• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plenkova_vybava_komplet/#K..JPG ta je kraaasnaaaa :dizzy_face:
a tu plenu roku nechapu, to je na velkeho pindu?:grinning:
5. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
co nechapes?:grinning: no jak byla ted v Brne ta akce, jak jsi tam chtela jet, vyhlasovala se nejoblibenejsi plena roku 2008 a tahle vyhrala:grinning:

to je Baby Lucy flanelova, slovenska znacka http://www.branakdetem.cz/_1318.htm :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
no tak to chapu:grinning: :grinning:
ale nechapu, proc je tak dlouha, nebo co..:sweat_smile:
5. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
NEZARUČUJEME VŠECHNY BARVY SKLADEM. VYBERTE SI:KTEROU PREFERUJETE. ALE JE MOZNÉ, ŽE NEBUDE A ZAŠLEME VÁM JINOU, PODOBNÉ BARVY NEBO NEUTRÁLNÍ.

tohle mi prijde jako neskutecna blbost...
5. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
ten dlouhej chobot se slozi dovnitr jako sava cast, bud normalne jen napul, nebo pak jeste dopredu pro kluky, ti vic curaj vepredu:slight_smile: neumim to moc vysvetlit...

a s tim zasilanim nahrady o ktere te neinformujou mi to prijde taky na hlavu....me se nastesti na ty babylegs zeptaly
5. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
no jako me poslali jinak ty IB..jak to vidim, tak radis zajedu do Brna a koupim si sama..predtim jsme chtela ty prouzkovane, cos ukazovala a rekli mmi, ze mi poslou ty s tema zirafama, coz se mi libily nejmin....:grinning:
5. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
jo, asi je fakt nejlepsi zajet si, nebo se dopmluv pres IP s lus, ze si chces objednat, ale neprejes si, aby ti bez predchozi domluvy posilaly nejakou nahradu...nebo v te objednavce je i nejaka poznamka, ne? tak treba by to stacilo napsat tam.... protoze zas jezdit do brna, kdyby pak nemeli to co jsi chtela..... to uz se spis domluvime spolu, ze ti to tam nakoupim a pak poslu, nebo to aspon obhlidnu co maji, nez sem pojedete :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
aerin to by bylo asi nejlepsi..hlavne ty tomu rozumis, ja tam chtela poslat kamose, ale ten by mi poslal nevim co..:grinning:
5. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
to je dost mozny:grinning:

jdu dozalivat kytky, dneska jsem v praci nehla prstem, ze se budu ucit...a to jsem taky nedelala, takze ted mam do ctvrtka fakt utrum, jestli me tu uvidite, tak me vyfuckujte:grinning:
5. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
say s dovolenim bych pak chtela urcite tuhle:sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2579761&vReferer=%2Fphotos%2Fsayast
a posleze poslala Aerin, jestli bude mit jeste zajem:sweat_smile:
5. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
emi veci mam krasnych moc,nafotim az budu mit chvilku,i to co nam jeste je a domluvime se :wink:. nejsem domluvena s nikym jinym, prodavala bych to jinak pres mmb nebo konika :wink:
5. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
emco,kdyz bude zitra juli hodna, tak zkusim co nejvic nafotit :wink:
5. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
say tak jo, parada:slight_smile: o dupajdy mit asi zajem vubec nebudu, protoze vidis, kolik toho mame...:sweat_smile:
ale ty mikinky..to jsou moje favoritky urcite:grinning:
a co Eda?
5. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
emco,ok :slight_smile:. chces nafotit i body a tricka? kalhoty? mam i bundicky, taky by se ti na to pocasi mohli hodit, jednu teplou a druhou trosku slabsi :slight_smile:.
eda v pohode :slight_smile:. poradna ho asi trosku vystrasila :grinning:. jen obcas je protiva,ale to prechazim. prisel o praci a je z toho vic spatnej nez si priznava :frowning2:
5. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
halo? je tu nekdo?
6. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Maji :slight_smile: jsem zde :slight_smile: jsi tu ještě? Já si dneska přispala, byla jsem ze včerejška nějak vyšplouchnutá :grinning:
6. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj janicko :slight_smile: jsm, ale pujdu si dat horkou koupel :grinning:
6. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Jinak k těm věcem, jak jste se tu včera bavily... Mě je strašně líto těch věcí, co na malou máme a vůbec jsme je nepoužili... a to jich zas taková kvanta nejsou. Dost mám půjčené, tak to s klidem vrátím, ale i to, co jsme dostali nebo koupili - dupačky, různé trička, mikiny, a tak... Prostě teď nosí jen body + baby legs a to je všecko, na spaní overal, občas když má vlňáky, tak k tomu tričko, ale jak say správně řekla, táhne jí tak na záda.
Já mám ty její věci ve dvou větších šuplíkách, různě to střídám, a jednou za čas v nich udělám kontrolu a zjistím, že věci, co by měla dobré a byly tam, už jsou dávno malé a musím je vyřadit, a neměla je ani jednou, nebo skoro ani jednou... Fakt roste rychle...
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
jani, ted me napadlo, muzu na tebe mit prosbu? budete odpoledne s Kikou doma? mohla bych ti tam na hodinu nechat Tobika? zjistila jsem, ze musim do skoly a Martin neco ma a nemuze ho vzit sebou...tak nez shanet nejakou spoluzacku...nevadilo by ti to??? :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jo jasně :slight_smile: ale máme plavčo, takže budu doma tak... po druhé. Nevadí?
6. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
aha, tak to nic :grinning: tak my te zneuzijeme jindy :grinning:
6. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Škoda :frowning2: aspoň bych měla smysluplnou náplň práce :slight_smile: normálně jezdíme plavat na půl jednou, ale dnes je to v jednu, půlhodka, a než se zas člověk dokodrcá zpátky :grinning: tak příště no. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
jani u nas to je taky tak. porad jsem si nejaka body setrila az jsem zjistila ze jsou mala a ani jsem je nedala :frowning2:. ja holcici budu prodavat, necham jen neutralni na pripadne druhe ditko :slight_smile:. ale ty veci asi obrecim :sweat_smile:
tricka jsem vyuzila tak, ze jsem je treba dala jeste pres body kdyz bylo chladneji :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
say snad bude dneska Julik hodna...:sweat_smile: teta ema uz se tesi na bazarek:grinning:
maji ja mam volno v tu hodinu :dizzy_face: :grinning: pujcis?:grinning:
6. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Já povracím to půjčené a věci, co nám zbudou, budou tak akorát, co se týče množství na další, i když... ještě to musím projít, možná budu půjčovat :slight_smile:
tak, diplomka skončena :grinning:
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
jani, tak mohla bych teda prece jenom te kolem te druhe zneuzit? :grinning:
6. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
jasně :slight_smile: ale doma budu asi až po druhé, tak dvě deset, neva?
6. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
neva, diky :grinning:
6. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
ok :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Nevydržela jsem... ale to jen proto, že chci vědět, kdy zas hoši hrajou :grinning:
6. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.