• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ha ha jani...ja jsem si rikala, ze bys mela nejakou moc pevnou vuli :grinning:
6. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ale já se fakt potřebovala kouknut,kdy hrajem se švédama... a taky na idos, kámoš si posteskl, že jede na nádr a neví, co mu pojede...
No a pak se to vezlo :grinning: permice v zoo pro dospělého jsou za 320.
6. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile: .
To já dnes pc zapala až ve dvanáct, s tím, že ho tak za hodinu vypnu a opětovně zapnu tak ve čtyři hodiny :grinning: :grinning: :grinning: , no jistě, už jsem ho vůbec nevypla :sweat_smile: . Ale náhodou mi jde dnes učení docela od ruky :sunglasses: . Zítra už konečně přecházím na druhej předmět :confused: , samozřejmě zítra večer taky budu sledovat hokej :wink: , jsem na chlapce zvědavá :sunglasses: :sweat_smile: .
Tak já jdu pokračovat, na řadě jsou trestné činy proti rodině a mládeži :sweat_smile: .
6. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
jani a rodinna neni?
ahoj anet :slight_smile: ses sikovna, taky bych chtela se umet do toho tak obout...tak bych to potrebovala :grinning:
ehm...hokej me teda nebere :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Anet tak hodně zdaru, jsi šikula, jak ti to jde :slight_smile:
maji jo, rodinná je taky :slight_smile:
6. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
emco,ochutnavka je v albu :wink:
6. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Teda já sleduju hokej jen reprezentaci, když je MS (ne menstruace, ale mistrovství světa :grinning: ) nebo olympiáda, jinak ne :slight_smile: Ono to je v takovém dobrém období, před koncem školního roku, na výšce přes zkouškové...
To byla jedna ze supr výmluv na gymplu, profák na zsv nás měl i na tělák, a před testem jsme se mu dvakrát po sobě omluvili, že jsme se nemohli učit, jednou jsme hráli s kanadou, podruhé s rusama :grinning: a prý: "A vy jste se nedíval?" "Hmmmm..." a pak že nám chyběly známky :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
jani, nechces prihodit fotecky ze dneska? :grinning: su zvedava na nase dva zavodniky v kosi F1 :grinning:
6. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
dobře, jdu na věc :grinning:
6. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Bude to trvat, než se to zkopčí a tak :slight_smile: hodím to sem, ke mně do alba, na rajče nemám ten program a nechce se mi ho stahovat :slight_smile: stejně jich asi moc nebude použitelných, moc se vrtěli :slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Ajajaj, Kristýnka se chytla židle a strhla ji na sebe, takže je otřískaná o zem i o židli :frowning2: ach jo... :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
chudina :grinning:
fotecky krasny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou brouci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Tak jo, já se loučím... kaskadérka má odřené kousíček od oka... tak jsme jako správní uvědomělí rodičové dezinfikovali :sweat_smile:
jdu, pěkný večer :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
papa jani :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Tak zas pěkný skorovečer, koukám, že to tady flákáte :grinning: my jsme si s mužem a s kamarádkou dali trochu svařáčku, hudební zkouška a prodloužený víkend před námi, užijte si to :wink:
7. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile: , tak prodloužený víkend jde úplně mimo mě, to já vůbec neregistruju, co jsem doma a učím se, tak mám pořed "sobotu" :sweat_smile: . Dnes jsem toho ale bohužel moc neudělala, protože jsem byla ráno v obchodě, před chvílou na chvilku u ségry, byla tam i sestřenka s mimi, no z chvilky se vyklubala hoďka a něco :sweat_smile: , tak musím ještě něco udělat než bude hokej :grinning: .
7. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem dokoukala ordinaci a absolutne do niceho se mi nechce :sweat_smile:. mam tu kupu pradla a jeste vic prace a ja jsem total lina. ale musim to udelat, zitra odjizdime do nedele na chalupu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobre ranko
aer,posledni dny na tebe myslim, co ta tvoje nova dr? uz jsi u ni byla? co ti rekla? a co grafy?
8. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj:slight_smile:

