• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Say my jsme taky s chlapem fantazírovali o baráčku,.. oba budem dělat z domu, kolem nás si budou tiše hrát děti :grinning: , snídaně venku, krásné večery (aneb "sakra chci jet do kina a tu je všude prd"). ...
Ale nevím, jeví se mi to jako supr nápad, zas ale někde na tradiční vesnici bych to nedávala, mít velkou zahradu, s tím je práce... ale zas jen byt v paneláku není náš cíl... tak nevím. barák bychom chtěli, ale nevíme kde :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
babi ma prave stodolu,ktera je nevyuzita,ani tam nikdo nic nedava a byla by moznost to prestavet na barak. ani by to nebylo financnce tak hrozne (cca 300 tisic, s tim ze bysme si delali vetsinu svepomoci a znamy). ale je to 20 km od mesta, takze bych tam trvale bydlet nechtela. spatne spojeni,zadna skolka,skola, obchod,lekar. Proste nic. ale na vikendy by mi to stacilo :slight_smile:
o praci z domu si muzu nechat jen zdat :sweat_smile: :frowning2:
4. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
To je fakt, tvoje práce z domu by byla řekněme poněkud... nepředstavitelná :sweat_smile: Právě, někde na vystrkově bych taky nechtěla. to když už, tak někde u velkého města, abychom jeho výhody mohli využívat, ale zárověn měli klid. Ono dobré spojení mhd, možnost více pracovních míst, zabavení dětí a tak, je pro mě důležité.
4. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
presne tak. hlavne kvuli te Julce. nechci aby byla zahrabana na vesnici. jo, takhle baracek na okraji mesta, hm, dala bych si rict :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Jojo :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
nazdar slunicka moje :grinning:
dnes mam "den Blbec" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
4. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Maji copak se děje?
4. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojky holky,tak mam asi dobrou zpravu,dneska 13.den po transferu je HCG 828!!Ve stredu mame dalsi kontrolu,ale vypada to na dvojcatka:slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
ale, jen jsem zjistila, ze jaksi nestiham, kvuli jednomu profesorovi jsem musela zrusit zkousku na vysce, se kterou jsem otravovala zas tam...tahla jsem se s Tobikem az do Hrabuvky, vytahla kocar do ctvrtyho patra a tam zjistila, ze ucitelka, kterou hledam tam dnes neni...dojela jsem domu a nenasla klice od sklepa, tak jsem vynesla kocarek do 6. patra (do vytahu se nevejde)...proste parada :sweat_smile: jenom cekam co bude dalsi :frowning2:
4. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
ywushko to je uuuzasny :dizzy_face: my uz jsme koukaly na testiky!!!! drzim palecky, moc moc :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
maji, tak at je brzy lip:slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
dekuju holky:slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
ywus to je moc fajn :slight_smile: :slight_smile: jsem moc ráda, že se podařilo :slight_smile: :slight_smile:

maji, to je pech...
Jarek ted volal, že z práce přijde kdovíkdy, no supr. dneska je fakt den naprd.
4. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
ywi, preju mooooc stesticka v tehulkovani a dvojcatka by byly nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, taky budu sama doma az buhvi do kolika :frowning2:
4. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
jste uplne strasne hodne holky,kdyby jste vedeli jak ja jsem hrozne stastna,snad to bude vsechno v poradku...zase uvidime ve stredu jak dopadneme na kontrole HCG
4. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Ywushko to je super, moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face: a přeju už jen samé štěstí :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Ywi tak se nám přijď zas ukázat, at máme aktuální info :slight_smile: držím palce na středu :slight_smile:
tak se ted musím zas nakopnout něco udělat do školy, hodinu a půl jsem zas telefonovala :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
jani, tak sup sup...taky se chystam vrhnout na uceni...ale ze by se mi chtelo, to se rict neda :grinning:
4. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Tak nějak :slight_smile: jediné, co mě drží je, že zítra je poslední takový tradiční den ve škole, příště zápočťáky a další testy a pak už zkouškové...
4. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
vidis to, me ceka jeste hnusnych 14 dni...pak mi zacne zkouskovy na vysce a do toho absolutorium... :frowning2: fakt nevim, kdy se to budu vsechno ucit a stihat a venovat se tobikovi a martinovi a vubec, asi z toho do konce cervna zcvoknu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Tak nám tu pak Tobíka někdy přivez, nebo my přijedem a postaráme se o něho, vždyť je Tobík šikula :slight_smile: a Martin, no, to bude asi náročnější. Je už na příkrmech? :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
kdo Martin? jj, ten by se prikrmoval furt :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
jj jani, az bude nejhur, urcite se ozvu :slight_smile:
4. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Kámoš mě do telefonu přesvědčoval, jak je pro chlapa důležité přijít do útulného bytu, teplo domova :grinning: chytala jsem záchvaty smíchu. Ti svobodní jsou tak naivní!!! Nebo možná... jak jsem tak bordelivá... :grinning: Věřím, že to je pro chlapa důležité, ale já zas mám svoje věci a tak na domácnost někdy fakt kašlu, pro mě je teplo domova právě tolerance tohoto :grinning: A já se tu taky přes den neflákám... A ono jsou důležitější věci než uklizený byt, věřím, že ženskou v uklizeném bytě, která je ale vynervovaná, unavená a nervlá by nechtěl.
Prej: "Jani, udělej mu aspoň polívčičku!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
jani, vsak on za par let pochopi, ze to muze cekat od bezdetne pritelkyne...s deckama bude rad, ze se pres horu bordelu prohrabe k lednicce a najde tam kousek oschle sunky :grinning:
to mi pripomina, ze bych mela jit nakoupit :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
tak my vyrazime do dalekeho predalekeho Alberta (cca 100 metru)...zas budu mit ruce jak orangutan nez dotahnu tasky a decko dom :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze existuje satek :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Maji dobré pořízení :sweat_smile:
přesně tak, tos vystihla. On se jako na děti moc těší, jenže s tou jeho představou to fakt nejde moc dohromady :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
musim nas posoupnout ze treti strany :grinning:
dobre rano :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobre rano:slight_smile:
Tak jsem v praci....mela bych pracovat....ale prinesla jsem si sebou CD s nafocenou knizkou na ctvrtecni zkousku (jeste jsem to ani nevidela)....mela bych si ucit......
a urcite zas budu misto toho vysedavat na netu :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
aeri :grinning: :grinning: :grinning: to jre myslim problem nas vsech... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.