• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj všem :slight_smile:
souhlas, taky místo učení věčně někde šmejdím po netu, tak proto jsem se dnes rozhodla, že bude vyplej počítač, ať mě nerozptyluje :grinning:
5. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
anet a ty vydrzis ho fakt nezapnout? :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
me doma manza taky porad nadava ze bych nejradsi byla jen na netu :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Hehe, tak to já se přiznávám k extrémní slabé vůli, já nevydržím nezapnout :grinning: :grinning: lidi, příští týden mám jako vždy v rozvrhu 4 hodiny, každý trvá hodku a půl, a v každé píšu test :angry: se asi tentnu, tak nevím, jesi se mám učit na všecky a umět od všeho trochu, nebo radši něco pořádně :grinning:
5. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani, mas muj obdiv, to bych nedala :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
nejsem schopna naucit se na jednu zkousku:frowning2:
5. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Aerin, vždyť já si taky myslím, že to nedám, tak jakýpak obdiv. A ty se určo naučíš :wink:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
:grinning: nezapnout to vydržím, ale nejhorší je, že když ho mám zaplej a chci ho vypnout, nemůžu se odhodlat, ještě jsem ho doposud nevypla :grinning: , a tudíž se ještě nezačala učit :sweat_smile: , tak už ho musím fakt vypnout, zapnu ho až tak za tři až čtyři hodiny a pak zase (snad) vypnu :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
anet, ja jsem taky jeste nezacala :grinning: ale uz jsem si to tu aspon otevrela...tak jdu aspon koukat na obrazky:frowning2:
5. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Anet... to je fakt, pak si říkám, že radši nezapínat, protože když už zapnu, je konec :grinning: :grinning:
aer a co to máš za zkoušku?
5. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Vazove malirstvi..........v podstate ani nevime, co tam bude, protoze ten Prof. (podotykam, ze je skutecne Prof. a kdovi co jeste, desna kapacita) je naprosto senilni a neschopnej :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
say, Juli je kocka, ty satecky jsou bozi :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Jó, to jsou ty vázy, cos mi říkala :slight_smile: ono to tak bývá, že někteří ti otitulovaní jsou děsní, a na prof. musí člověk hodně makat, mladý profesor asi neexistuje, to by nestih udělat všecky ty práce a články co jsou třeba, no a pak to tak vypadá. Taky máme na katedře jednoho. Nejde ho ani poslouchat... "Tak jsem chtěl....hmmm...chtěl jsem říct.... starověký egypt....hmmmm...." (vyučoval nás kulturu, byl schopen jet přes mumie k modernímu londýnu a skončit u buddhistů :grinning: )
5. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
aer,dekuju :dizzy_face:
taky se mi v tech sateckach zda k nakousnuti :dizzy_face: . mame jich doma mraky :grinning:.
vubec nevim co to tema co mas ke zkousce znamena :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Say, no ted se dívám na fotky, Julča už je velká slečna :slight_smile: to je k zbláznění, jak to všecko rychle roste :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
leti to strasne rychle. az me to mrzi :frowning2:
5. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Každé období má něco :wink:
5. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
to muselo byt velice plodne jani:grinning:

say, tyka se to reckych malovanych vaz:slight_smile: treba takovych: http://www.metmuseum.org/toah/hd/vase/hd_vase.htm :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ty vado, aer, takové vázy, to musí dát práci... (a přitom taková blbost, žejo :grinning: :grinning: ).. už chápu, že se z toho dá poskládat zkouška, to se dá asi prakticky ze všeho...
ano, pan tehdyještědocent byl velmi plodný :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky ywush s tema dvojcatama je machr:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
je say co to ma Julinka tu puntikovane tricko nebo obdycko?ma ho jeste dobre?:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
jee ahaaa :grinning: ja jsem strelena, ja si rekla, ze uz ani jedno bodycko a zase cumim a hledam co bych jeste potrebovala...:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
jo jo,ty mam obe dve :grinning:
emi,mela bys pak zajem o nejake vecicky? :wink:
necham si jen ty neutralni, zbytek budu prodavat :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
jasne ze mela..ze se ptas vubec:grinning:
ty mikiny se mi porad jeste libi..:grinning: i kdyz toho mam tri prdele...:frowning2: ted bvych se mela soustredit spis na nejake kalhoty nebo tak....dyt i mikiny mame 4 :pensive: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Emčo :grinning: pořiď si babylegs, já mám dva kusy a točím je skoro furt :slight_smile: na ten broučí zadek je to nejlepší (teda protože na něm ani nejsou), když je zima, strčím jí na to tepláčky, když je vedro, má jen legsy :slight_smile: a vydrží dlouho... a dlouho... a dlouho :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
jani ti povim vtip:grinning: ja poucovala tu moji kamosku o latkovkach, ja, chapes to?:grinning: jsme ji vysvetlovala co a jak..:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
hehe :grinning: no vidíš :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
a ma objednano a je presvedcena, ze bude latkovat..:grinning: to je sranda..:grinning: pripadam si jako Svedkyne Jehovova:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
No vidíš, jsi šikula... a co ty teda? :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.