• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hura nacla jsem stranu dve:slight_smile: chacha
14. led 2009 ve 23:00  • Odpověz
tak bry rano holky, jdu pokracovat va tom za*********** uceni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. led 2009 ve 04:57  • Odpověz
Jinak k jeste k te frigidite:grinning:,on chlap samozrejme frigidni neni, ale tvrdi, ze si zvykl, ze jsem na to mela chut tak 2x do mesice, tak se naucil ovladat ci co :grinning: a ted je to pro nej nezvyk :grinning: (navic se mu asi nezda uplne koser, ze to je jen kvuli mimu :frowning2: )
15. led 2009 ve 04:59  • Odpověz
dobry ranko, tak hlasim, ze uz se taky chvili trapim s ucenim, vubec mi to neleze do hlavy... :confounded:
15. led 2009 v 06:30  • Odpověz
hehe, maji, tak to jsme dve...ja hlasim, ze uz jsem v praci, rovnou odsud jdu na tu zkousku a 7 stran jsem jeste ani nevidela, jsem zvedava, jestli se to tu stihnu doucit :rolling_eyes:
15. led 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobre rano :grinning:
15. led 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj luc:wink: Jeee, uz ti naskocilo 9tt :dizzy_face:
Chjo, jako by toho nebylo dost, tak jsem ted na vyplatnici zjistila, ze mi neproplatili vikend, tak to musim resit :rolling_eyes:
15. led 2009 v 08:38  • Odpověz
aerin...uz to tak je :slight_smile:
15. led 2009 v 08:49  • Odpověz
luci, dobre :slight_smile:
aerin, ja mam taky pred sebou uzasnej den, prvni me zabije profka z fletny a pak vyletim z dejin... :frowning2: no a odpoledne me ceka uzasne zabavna praxe na zus.... :confounded:
15. led 2009 v 09:05  • Odpověz
dobra ranko,
tak ja hledam stare tema a vy uz jste rozkecali novy :grinning:. Tak ted nevim jestli ma cenu to stare docitat :grinning:
K sexu, muj muze taky porad, tak ted mame sexik kazdy den, max. obden. Ale ze zacatku tehu kdyz jsem nebyla moc pri chuti, tak nadseny vubec nebyl. Nevim jak vydrzi sestinedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aer, tak taky prskam tehu bacily :wink:

P.S. pridala jsem aktualni brisko ze dneska a prave mi dorazilo nove povleceni, tak behem dne taky vyfotim :slight_smile:
15. led 2009 v 09:15  • Odpověz
hezky brisko :wink:
15. led 2009 v 09:20  • Odpověz
dekuju :slight_smile:
15. led 2009 v 09:22  • Odpověz
holky holky....ve stredu nebo kdy ctu o tom, ze se Kaplickemu narodila dcera a dneska, ze umrel....to je zivot....

jdu na to bricho...:grinning:
15. led 2009 v 09:33  • Odpověz
no,je to nestesti, ale na druhou stranu me treba ukamenujte, ale dalo se to cekat. Nemam rada kdyz jsou rodice tak stary. jemu bylo 71 let,tak nikdo nemohl cekat ze uvidi dceru ve svatebnim. ale je smutny ze se to stalo zrovna kdyz porodila,to musi byt hrozny :confounded:
15. led 2009 v 09:35  • Odpověz
no to byla docela rana...kdyby umrel alespon az budou doma...nechtela bych lezet na sestinedeli a slyset tohle...ale zase u nich pujde fakt jen o city no....myslim, ze ta jeho se nemusi bat, ze by dostaala male pridavky ze socialky:slight_smile:))))
15. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, jen jdu kouknout a pak na učení, tfuj už to mám zítra :cry: .
Aeri to je dobrej, že si zvykl... to já jsem na tom taky tak, že mi to stačí tak 1-2 týdně (typuju, že to dělá HA), ale Vašek si neustále nezvykl :sunglasses: . No a v říjnu přestanu brát HA, tak mi prvně tvrdil, že ještě ne (abych jako náhodou neotěhotněla :angry: ), ale když jsem mu řekla, že se mi s největší pravděpodobností zvýší sexuální apetit, tak to už se pro změnu nemůže října dočkat :grinning: .
Jo a ještě jsem ani nepozdravila Lucittu, včara jsme se nepotkaly, tak moc zdravím a grutuluju ke trojčátkům v bříšku :dizzy_face: .
A k tomu Kaplickýmu, no jako souhlasím se Say, jako když mají takový prďolové mimina, tak se nikdo nemůže divit, že je to radostí klepne :sweat_smile: .
15. led 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Mě to s tím Kaplickým přišlo líto... Totiž, jak jsem jela v pátek do brna na zkoušku, přijela jsem o něco dřív a měla jsem ve škole asi půlhoďku čas... tak jsem šla do knihovny, že si třeba přečtu noviny, ale oni tam měli úplně nový magazín Pátek od Lidovek, a tam s nima byl velkej rozhovor. celé jsem to přejela a bylo vidět, že jsou spolu hodně šťastní a na to malé se těší... :pensive: on sám jí navrhoval postýlku a tak.
No a o necelý týden později on umře přesně ve stejný den co se mi narodí mimi... Tak jasně, že každý věděl, že na maturitáku ji asi nebude, ale ve stejný den :pensive: myslím, že o přídavky ze sociálky jí nejde... Pö porodu má každá ženská nejspíš co dělat sama se sebou, je rozházená z toho, že vůbec porodila...

