze je to pro moje dobro a to co jsem ted zazila s tou DP uz nechci pripustit (ikdyz to urcite nebylo naposled) :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
takze z toho vyplyva, ze nez hazet vinu na druhyho, je lepsi zkusit najit problem u sebe a ten vyresit...ono toho druhyho to trkne a zacne automaticky taky delat vic pro ten vztah... :grinning:
27. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
tak, vypovidala jsem se vam ze svych nejniternejsich pocitu a na zaver bych rada konstatovala velice dulezitou vec...totiz, ze su strasne ale opravdu strasne unavena :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
no takze tady povidam stejne zase akorat sama pro sebe...jdu neco delat, zaina me nejak zmahat furt aktualizovat obrazovku, jestli se uz nekdo uracil nakouknout a reagovat :sweat_smile:
27. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
ja jsem na netu taky jen kdyz eda neni doma. ale stejne nestiham nic,nestiham mit doma uklizeno, uvareno, dite opecovane (to teda jediny stiham) a vybehanyho psa taky nezvladam. ach jo
jrkovi vse nej
maji, gratuluju ze uz mas hotovo :wink:. ale mas muj obdiv, ja bych to nevydrzela :sweat_smile:
27. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
emi, co ta tvoje nova dr?
maji, dobrou :wink:
say, nejdu spat, musim za chvilu do skoly... :slight_smile:
vsak ty na to mas jeste narok nestihat, Julince je teprv mesic, takovy miminecko te zamestna na celej den a noc! ale Tobik uz si prece jen vystaci na dost dlouhou dobu sam a ja jsem to doma zacinala zanedbavat az moc.. :sweat_smile:
jak to vypada u vas? uuz se edik srovnal?
27. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
say jeste nevim...:sweat_smile: snad to nebude zase trefa vedle:grinning:
27. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
nic moc. eda jak prohlasil,tak se dostal na dno a uz nema silu bojovat :pensive: . ted rozmyslime navstevu man. poradny :frowning2: . takze me ani nic nebavi. nac se snazit
tu skolu ti nezavidim
emi,tak uvidis. kdy mas kontrolu?
27. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
say, ja bych do te poradny sla, myslim si, ze by vam to mohlo prospet... :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
ja jsem taky peo, eda se tomu trochu brani. ale rekla jsem ze dokud to nezkusime,tak mu roz. papiry nepodepisu. chci vedet ze jsem udelala vse
27. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
say ja porad nechapu, kvuli cemu je jako na dne? :astonished: to m ceka taky? :pensive:
27. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
emi,ja abych rekla pravdu tak taky poradne nevim :pensive: .ale uz mi taky sily dochazeji :cry:
27. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
je to smutny, ale say, ty ses uzasna a silna zenska a verim ze to zvladnes at to dopadne jak to dopadne a kdyby cokoli, prijed do Ostravy :wink:
27. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
nejhorsi je,ze my se strasne milujeme, ale asi nedokazeme najit spolecnou cestu :frowning2:
27. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
say a neni to tak, ze si Edik vzpomnel, ze je jeste mlady a chce si uzivat a proto ted dela tohle divadlo???
porad ti rika, ze te podvadi? neni to spis tak, ze te podvadi on a je takovy srab, ze rika a dela tohle??? on je na dne kvuli tomu, ze ti neveri, ze si verna???
brouku nas neboj se, ty nejses ta spatna at to dopadne jakkoli, porad mas rodinu a hlavne mamku, vzdyt vis:slight_smile:
27. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
holciny, musim sbalit Tobika a bezet do skoly...tak zatim pa :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Say, souhlas s holkama... taky tomu nerozumím, ale ta poradna je rozhodně dobrý nápad. Drž se!!!
Maji, dneska to platí :slight_smile:
Včera jsme byli na Kotaři, pak o kousek níž v ateliéru chalupa, a pak zas zpátky v Komošce (teda komorní lhotce :dizzy_face: )
A jinak dík za přání Jarkovi, ale on je Jaromír, takže počkejte do září :slight_smile: :slight_smile: (ještěže tak, zas bych nevěděla, co koupit :grinning: )
27. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
jani, plati :slight_smile: tesim se :slight_smile:
tak mizim, paaaaaa
27. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.