• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
pa :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Hm, tak postupně dočítám ap ze včerejška, hustý... Je jasný, že už to není, co to bývalo, že čím víc nových lidí je v komunitě, tím víc starý duch asi zaniká... Došlo k odpojení buddhismu, což na jedné straně kvituji, protože sice číst příspěvky gedren o matce bylo zajímavé, ale jinak mi buddhismus nic neříká a říkat nebude, na druhou stranu pak dost pipek odešlo a ted už to fakt není ono... neřeší se tam výchova a podobně, věci, které mě dost zajímaly..
Na druhou stranu souhlas se šarikem, že doby, kdy jsem ve středu zjistila, že za víkend a mé školní úterý přibylo sto stran a nutně je musela dočíst, jsou dávno pryč :slight_smile:
částečně se ap přesunulo i sem, což jsem ráda, no, takže jsem v podstatě spokojená :slight_smile: ale chápu lus, která z toho má depky...
27. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
emi, to urcite ne. eda nikam nechodi. ne ze bych mu to zakazovala, ale nema chut ani na ty kamarady, natoz jinou. dostal se do nejake deprese ze ktere ho nemuzu dostat pryc :frowning2:
Maji,pa
Jani, dobre ranko :grinning:
27. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno, dámy..
Tak po týdnu dietění úbytek 1,5 kg ( na to, že byly o víkendu oslavy) docela dobrý, ale musím říct, že jsem nemyslela na nic jiného, jak na žrádlo.

Takže ode dneška tvrdý režim, do toho začnu opět běhat, jezdit spinn, hrát tenis a chodit občas do fitness. Jsem zvědavá, jak to teda udýchám, ale musím. Už se nemůžu vymlouvat na nedostatek času.. nebo dopadnu jako metráková. :pensive: Navíc já (dříve aktivní sportovec) už naříkám se zádama, klouby.. prostě nazdar. :rolling_eyes:

MUSÍM SE KOUSNOUT !!!
27. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
jani taky me to mrzi a citim se za to vinna ja...nebo jako nejen ja....ale snazim se tam fakt ptat jen na vychovu, nebo veci, kvuli kterych bych musela zakladat nove diskuze....uz to neni co to bylo, nemam holkam za zle, ze ted budhujou at aky mi to vubec nic nerika, spis jsem se citila jak blbec, protoze jsem vubec nevedela o cem mluvi:sweat_smile:
ale nemuzeme nikoho nutit, aby si pri detech sedl na net a psal o vychove...ja doufam, ze az budu mit dite, tak se tam vzdycky muzu stavit pro radu, protoze se nechci ptat na tematicke diskuzi lidi, kteri to maji nastavene trochu jinak:slight_smile: a jdu se tam podivat, jak to dopadlo:sweat_smile:
say a nechces ho rozlozit uplne na casticky? at ti rekne presne, co mu je, co mu vadi, jak by si to vsechno predstavoval, co ho tizi a co mu dela radost? treba to bude uplne nejaka prkotina!!!!!
27. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Obli, páni, to máš pevnou vůli :slight_smile: já si vždycky něco přikážu a pak houby :angry:
emi, jj, ale načerpala jsem nejvíc asi z toho, když jsem ještě před několika měsíci pořád dočítala... tedka se tam nic tak závažného, převratného neřešilo... ale taky doufám, že mi tam někdo v případě nouze poradí :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
I když co je mi fakt líto, že když jsem někde v nějaké diskusi narazila na někoho, kdo třeba byl sympatizant ap, ale nevěděl o tom, nebo si nebyl v něčem jistý a nevěděl jak dál, odkázala jsem ho právě na tu diskusi, a stačilo přečíst pár stran, aby ten dotyčný pochopil, o co go, že to jde i jinak, když se dost důrazně zeptal, dostalo se mu i odpovědi... a ted to je fakt obyčejná plkárna...
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
holky, kdybyste se nudili :
www.sandy86.rajce.net :wink:
27. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
say to je kraasna pipinka :dizzy_face:
27. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
dekuju :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Say, ta je nádherná :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Jé say, malá je super bobíš :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
to jo, bradu ne dvojitou, ale rovnou trojitou :grinning:.je to muj otesanek :grinning:
potvurka mi od pul 7 rano koukala,zabrala az pred hodinkou necelou, ale nejak knoura,tak dlouho asi spat nebude. to toho zas stihnu :sweat_smile:
27. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
:sweat_smile: Kika ted taky na chvíli lehla, dávám tomu tak pět minut :grinning:
27. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Say Julinka je úžasná :dizzy_face: , fakt nádherný miminečko a naušničky moc sluší :dizzy_face: . S tím Edem určitě zkuste tu manželskou poradnu, odborník kolikrát hodně pomůže, hlavně přeju, ať se vše vyřeší :slight_smile: .
Maji ty zase tak ponocuješ :confused: , ale hlavně, že už bude diplomka hotová :wink: . A taky super, že s Martinem je vše ok :wink: .
Obli teda jak to děláš, celý 1,5 kilo, tak to gratulace, já chci taky, sice se snažím trošku cvičit, ale na váze se to zatím neprojevuje. Ai začnu i míň jíst, ale bude to těžký.
A zdravím i Janičku a Emičku :grinning: .
27. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Ahoj anet :slight_smile:
Tak ne, spletla jsem se, byla vzhůru už za minutu :slight_smile: tedka tam v postýlce zkoumá kostičky :grinning:
27. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak jsem ho dala spát, zlobidláka jednoho..

