• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:confused: jjjjaaaanca ma bokovku:grinning: :grinning: ani o ni neeviii:grinning:
30. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Aer, no jo, záleží, jak má kdo nastavenou komunikaci... s jednou kamarádkou si tak taky říkáme běžně...
Prd bokovku, jen mě to zarazilo :grinning: asi se dobře vyspal nebo co :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Jo, jinak, co ta dnešní noc, podle serveru novinky.cz nejlíp vhodná pro početí, žena je nejllodnější :grinning: a děti z dnešní noci mají štěstí po celý život :grinning: my jsme to teda zkusili (akorát dítě z toho asi nebude :grinning: :grinning: :grinning: )
Anebo vás upálili? Já jsem taktak unikla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
1. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Tu matku bych nakopala... chudáci děti, v dospělosti budou mít kupu zdravotních problémů... :confounded:
tak jo, my se balíme a jedem, babička má osmdesátku (oslava dle mých představ - 6 lidí plus Kristýnka (z téhle strany rodiny víc lidí nemáme). :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
jo holky, vite o tom, ze je ywush asi tehotna?:slight_smile: nebo jako ani neee asi, protoze ma urcite dve carky:slight_smile:
2. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
jee, emi to je krasna zprava!!!!!
2. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Tak to je druhá výborná zpráva dnešní den :dizzy_face: iwi, kde jsi, abychom ti gratulovaly?
(Ta první zpráva je 8:0 proti slovensku, což má samozřejmě daleko menší důležitost.)

Dneska mě omylo vedro. Jedem autem od tchánovců domů a já si všimla, že na prstě nemám prstýnek (dostala jsem ho za kristýnku od jarka), moc krásný... tak jsem se s ním už loučila, protože dneska jsme byli všude možně a hodně na zahradě, kde jsme s kristýnkou rajtovaly. tak se vracíme k tchánovcům a tchán ho našel - v kristýnčině autosedačce!!! asi mi spadl, jak jsem ho tam dávala...
2. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Tak hezký večer, já jdu zas na hokej :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Jo a koukněte na můj graf, co to má být? :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/25a566
2. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
pockej na zitrejsi teplotu jani:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
jej, holky, nejak nam to tu vazne... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale v posledni dobe furt :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
dobre ranko
3. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
dobre rano:slight_smile:
3. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
no neeee, toje uspech, do pul hodiny jsem se dockala odpovedi :grinning: :grinning: :grinning:
prave jsem si vybrala kocarek...aj Martinovi se moc libil...dokud nevidel cenu :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
3. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
mutsy urban rider (tak nejak :grinning: )
jdu se mrknout na odkaz :wink:
3. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
jo, ten je drsnej, nejakych 11 tacu jen podvozek.....hmmmmm :grinning:
3. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
jooo, to by se mi hooodne libilo na brusle a na behani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mit par tisic navic, jdu do toho :grinning: :grinning: :grinning: ale na kolo mi prijde lepsi sedacka :slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
videla jsem ho jednou na nadrazi (mutsy) a uplne me okouzlil a ted jsem ho nasla na netu...aaaaaaach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
mne by se to prave libilo i na kolo....akorat to kolo furt nemam:grinning: a hlavne nemam to mimino, ze jo....... :rolling_eyes:
je k tomu i kocarkovej kit, s malyma prednima koleckama :grinning:
3. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
do sedacky na kolo muzes dat dite az uz fakt jiste sedi, tady to je od narozeni

a ja jdu prekladat, tak zatim ahoj:slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
3. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile: .
Teda docházka je špatná, ale nedivím se, když je venku tak krásně.
My jsme byli ve čtvrtek v Olomouci na koncertě, Vaškova ségra tam dělá konzervatoř a jela se podívat na absolventský koncert, tak jsme mrkli taky, hráli tři lidí, holka na flétnu, kluk na tubu a holka na klavír. Večer jsme stihli ještě táboráček :slight_smile: . Jinak tu máme rodinku z jižních Čech, tak nemám moc čas na učení. Včera jsme byli na koště vín, to byla mňamka :grinning: .
A dneska jedeme s Vaškem za jeho kamarádem z práce, on chová bernské salašnické psy a má devět štěňátek :dizzy_face: , tak je jedem zkouknout. Už se těším :dizzy_face: .
Tak se jdu ještě trošku učit :sunglasses:
3. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:
Potřebujete nechat spadnout celý počítač, nechat zmizet soubory, které potřebujete, aplikace, které používáte?
... Pozvěte si na návštěvu mého chlapa! :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
ahojky holky,
hlasim se po odmlce :slight_smile:. byli jsme od patka do dneska na chalupe. parada :dizzy_face:
Ywusce moc gratuluju :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Tak, komp po větší odstávce a několikahodinové bezúspěšné nápravě všeho možného je kompletně přeinstalován a funguje (než zas jarek stáhne nějaký super program :grinning: ).
Já ted korekturuju kámošovi diplomku :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: .
Jani ty máš ale smůlu s tím počítačem, vždyť jsi ho měla nějakej špatnej nedávno a přeinstalovávali jste, ne.
Say, tak to závidím chalupu, jejda já bych tak ráda někam vypadla zrelaxovala, ale bohužel mě to zatím nečeká.
A hlásím u nás začínající bouřka, a já nesnáším bouřky, se jich bojím :sweat_smile: . Tak já jdu študovat :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Jj Anet, přesně tak :grinning: v nejbližší době si kupuju noťas, tenhle komp jde čím dál víc do háje.
taky tu je nějak pošmourno.
4. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
jani, to je fakt na prd.
na chalupe jednim slovem super,pocasi krasne,mala spokojene chrupkala na dvorku,endy tam lital a stekal (hral si na hlidace) a my kazdy den grilovali :dizzy_face: . normalne jsem si zacala strasne prat baracek :grinning:. a mozna to neni tak nerealne, ale byli by jsme tam zatim jen na vikendy a dovolene. ale to je jeste predcasne resit. nerika nam to pane :grinning:
tady od rana lilo jak z konve,ted prestalo, nicmene zatazeno je porad :frowning2:
4. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.