• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja co ja ja nic:grinning: ja tomu prd rozumim:grinning: nikdo mi nerekne kup si davcet tohlodle tricet tamtoho, dve tyhle a mas to, takze ja nic:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: aerin, porad nic..:grinning:
ja si cetla i latkovky...vsechno...:grinning: nic:grinning: nejsem studijni typ proste:grinning:
5. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
ja bych ti i poradila, ale nemam dite, takze asi nic
5. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
vzdyt me predevcirem doslo, ze AIO je all in one..co po me chces :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
no, naše konkrétní látková výbava mi taky nic neřekla, ale když si projedeš látkové pleny 1, 2 nebo kolik už těch témat je, tak tam je každou chvíli někdo, kdo se zeptá, co je třeba do začátků... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak ode mě příkaz:
kup si troje svrchňáky imse vimse organic
aio už máš :sweat_smile:
25 čtvercovek
snappi sponku
a to je základ :slight_smile: na noc, pokud chceš, nějaké bamboo extra :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
25 ctvercovek se mi zda dost malo Jani....ale budiz, kdyz bude mit o to vic tech aio...
a kdyz koupis kvalitni, tak by to fakt mohlo stacit....Imse Vimse, Kikko Lux nebo Kikko barevny bambusovy ctverce:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
To je fakt, to jsem asi přestřelila, i já jich mám 30 a to dávám ještě kombinaci s vícevrstvou. te´d už bych to asi dělala jinak. V tom případě, srací mimi... tak 40 asi jo. Značku, jak říkala aer.
Ale kupodivu, já mám část těch, co koupila mamka kdovíkde a část hyblerek a na to, jak na to všichni nadávaj, se to dá jakž takž snést :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
emi, ja kdyz ti povim uprimne, tak me se nejvic osvedcili jen body a dupacky. Tricko mi prijde neprakticky, vyhrnuje se a tahne na zadicka. pak mam teda teplakovku, uzasnou, tak tu obcas dam,ale opravdu mam nejradsi jen body,dupajdy, presto mikinku.
svetriku mas asi tak jako jsem mela ja a stacilo. ale zalezi na pocasi.
ja az jeste neco vyradim, tak to zacnu fotit a kdyztak poslu. treba neco vyberes :slight_smile:
a jeste, myslela jsem ze mam veci malo, ale i presto jich bylo zbytecne moc a moc jsme to neunosili :frowning2:. taky jak jsme museli preventivne davat latkovku na kycle (nevim jestli je to vsude), tak jsem musela vyradit spoustu body newborn, tak jen aby sis na to kdyztak dala pozor :wink:. je skoda to pak nevyuzit
obyc latkovych plenek mam 25 (na blinkani, pod sebe a mezi nozicky) a prijde mi to akorat.
zavinovacky mam dve a prijde mi to fajn,jedna by mi nestacila, vic je zas moc :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
a z kosmetiky taky moc nekupuj, byla jsem s juli na koznim a dr rikala ze do pul roku by mimco nic pouzivat nemelo. jen kdyz je treba suche, tak oliv olej z lekarny
5. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
a taky si nedelej radsi zasoby plenek. ja nakoupila velikost 3-6 kg, myslela jsem na jak dlouho to neni, ale juli uz jsou male a ja tu mam zbytecne nenacate pampersky :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
say, presne tak, zalezi na pocasi, Juli je jarni mimco, Dorinka bude na podzim, tzn pred sebou zimu....
5. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
3-6kg uz jsou ji maly? ty jo to je macek:grinning: Mirecek mam teprve tu druhou velikost a to je mu 7 mesicu:grinning:
5. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky mam jeste vetsi chut na latkovky, kdyz mi ted spoluzacka rikala, ze jsem magor, ze plinky se musi vyvarovat a zehlit...:grinning: a ze jsou drahe...:grinning:
jdu dosict:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
mne to taky povzbuzuje jeste vic, jak mi vsichni rikaj ze jsem magor a rozmlouvaji mi to (latkovky, noseni, spani.....) :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
dve zavinovacky jo? ja teda premyslila, ze jednu koupim....tak nevim... :confused:
jinak jsem nejak hrozne mimo..ja nevim, jestli mam kupovat i bundu treba (ne ted), ze jako jestli do autosedacky, jinak mame ten fusak, co do nej.....no jezisi.... :pensive:
5. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
ty zavinovacky....Tereza je pouziva do postylky pod malyho nebo ho tim prikryva, a tak...a ma taky dve, protoze kazdou chvilku jednu z nich poblitou pere:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
vsak mas medvedi kombine, ne?:grinning:
5. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
aerin presne tak...kdyz to nidko nevedel, tak me to nebralo, ani jsem tomu nerozumnela, neco jste o tom vedely jen vy dve.,....a ted hrozne rada provokuju, abych se mohla hadat..jsem debil, pritom o tom vim prd..:sweat_smile:
a ty imse vimse myslim jsou jen ty bile, nebo se zviratkama?
mam kombine, ale neivm, jestli ji to bude..:grinning:
5. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
ne, imse vimse ctverce jsou jen ty jednobarevny nebeleny http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plenkova_vybava_komplet/#B..JPG
a ty bambusovy kikko co jsem ti radila, ty uz vlastne mas:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
ty uz mam no..me se proste libi ty pliny jako jsou IB a tak...:slight_smile: abych mela k tomu vsemu argument, ze hezky vypadaji....
ja myslela ty svrchnaky..jdu se podivat na tu tvoji vybavu..:grinning: a co bych potrebovala do toho, oc bys mi prodala ty? to ruzove?
5. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
jo a nevim, jestli nemam prodat ty moje IB..bud jen ty modre, nebo i ty fialove..me se zdaji silene tmave...bych chtela nejake svetlejsi mozna..nebo to mam nechat?
5. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
jako co bys potrebovala do tech ruzovych svrchnaku? no bud nejakej ten ctverec na novosklad nebo nejakou kalhtotkovku co neni aio:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: achjooo..ja si porad pripadam jak debil:sweat_smile:
a prodala bys mi je? za kolik? :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
staly me 90,-, takze ti je klidne pro Dorinku daruju:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
no to teda neee:slight_smile:))
ja bych ti poslala neco na vymenu alepson, ale nevim, co by se to hodilo..:sweat_smile:
ja potrebuju nekoho, dko latkuje v mojem okoli, at se na to muzu koukat... :confused:
5. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak se pak domluvime pres IP:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
a ty IV svrchnaky jsou bud IV soft, ty jsou bily a takovy "gumovejsi" a pak IV organic ZOO (viz http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plenkova_vybava_komplet/#Q,.JPG) nebo Farma, ty nemam, mozna je ma Janca...a pak ty IV Organic Fox (ty prouzkovany na fotce), ty jsou pry jeste o chlup lepsi (a taky drazsi) nez ty obrazkovy
5. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
a jeste me zajima, kdyz budu mit ty kikko ctvrecove, ty se proste slozi a daji do svrchnaku jo? a drzi tam samy?
5. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
myslis kdyz budes skladat na novosklad? no....bud to proste podrzis a pak chytnes svrchnakama, nebo to zapnes snappi sponkou (tady je na Haipa Daipa pastelce, ta vyhrala dokonce plenu roku, tak o ni pouvazuj:slight_smile:, maji je s ruzne barevnyma lemama a bud bilou nebo tuhle nebelenou, ta je pry lepsi, tolik nehrubne http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plenkova_vybava_komplet/#H..JPG )
5. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.