A musím jít uklízet a vařit :confounded:

Anet, no jako 1,5 kg je dobrý, ale na tom mém kolosu se to vůbec neprojeví. U mě bude znát tak teprve pět. Teď koukám na netu po fitkách tady v okolí, kde sestavují vyloženě cvičební plány, i jídelníček na základě prvotního měření.
27. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Taky jdu poklidit, at maju neklepne :grinning:
27. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Say, mala je fakt krasna :dizzy_face:

Dala jsem na rajce ty plinky - http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plenkova_vybava_komplet/
27. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
aerin prosim o rezervacku do stredy:sweat_smile:
a co se do toho jeste dava?:sweat_smile: na me musis jak na hnupa:sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Aer, Ty brďo... To je zásobička :confused: :astonished: Než bude druhé, mám co studovat a nakupovat .. ale zase času dost :grinning:
27. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
do tech ruzovych fleecaku? jsou to svrchnaky, takze bud nejaka kalhotkova plinka, nebo treba ctvercovka slozena na novosklad nebo na osminy nebo nejaka vicevrstva... :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
jeste to urcite neni vsehcno, jeste chci koupit barevny bambusovy ctverce, asi i nejaky vicevrstvy...a tech kalhotkovek chci taky vic (hlavne kvuli vaskovi), podle toho ktery se osvedci...:slight_smile: a ted me dostaly ty novy mesavice :dizzy_face: no a u janci mam zamluveny odkup jejich nocnich plinek:slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jdu guglovat "kalhotkova plinka" "ctvercovka" "novosklad" "osminy":grinning:
27. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Tak, zrovna od nás odešla maja s tobíkem :slight_smile: hehe, bylo to fajn sledovat, jak měl jeden hračku, hned ji chtěla druhý (hlavně teda Kika je děsná soukromnice :grinning: )
ted jdem z hlubokého kočárku udělat sporťák a razíme na procházec :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
a co fotky?:slight_smile:))
27. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Jaké fotky? Z teďka? Nejsou :sweat_smile:
Maji, když už jsme u těch fotek, ty přidělané sis u nás zapomněla :grinning:
27. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
vy jste nefotily jo? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Plenky Cushies Tushies jsou momentálně skladem poslední 2 kusy a to zelený puntík a safari (nyní se má vyjádřit jeden zákazník, který z těchto dvou si vezme, pokud vůbec) Další jsou již objednané, ale protože putují ze zahraničí, trvá celá věc dlouho. Předpokládané naskladnění je za 3 týdny.
27. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Nefotily. Nebyl foťák :sweat_smile:
27. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
no holky...tak repete...okamzite :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.