• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, ja s tim epinem porad nevim.....jako aj bych do toho sla, abych si pak nevycitala, ze jsem mohla neco vic udelat, abych "zustala v celku"....:grinning: ale zas kdyz za to ty pomalu 3 litry dam a stejne me smiknou, budou me zas srat ty vyhozeny prachy, tak nevim:grinning:

a satky jsou obecne dobry Didymos, Hoppediz. Ty jsou asi fakt nejlepsi, treba rozhodne bych ti nedoporucovala kupovat Medley nebo Moby nebo Sanami. Od tech bych sla max do levnejsiho elastiku na uplny novorozene, ale za kvalitni tkanej satek je fakt lepsi si priplatit...

my jdem do tohohle, uz jsem to tu hazela mnohokrat, tak sorac:grinning:
http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/vlny-sekvoje.html
velikost budem kupovat bud 4 nebo 5:slight_smile:
22. led 2009 v 11:19  • Odpověz
tak ja frcim do te prace, zatim cau:slight_smile:
22. led 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Tak mám hlídání na středu :slight_smile:
emi když je ta brána o komunikaci, tak možná bych tam být nemusela, ale i tak... jak můžu někomu poslat maily že šátky sou nebo nejsou když vůbec nebudu vědět co se dějě v prodejně...
22. led 2009 v 11:57  • Odpověz
jani muzu ti dat lekce z meho oboru...:grinning: "nezlobte se, ale skladnik to popletl" (nemame skladnika:grinning: ) "ano ano, v pondeli am to prijde, kdyby ne, zavolejte mi a ja s nima udelam poradek"...(blablabla..:grinning:)
22. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
:grinning: u tebe je radost nakupovat :grinning:
22. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
teda ja myslela, ze budu docitat a nic :confused:
emca dokonce ani nereaguje na moji prednasku o satcich :confused:

tak holky co proberem z vybavicky ted?:grinning: jsem v praci a prace nad hlavu, ale co uz:grinning:

emci a na jaky plinky jsi koukala?:slight_smile:
22. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
aerin ja cekala, az se prihlasis...:grinning: no satky satky satky..me se libil ten voda, pamatujes? ale uz nevim nazev ani stranku....
a na plinka ja nevim.proste na brane ty latkove...:grinning:
a epino je draha vec, co kdyz te fakt ti dementi nastrihnou a vyhodila si trojku oknem..:grinning:
a nejakou vybavicku musi nadhodit janc..ja nevim, co se jeste potrebuje..:grinning:
22. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
emi co že ses tak nadchla pro AP? :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
nenadchla, ja se nudim a tam to porad zije...:grinning: a jsou to hrozne kozy..takove hemzy nemaj ani na chatu...:grinning:
22. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak ja AP nectu, chtela jsem si precist jednicku a ta je asi smazana, tak na to prdim...za to ale ctu ty latkovky a obcas se dost bavim:grinning: nektery maj dost dobry hlasky:grinning:

emci, ta voda je na te same strance jako ty sekvoje:slight_smile:
22. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
aerin no myslim, ze ai jo..protoze predtim to byl taky odkaz od tebe mam pocit:slight_smile:
ja myslim, ze kdyz jednou vlezes do AP, mas pak problem odejit...:grinning: to je jak film..uz je blbe nedokoukat...:grinning:
v latkovkach jsem jeste nebyla:slight_smile: pichaji tam taky?:grinning:
22. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
prosim?:grinning:

asi ne, no:grinning: ale fakt me to bavi cist, obcas si i delam poznamky:grinning:
22. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak tam jsem se zase tolik noveho nedovedela..krom toho, kdo koho picha a kam to strikaj:grinning: :grinning: ale alespon je sranda...:grinning:
docela by me zajimalo, jestli buu schopna provozovat BKM... :confused:
22. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
no ale chtěla jsi čučet na orgasmic birth ne?

