• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi? hele... :sweat_smile: az budes rodit.... bude to online? :grinning: ja bych chtela :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
do prdele, tak si prave poustime dil Pratel, kdy Rachel porodi....a ja bulim jak zelva :pensive:
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
maji jasne ze budu:grinning:
jinak dekuji za gratulace:sweat_smile: ja fotila veci:grinning:
ja dneska brecela, kdyz jsme potkali rodinu s holcickou, co mela downa... :pensive: jak tem asi muselo byt, kdyz to zjistili:frowning2:
29. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Emi tak to gratuluju :slight_smile: teďka tu máme nějak samý ženský, ještěže to Tobík drží :grinning:
30. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
emi,tak moc moc a moc gratuluju!!!. ty jsi vedela proc ruzovy fusak :grinning:
30. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Tak kde jste kdo? :sweat_smile:
30. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
ja tu jsem :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: já si přijdu nějak chcíplá... nic se mi nechce. hokejisti to projeli... kanadu dnes neuvidím... no mám blbou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
nebojte, ja za chvilu budu cekat dalsiho kluka :grinning:
30. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
me se taky do niceho nechce,doma bordel a predstava ze nas mam sbalit, jedeme na vikend na chalupu. moc se mi nechce. taky mi dela starost juli, hodne blinka. teda porad je na prsu,tak se asi prepiji,ale blinka moc :frowning2:
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Maji, třeba rozšíříš holčičí řady :slight_smile:
My jsme předevčírem s chlapem debatovali nad jmény dalších prcků, no cvoci :grinning: :grinning:

Tak kristýncovi leze šestý zub, tedka to jde nějak plynule :grinning:
horší je, že si zvykla nějak kousat nebo co, prostě leze kolem mě, já ji vezmu do náruče, ona se tulí a najednou mě kousne do ramene :confused: včera jsme s jarkem oba asi dvakrát zařvali, je to bolest jak ..., rozhodně nás nešetří. vždycky jsme ji napomenuli, jednou i dali za dveře, jednou ji v amoku jarek trochu plácnul přes plínu, prostě reakce, bolest, tak mu hned vyletěla ruka... jenže nic nepomáhá a kromě toho se jaksi nemůžem shodnout na vhodném postupu...
Jarek to zkouší s domlouváním: Kristýnko, to se nedělá tatínkovi!, jenže to zní, jak když říká: pojd si dát jogurtek :confounded:
Já ji na chvíli strčila za ty dveře, ona samozřejmě začla brečet, a to zas chlap, že už ji pustíme zpátky... :frowning2:
no nevím no, snad ji to nějak přejde :angry:
30. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
jani, to je normalni, jak to zaclo, zas to prejde... :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Say, a blinká tak hodně, že by to z ní třeba až vyletělo obloukem? A blije mlíčko, co před chvílí vypila, nebo spíš strávené (to poznáš podle smradu...) - teda není to jako strávené, ale víš, jak to myslím...
30. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
od ty doby co to vic sleduju tak se mi zda ze trochu obloukem :frowning2:. a blinka cerstvy i natraveny. protoze blinka treba i hodinu po kojeni :frowning2:. jenze ona na prsu chce byt porad jinak breci, ja nevim co s ni delat. podle me se jen prepiji a pak jak se zvedne, tak to z ni jde. ale stejne mi to dela starost. K doktorce jdem az za 2 tydny :frowning2:

Gratuluju k 6. zoubku, za chvili bude mit vsechny :grinning:

maji, treba uz tu budem umet jen holcicky :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Say, pokud máš nějakou nejistotu, zavolej mudře, nebo by tu mohlo být nějaké blicí téma. Ale co si pamatuju, Kika taky blila jak zjednaná, byla jsem zblitá já, ona, postel... když byla na prsu často, tak pak to šlo z ní ven jedna radost. Prý miminka neví, kdy mají dost :grinning:

A za dvacet let se tu budou scházet a řešit podobné věci + cvoklé matky :grinning:
30. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
uz usnula potvurka, byla asi i unavena a nemohla zabrat.
tak ja jdu neco delat,vypada to tu jak po boji :sweat_smile:
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Kdybyste měly nějaký tip, jak uspat velmi aktivního kojence, sem s ním :unamused: potřebuju dodělat seminárku a Kika se furt aktivně zapojuje... ona přes den prostě se mnou nespí. když ji hlídá někdo jinej, jo. Jakto? :frowning2:
30. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
jani,to je zakon schvalnosti
30. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
30. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
No konečně, zas mi to tu nejelo...

Dneska jsem se dozvěděla dost smutnou věc :frowning2: . Můj spolužák ze základky si asi před rokem našel nějakou krávu, a měli spolu honzíka, kterému je ted tak rok. Narodil se předčasně, byl v inkubátoru, a ona se na něho prý ani pořádně nebyla podívat! No a ted jim ho vzala sociálka, protože zjistili, že klučík má zlomenou nožku, žebro a modřiny na obličeji... Prý ho dost zanedbávala. A nejhorší je, že ten spolužák to nevidí, on jí prostě stoprocentně věří a její slovo je svaté, asi si to všecko udělal sám! No a co ona na to odebrání, že je to lepší, stejně byl postižený... (má asi nějakou dysfunkci nebo co...) No, asi je to fakt lepší, kdoví, co by s ním zachvíli udělali :pensive: chudák malý :pensive: :pensive:
30. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Kuk, kde jste kdo?

Ještě dotaz: co si myslíte o někom, kdo vás v smsce osloví "Janičko sluníčko"? :confused: :slight_smile: :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
jani to je smutny :frowning2: jestli na tom byl chlapecek takhle, asi je fakt lepsi, ze u nich nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Je mi z toho fakt smutno. a ten spolužák je teda ... (nemám slov). Přitom na základce to byl takový tichý, celkem spořádaný kluk, se kterým nebyly problémy. No jo, sídliště :angry:
30. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
jani takovym bych podvazala vsehcno ,co by slo...:sweat_smile:
at uz je mu lip, kdekoli, jen ne tam...:slight_smile:
a kdyby mi to napsal Filip, tak pohoda:grinning:
30. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
a kdyby ti to napsal někdo jiný? :grinning: :confused: :sweat_smile:
30. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
jaaaj..tak nevim:slight_smile: ale mam kamose se kteryma se bavime v tomhle stylu, tak kdyby to byl nekdo z nich, tak nuda, kdyby nekdo, od koho bych to necekala, tak se zarazim..:grinning:
pochlub se....:sweat_smile:
30. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
tak jsem se zarazila :sweat_smile: v tomhle stylu se s tímto kamarádem (mmch tím, co jsem s ním tehdy byla na tom pívu a co na mě ta jeho holka žárlila) zrovna teda nebavím :grinning:
30. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
ja bych ti teda janicko slunicko taky klidne napsala...normalne kolegynce treba obcas reknu danusko berusko a druhe hanicko slunicko :grinning: tak to jsem asi divna, no.....
30. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.