• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri, nic si z toho nedelej, ja mam taky krasnej graficek :grinning: :sweat_smile:
28. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
jejej :frowning2: a co ten doktor? dela neco? Mas nejake leky na upravu cyklu a co ta folikulometrie?
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
aer ale zda se mi,ze uz nemas takove alpy, teplota se mirne ustalila,ne?
28. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
od toho doktora jsem odesla, chodim k nove, ta je super....ted cekame az to dostanu a pujdu na zacatku cyklu na horm. profil, aby se vyloucila stitka, prolaktin a tak...

prave ze tenhle cyklus mi prijde o dost horsi nez ten minuly :unamused: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2

nebo ja nevim, ted kdyz na to koukam....
28. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Tak jsem zas doma...
emi, přecitlivělá jsem byla teda řádně, zvlášt ale ke konci :slight_smile:
aer dobrý leták, kdopak to spáchal? :slight_smile: sice se v tom nevyznám, ale mě ty cykly přijdou podobné... nebo ne? ted jdem dělat ten květák dle tvého receptu :slight_smile:
maji abych nezapomněla, ke zkoušce gratuluju :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kácím se smíchy... chlap se dal do vaření, děláme ten květák (se sýrem, salámem, strouhankou...). Já jsem asi chlapovi nepřečetla celý recept, takže místo hrudek, smažících se na pánvi, to tam Jarek prdl všecko najednou a máme z toho takovou hmotu...
A to nemluvím o tom, že jsem mluvila a mluvila a strouhala a strouhala a nastrouhala tam asi kilo sýra :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
syr je dobrej :grinning: a vajicko jste tam prosim te dali...? :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to velmi, velmi sýrové... ale už se na to moc těším, vypadá to dobře a já mám hlad :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Tak dobrou :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobrou chut a dobrou noc:slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
aer,latkovek mas teda dost,ale same krasne :dizzy_face: . a je fajn ze ta nova dr s tebou konecne bude neco delat :wink:
jani,necetla jsem recept jak ho psala aer (teda cetla,ale uz si to nepamatuju), my davame kvetak, vejce, syr, mouku a dohustim strouhankou a pak jen lzici tvaruju placky :wink:
Maji, gratuluji ke zkousce :wink:
obli, ta fotka by me docela zajimala :grinning:
29. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
vcera jsem konecne byla na ocnim a uz se mi delaji brejlicky :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Say, tak to je fajn s brýlema, že nemusíš čekat do podzimu nebo dokdy...
Jinak dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
holky tak jsem se zvazila a pak schvalne orientacne s julinkou a navazila jsem 5,5 kg :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
to je macek :grinning: asi ji chutna:wink:
29. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Say páááni :slight_smile: no jo, od mamky chutná :slight_smile:

dnešní tramvajové příhoda aneb den galantních mužů: :grinning:
jedem s kikou na plavání tramvají. mám ji v nosítku. nalezu posledníma dveřma, kde je u těch starších tramvají plošina na kočárky, že tam budem stát a budem mít super výhled okolo. Ještě jsem tam ani pořádně nevlezla a, muž, který seděl na posledním sedadle (kde sedávaj ty mamky od kočárků) okamžitě vyskočil a uvolnil mi místo. Na další zastávce, kde byla mamka s kočárkem, zas vyhupl ven, že ji s tím kočárkem pomůže. No příkladnost sama. A víte, co je na tom nejpikantnější? že to byl mladý cigán.
Zpátky mi rovněž jeden pán uvolnil místo, i když spíš já se pokládám za mladocha, co uvolnuje starším místo, protože nejsem těhotná a to, že mám kiku na břichu, mi nepřijde jako důvod, aby mi někdo uvolńoval místo. Ale někteří to tak berou :slight_smile:
S Kikou jezdit, to je vůbec sranda. vždycky si vybere osobu nebo skupinu osob a do té doby, než nevystoupíme my nebo oni, do něčeho plácá a s hlasitým Heeeeee!!! se na celé kolo směje. :grinning: :grinning:
Dneska jsme se na bazéně už potápěli. šup hlavičku pod vodičku :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Píšu jak hotentot :angry: no jo, nejradši bych se natáhla :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
olky za hodinu mame velky utz :sweat_smile: drzte Dore palce:grinning:
29. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
držíme :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
taky drzim palce, jsem hrozne nedockava :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: ja taky:slight_smile: dam Vam vedet co nejdriv, kdyby ne, tak pisu Aeri:slight_smile:))
29. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
emi,tak drzim dore palce!!!!!!!!!!
jani,tak gentlemani jeste nevymreli :slight_smile:. to potesi :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
jeeee, emicka zjisti, ze ceka chlapeckaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
jdu jen tak nááááhodou kolem, no Emi, tak nenatahuj, už to určitě víš, co :wink:
ale teda já bych taky typovala kluka jako Maja :sweat_smile: , co jsem typovala po okolí, tak mi to vždy vyšlo :grinning:
29. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
taky myslim ze to bude kluk :sweat_smile:
29. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
psala jsem Aeri, ale asi ji to nedoslo:frowning2: tak holka:slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
fakt? tak gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Emi to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak mi to nevyšlo, ale tím líp :wink: , mám fakt hroznou radost :grinning: :grinning: :grinning: . Tak moc moc gratuluju a ať jste zdravý, holky :wink: .
29. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
nedoslo Emi:frowning2: tak to je uuuuzasny, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.