• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Repete určo bude :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
tak su taky doma, uf, nemam rada to vlaceni se tramvaji pres celou Ostravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo fajn :slight_smile:
jani, na ty fotky jsem si vzpomnela v tramvaji :grinning: tak priste, no :grinning: :grinning: nejhezci bylo krmeni dive zvere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aeri, plinky prozkoumam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
say, julinka je nadherna, zatim jsem se mrkla jen na par fotecek, ale je kouzelna...bobisek malinkej :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Say, teď jsem prohlížela jeden časopis.. a jedna modelka mě tam úplně zarazila.. jsi to celá Ty.. fakt jsem se několikrát dívala, jestli to nejsi Ty.. :astonished: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Say nám něco tají :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Tak jo, dobrou :slight_smile: zrovna jsme kiku krmili, ale bez valného úspěchu... člověk koupí nějakou tu bio mrkev + další ingredience, vybalí, očistí, oškrábe, umyje, povaří, nakrájí, rozmíchá... a pak si to stejně sežere sám :grinning:
27. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
netajim nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale obli diky, sebevedomi to zvedne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ale na to bych ja nemela, na to nemam ani postavu ani vzhled :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
say, fakt .. bych řekla, že jsi to celá Ty.. ta podoba je vážně neuvěřitelná :astonished:
28. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Pěkný den :slight_smile:
Já zas tvrdnu ve škole a potím seminárku. Kristýnku hlídaj tchánovci, to jsem zvědavá, co budou říkat :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Co mě dneska vyděsilo, je hysterie ohledně prasečí chřipky. čtu ráno lidovky, několik stran o tom, že 3 lidi v Česku nakažení!!! člověk se s hrůzou začte do článku a zjistí, že vlastně ne, jen nějací zoufalci přijeli z mexika, zašli pro jistotu na bulovku a tam jim řekli, že maj obyč rýmu. Na novinkách dělají, jak by už z toho umřela půlka brna. Ach jo, to zas budou důchodci ve vřodu, už slyším moji babičku, jak se tím trápí a rozhlašuje, že ji to zabije :rolling_eyes: člověk by ty novináře nejradši taky trochu krotil :confounded: :angry: :angry: :angry: kolegové... No jo, nejni o čem jiném psát.
28. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
jani ja dneska prave premyslela, jestli se me ta chripka taky tyka..:grinning: :grinning:
vis co je super?:grinning:
tady ted byla akce na Vaclavaku, zadarmo ti vysetri znaminko a reknou, jeslti ti neco nehrozi...:slight_smile:
no a byla rada skoro po ceeeelem Vaclavaku a hadej, kdo tam prevazne (98%) stal? :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Jo, o té akci jsem taky četla, o znamínkách a tak... ty články píšou snad imbecilové, ten konkrétně mě zas vyděsil natolik, že jsem přemýšlela o mém znamínku na zádech... Je černé, vystouplé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :grinning: ale myslím, že je v pohodě a příležitostně se můžu nějaké mudry zeptat. Je už ale 15 let stejné. Ale prostě, zas hysterický článek, ještěže důchodci a tak nemaj přístup k netu a neumí to ovládat, to by už lékaři pošli od návalu pacientů a uživilo by se o 100% víc psychologů.
Hmmm... tak dávám typ... podnikatelé s aktovkama a děti školou povinné to asi nebyli, že... :grinning:
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Hmmm... pandemie chřipky by zabila 7 MILIONU LIDÍ!!! Někdy mám chuť kolegům napsat a trochu jim zvednout mandle, at si ty senzace nechají :grinning: :grinning: že je mnohem pravděpodobnější, že mě srazí auto, jakmile vylezu na ulici, nebo že naši přibuzní umřou na selhání srdce nebo rakovinu, to se neřeší... a že lidí na AIDS umírá každou minutu nesrovnatelně více než na chřipku, to je taky jedno :unamused:
28. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
nebylo jani, nebyli..byli to ti lide, co uz je stejne jedno, jestli maji smrtelne znaminko, nebo nemaji:grinning: tim myslim 70+:grinning:
28. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Tak jsem měla správný dojem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
no hlavne to ty mlade, co jeste maji neco pred sebou fakt odradi.....i ja nemela na to cekat tam tak dlouho, kdyz bylo silene vedro....
tak je super, ze nekdo, kdo ma rok zivota pred sebou neumre na rakovinu kuze, no:grinning:
a ja si o te chripce nectu, zpravy nestiham:slight_smile: ja si rikam, ze to neni tady a tecka... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Emi, nic si o ní nečti, o nic nepřijdeš :grinning:
to je fakt, že jesi tam byla řada jak týden, tak tam přece nebudu čekat, že...
28. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
a necham to bezet a pak zjistim, ze jsme s tim mohla jeste neco delat a tlucu se do hlavy, ze jsem nevydrzela cekat s duchodcema tydenni frontu:grinning:
ale ja bych se asi nedonutila jit s tim znaminkem k doktorovi....:sweat_smile: budu litovat:grinning:
sef vymyslel super napad....vsechno zbozi, co tady mame musime polepit carovyma kodama....jen skoda, ze nektere ty stitky muzou byt navic, protoze uz se to zbozi treba prodalo, nebo je v jinem obchode:slight_smile:
takze se kouknu na stitek a projedu vsechno zbozi tady, bud nalepim, nebo ne a tak porad dokola...super:slight_smile: miluju to tady:slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Aha... no to super... at žije plodná, zajímavá a konstruktivní práce :grinning:
28. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
jani ja miluju rozvoj :dizzy_face: to je tak super mit praci, ktera te posunuje dal a dal:sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Žejo :grinning: :grinning: hlavně se rozvíjet :grinning:
28. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
ja mam uz zakrnely mozek....denne byt jen s malyma deckama, zadne reseni niceho, krom obcasneho zadavani noveho zbozi do systemu..sef, ktery si nenecha poradit...no parada.... :zipper_mouth:
28. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Neboj, od září se budeš rozvíjet ažaž... :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
No a já se jdu taky rozvíjet... dneska mám prezentaci na jednom předmětu, to sem zvědavá, co tam zas budu blekotat :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
jani byla si taky v teho tak precitlivela a naladova?
28. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
nazdarek citlivky :grinning:
me uz volala babicka, jestli nemame praseci chripku :grinning: :grinning: :grinning:
sobotni zkousku jsem dala za 3!!!slaaaava, nemusim ju opakovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
me to nejde otevrit :frowning2:
28. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
tak to me mrzi:frowning2: mne to na notasu taky neslo, musela jsem si to otevrit u Vaska:frowning2:
28. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
ahojky holky
aer super odkaz. uz zarizujete? Jak jsi na tom s grafikem? :wink:
28. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj adelko:slight_smile: pekna fotka:slight_smile:
s grafem jsem na tom blede:frowning2: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=3

a latkovek uz mam vestinu nakoupenou:grinning:
28. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.