a co ještě na výbavičku... co jako každý den používám - hadry, plínky, přebalovák, vlhčené ubrousky, mejdlo s jelenem, kýbl na plíny, nějaké zabawky, když už je větší, deka, lžička, vitamin D
občas nosítko, kočárek, postýlka + věci co do ní patří, vanička, kachničky, krém... flaštičky, vitamin K
:grinning:
22. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jojo dik:slight_smile:
na ja si OB pustila a ty zenske hrozne rvou a ja nechci, aby si sousedi mysleli, ze to jde od nas-...:grinning:
22. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Já viděla jen ukázku,ale nepřišlo mi, že by řvaly :confused: ty chceš orgasmic birth a ještě doma? to je teda posun :grinning: já se s vysněným ambu porodem můžu jít zahrabat :grinning:
22. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
ale prd velebnosti...:grinning: ja na to jen koukam...:grinning: nepocitam s extazi u porodu..a oma uz vbec..kurna mit krev na stene..bych se posrala...:grinning: kdo to bude myt?:grinning:
22. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
tedy emci, to by me ani nenapadlo, ze budes uvazovat o bkm:grinning: ale to ti teda povim, ze bkm a pampersky moc dohromady nejdou:grinning::grinning::grinning:

jani, s.arik myslim rodila ambu, nebo aspon chtela....mne se to taky docela zamlouva, asi si o tom neco vic zjistim....
22. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak bkm jsme poprve idela na Klarce na svatbe..ale nenapadlo by me, ze budu mit trpelivost na to to delat taky...asi ne..neim:slight_smile: chtel bych o tom slyset vsechno...:grinning:
22. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Jj, o šarikovi vím, dokonce rodila ve stejné porodce jak já, až to bude aktuální, pozjišťuju víc :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
aer, tak roztřizování do seminárních skupin na tělák je od 16.2. :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
a povedlo se ji to teda nakonec ambu nebo ne???
no nevim, jako ma to svoje rizika, jasne, ale zas pokud vsechno probehne tak jak ma, tak asi neni duvod do toho nejit....asi je to mnohem vesti pohoda, kdyz muzes byt rovnou v domacim prostredi a s chlapem...
ale asi bych se bala, ze se treba nerozkojim a tak....nevim:frowning2:

emci a cetla sis primo diskuzi bkm, nebo jenom ap?
22. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
a lusinta rodila doma ne? :confused:
22. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
jj, lus rodila kaylu doma...emily myslim jeste ne, nebo taky...???
22. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
ok, jani:slight_smile:
22. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
aer zatim jen AP...na BKM mam jeste cas...:grinning:
a ja bych se doma zatim bala..az budu vedet, co to je porod, tak budu asi uvazovat jinak:slight_smile:a to kojeni je teda posledni, ceho bych se bala...:grinning:
22. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
aer Já myslím že povedlo...
nevím, u prvního mimča bych se toho kojení asi taky bála, přece jen teď už budu zkušenější... sice nějakou extra práci si se mnou v tom kojení sestry nedaly, ale na druhou stranu, nám to docela šlo, Kika řvala hlady a ne tím, že by se neuměla přicucnout... sestřičky se vždycky chodily koukat, jestli jsme v pohodě, a to i v noci, nabízely že nás naučí kojit vsedě, a jednou nám nějak něco nešlo, tak přišla, v pohodě, technika dobrá, přinesla mlíčko, nakrmila, pak učila, jak mám krmit já ze stříkačky... co se týče toho, fakt jim nejde moc co vytknout, to je fakt... jako prvorodička doma bych asi byla extra na nervy.

jo, lusinta rodila doma.
22. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
No emi, ono to kojení není zas taková pohoda, jak se zdá :wink: trvalo mi docela dlouho, než jsem se naučila kojit vsedě, měla jsem depky, že budu dycky jen ležet, taky se stávalo, že malá nechtěla pít, kuckala a dusila se a já nevěděla proč :pensive:
22. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
ja si prave emi myslim, ze to zas takova sranda neni....a myslim si, ze kojit je hodne dulezity, a kdyz se to zvore na zacatku, uz se to nenapravi....
22. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
ja nemyslim, ze je kojeni pohoda..spis by me sralo kdybych doma vykrvacela nebo by se decko udusilo:slight_smile:))
22. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.