anet, ještě ses nevyjádřila k té naší dovči :slight_smile:
15. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Dekuju Anet :grinning:
15. led 2009 v 10:54  • Odpověz
no myslim, ze ta jeho z toho musi byt v prdeli..
bohuzel s tim musela pocitat..ale kurna takovy Saudek ma sto deti a furt vypada zive...a Kaplicky takovy sympos a prask...
15. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
jo say, dobrý bříško :slight_smile: to je super, jak to tak pravidelně fotíš, projela jsem to od začátku :slight_smile: to já na to prděla :confounded:
15. led 2009 v 10:57  • Odpověz
je to hrozny, no:frowning2: ted tou postylkou jsi me uplne dorazila jani :confounded:

brisko krasny say:wink:

holky ja uz se taky tesim az budu fotit, chci s kvuli tomu kupovat novej fotak:grinning:
15. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
No myslím že mě asi urve... včera jsem 3 hodky vybírala fotky, co chcu přidělat, byly moje, kámošky i tchána, který nám to mmch připomínal už asi měsíc, že je máme vybrat a že je nutně potřebuje do soboty... předevčírem mu jarek už řekl, že jsou vybrány, což nebyly, tak jsem hned včera dopo vybírala s tím, že v sobotu to bude, fotolab je docela rychlý a chodíme to vyzvedávat na pobočku tu kousek. Fotky se posílaly i přes noc, děláme ty online objednávky, no a já brzo ráno zjistila, že se počítač sám od sebe někdy v noci restartoval, tudíž to odesílání se přerušilo a prd... tak je musím vybrat znova... jenže do soboty tutově nebudou. Tchán bude mít zřejmě radost :sweat_smile:
15. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Jani, tak to nastve :rolling_eyes:
jj, brisko fotim pravidelne, chci na to jednou mit vzpominku a jestli bude druhy tak i porovnani :slight_smile:. Jen fotim vzdy kazdou stredu a vcera jsem zjistila ze je streda az vecer kdyz mi to rekl manza :sweat_smile: . No a jelikoz fotim jen po ranu,nalacno, tak jsem to nechala na dnesek :grinning:. Ja uz jsem fakt tak blba ze ani nevim co je za den. To je tim ze jsem se nemohla ridit serialama :grinning:
15. led 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Tak je posílám znova no...
say mě už ty dny taky taknák splývají...
15. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky umrel uz nekdy nekdo nudou?
15. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
myslím že ne :grinning: občas jsem z nudy ale šílela... zvlášt poslední dny před porodem... má rada zní: užívej si nudy :grinning:
ty po...... fotky posílám potřetí :angry:
15. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
No ještě k tomu Kaplickýmu. Jako líto mě je té jeho baby, že zůstane sama, to jo, ale jinak to vidím jen a pouze jako nezodpovědnost si pořizovat dítě takovej strej dědek, protože tady přímo vidí, jak to dopadá. Jako nejsem necitlivka, to já jsem citlivka až moc, ale toto prostě vidím jinak, dítě si má pořídit člověk, kterej ho dokáže zabezpečit do 18 let, nejen penězově, ale vším... A stejně to samý si myslím o Saudkovi nebo o Gottovi, taky tak můžou dopadnout a nikdo se tomu nemůže divit. Něco jinýho je kdyby umřel třicetiletej chlap, jak se znám to bych i obrečela, i když bych ho neznala, ale u sedmdesátiletýho se to hold očekává...
A teda k dovči :sweat_smile:. Já ani nevím jak se to nakonec dohodlo, teda co se dohodlo :grinning: . Ten víkend jsem chtěla jet k moři (nebo kamkoli), teda od toho víkendu, my bychom se museli s Vaškem teprve dohodnout, ale on neví, jestli dostane volno. Takže jsem zatím nejistá. Loni jsme nebyli nikde na dovolené, tak jsem chtěla letos, ale že bych ráda začala pracovat co nejdřív, tak od července, tak se mi hodí jen ten konec června. Tato naše dovolená bude asi na dlouho poslední, musíme šetřit na barák, takže žádný utrácení. Takže fakt tak 50:50.
15. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
tak jasně, že je starý (teda byl......), ale za nezodpovědnost to nepovažuju, podle mě je nezodpovědnejší když si dítě pořídí lidé jakéhokoli věku a nedokážou se o něho postarat (nejen materiálně, spíš víc duchovně :slight_smile: ), určitě si byli vědomi toho, že umře když to dítě bude malé a částečně bude vyrůstat bez něj, ale kolik dětí vyrůstá bez rodičů díky jejich horším chybám než té, že je tatík starý... kolik dětí sice rodiče má, ale v podstatě ne, pač sou věčně v práci a nemají na ně čas? nebo je strkají babčám na hlídání, pač ten čas nechtějí mít? a o materiálním zabezpečení nemluvím vůbec, pak tu mám taky máslo na hlavě - snad mi jednou kika nevynadá za to, že ji třeba neposkytnem vše, co by mohla (měla?) mít nebo co jsem měla v jejím věku (pomiňme dobu) já...
Já kaplickýmu v tomhle fandila. Neříkám, že je to super úžasný nápad pořídit si v 70 letech dítě, ale rozhodně mi to přijde lepší než TČD (typický český důchodce), který lítá k doktorovi pro prášky, sleduje v televizi katastrofy a přitom klidně otevře zlodějům, a stěžuje si že "kjejši bylo wszystko fajne", případě "až jo tu niebedym..."
a taky... svou ženu poznal jako docela starý... a ono je celkem běžné, když se podíváme kolem sebe na diskuzi, že spousta lidí co se dá dokupy, touží po dítěti... oni po něm toužili taky :slight_smile:
15. led 2009 v 15:05  • Odpověz
tak to já zase spíš beru ty důchodce, kteří vzdychají, že "za chvíli umřou", páč je to fak a oni si to připouští, uvědomují a ví, že to může kdykoliv přijít, kdežto on si jaksi asi neuvědomoval čas, on si podle mě hrál na mladíka, i kdyby tu byl třeba pět let ještě, to děcko si ho bude sotva pamatovat, až školáci si víc pamatují a i kdyby tu byl a žil, tak si toho děcka stejně moc neužije, protože v osumdesáti se na něm věk už projevit musí, bude unavenej atd a dítě bude otravovat, že si chce hrát std., prostě fakt jsem zásadně proti tomu, aby měli takhle starý lidi děti, a hold mi to nikdo nevymluví :wink:
ale zase s tebou souhlasím, že jsou i horší případy, přesně jak jsi napsala, klidně mladí, ale nedokážou zabezpečit a nezabezpečí, kdežto on by zabezpečil, ale ten neúprosný věk...
15. led 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Hehe tak jasně, že to je fakt a že si to ti důchodci připouští, ale znám lepší způsob trávení času než přemítání nad tabletkama, nemocnicema a tím, jakou si vyberu rakev :wink:
Já nevím, mě třeba přijde dost morbidní, i když to hodně lidí dělá, že ještě žijou, ale už mají vyspravený náhrobek, napsané na něm své jméno...
To je takový odevzdaný způsob, mě se líbí Kaplický tím, že byl rozhodnut užít si života do poslední chvíle, a taky proč ne, když byl zdravý a vitální... Jasně, že by byl unavený, ale nikdo neříká, že si s ním musí hrát na babu, stačí třeba něco přečíst nebo si popovídat. a zase - to kolikrát nedělaj ani mladí rodiče... Prostě ať si dělá kdo chce co chce v tomhle směru, ale já nevím, mě to je dost líto a hlavně ještě po tom, co jsem četla ten rozhovor s nima. Rozhodně je (byl...) mi stokrát sympatičtější než Gott, tím spíš než Saudek. A to, že si důchodci připouštějí, že "to" může kdykoli přijít - snažím se o to samé :slight_smile:
Hehe a 71, můj dědeček se dožil 88, moje babička bude mít taky tolik (sice už má bohužel těžkou sklerozu), pořídit si dítě v tomhle věku, to bych i ty taneční ještě mohla vidět :grinning:
15. led 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.