tak nechut k jakekoli cinnosti s vama sdilim....:frowning2:
ale vcera jsem dala to vazovy malirstvi, tak aspon neco:slight_smile: ted jedem k mamce na obed, pak uklid, pradlo..............chjo, nevim, kdy se zacnu ucit, ve stredu mam zas dve zkousky :sweat_smile:

say, dr jsem znovu nevolala, porad cekam na ovu - dnes 44DC:frowning2:
8. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
aerin neves hlavu:slight_smile:
44 je hezke cislo:slight_smile: myslis, ze to je porad kvuli HA?
ja dneska prosedim doma, predelavame koupelnu, tak jsem podrztaska...:sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
doufam, protoze jestli ne, musi to byt neco jinyho....a to pak bude asi na dlouho :pensive:
8. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
a koukam, ze se konecne zakulacujes:wink: tak gratulace:wink:
8. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
aer, vzdyt uz to musi byt jen lepsi :slight_smile:. ke zkousce gratuluju :wink:
me emci bricho neprijde teda o moc vetsi :sweat_smile:

emi,kuk me do alba :wink:

dneska jsem julcu nastvala, nebyla k utiseni,az prso ji uklidnilo :grinning:. a vite co jsem si dovolila? Chtela jsem aby pasla konicky :grinning:. eda se jen smeje ze je lina po mamince :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
tak ja se loucim, jedeme na vikend pryc
mejte se krasne
8. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
say parada, urcite bych chtela tu bilou mikcu s kytickama a ty prvni laclacky:slight_smile:
uzijte si to:slight_smile:
aerin no to je zakulacovacka....:grinning:
v sestem mesici uz bylo trochu na case:sweat_smile:
a jak to vypada s teplotou? normalni cyklus je tak od 28 dni, ze?
8. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
ok emco, pocitam s tim, jen nam to jeste je, tak nevadi ze neposlu hned? muzu ti pak prubezne fotit z ceho vyrustame :wink:
a klidne hod odkaz i k vam do terminu :wink:

zatim cekame na odvoz, juli pripravena spinka v sedeacce a zatim nic :sweat_smile:. ale pocasi se nejak kazi :frowning2:
8. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem vydržela až do teď nezapnout pc, alebeztak jsem prd udělala, mě to tak nebaví :rolling_eyes: .
Aeri jak ty to děláš, ty vždycky, že nemáš čas se učit, že to neumíš, ale stejně to vždycky dáš, to máš dobrý :sweat_smile: , já chci taky :sunglasses: .
Say užijte si chalupu :dizzy_face: , u nás se teda teď počasí taky zkazilo, ale celej den bylo jinak nádherně, tak ať vám pěkně sluníčko svítí.
Emi teda ten pupík máš pořád někde schovanej, ale je fakt, že se tam něco maličko už rýsuje :wink: , počkej, za chvíli se ti vyloupne přes noc a budeš mrkat :grinning: .
Jani co říkáš na hokej :wink: ? Jako přiznávám se, že jsem to tipovala :rolling_eyes: :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Anet :sweat_smile: s hokejem jsem to taky tipovala, ale zápas jsem neviděla. Měla jsem zkoušku s kapelou, kámoš mě překecal, at přijedem. Tak jsem si aspoň na ksicht nakreslila vlajku :grinning: a průběžně volala našim. Jenže naši maj blbou zrnící televizi, takže to vypadalo asi takto:
J: Tak kolik to je?
Mamka: Počkej, 1:4? Nebo 1:1?
J: Tak to je sakra rozdíl!
M: Hmmm... Pepo, kolik to je?
Taťka: 1:0?
M: 1:0 to nemůže být, nedávno bylo 1:1...
J: Ach jo, a která je aspon už třetina?
M: Já ti nevím...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aer, gratuluju ke zkoušce :slight_smile:
do alba vám kouknu pozdějc, ted by se mi to tu smazalo :grinning: say, malá už pase? ty jo :slight_smile:

Jo, jinak na kámoška z kapely byla na zkoušce taky s mimčem, tak už si nepřipadám jak krkavčí matka :grinning: měla ho v šátku vatanai, tak jsem byla potěšena. A mmch, Renda, kterému ještě nebylo ani půl roku, měří víc než Kristýnka a váží zhruba stejně, možná taky o nějaký ten gram víc :grinning: macek!
9. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.