• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahojte :grinning:
9. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
jani kam davas plinky, kdyz jste venku a kika i odlozi? do sacku a do batohu, nebo jak?
9. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Emi vyvěsím je na kočár :grinning: at ti chlapi, co si myslí, že jsou tvrďáci, něco vidí :grinning: :grinning:
ne, máme spešl pytel na plínky od tots bots, sáček se uzavře a putuje do báglu :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Hehe to břicho máš furt takové miniaturní, menší než já teď :grinning: :grinning:
no, mizím, jsem sama doma, jdu se učit :angry: večer jedem grilovat :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Hehe dítě je borec, dneska dostala do ruky banán a jedla :sweat_smile: (teda oloupat ho ještě neumí, to je fakt :sweat_smile: ). Tak mi vysvětlete, proč banán klidně jí po obrovských kouscích, není problém. A mrkev a veškerá zelenina, pokud nejsou úplně na kaši, už zas vůbec nejí. Maso šestkrát denně? Ona ho nejí vůbec :confounded:
9. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
ehm, jste tu nekdo?
9. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
teda s vama si taky clovek pokeca :frowning2:
9. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Kuk :sunglasses: , nikde nikdo :confused: ? Já se zase šprtám od rána :cry: , už mi z toho hrabe. Za měsíc už budu mít před sebou pouze poslední státnicovou zkoušku, toto letí.
9. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
ja tady su, jenze se se mnou nikdo nebavi... :angry:
9. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
dobre rano :slight_smile: co dnes budete delat?
10. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
dobre rano:slight_smile: mne ceka druha polovina uklidu (koupelna a zachod, Vasek povytira) a hlavne uceni a uceni a uceni...jsem v pytli, chybi hroznej kus prekladu z latiny a nejsem schopna s tim sama hnout:frowning2: no a o pul seste jdem do kina na Star trek, ach jo :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses: , no já se taky učím :angry: , teď jsem akorát byla na hodinu za Vaškem, dala jsem si pár ředkviček, už mám pěkně rostou :dizzy_face: , taky zmrzku a šup zpátky, zase učit. Kino mi taky Vašek navrhoval, ale ne teda dnes, spíš někdy v týdnu, no uvidíme. Ale teda já sci-fi nerada. Spíš bych šla na Znovu 17, to by měla být komedie :slight_smile: .
10. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
holciny, myslite, ze je dobrej napad poridit si malyho pejska? :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to zase nikdo nenapisete? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja tu stojim pred zivotnim rozhodnutim a vy nic :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: neni to dobry napad :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
emi a proc ne? :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
prosim te:grinning: mas dite, muze a skolu, co jeste se psem:grinning: budes s nim muset chodit ven, bude si chtit hrat vic, nez Tobik, musis mu davat jist:grinning:
pousti chlupy...:grinning: kup si radsi potkanka:grinning:
10. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
dite se aspon bude ucit zodpovednosti odmala a prestane se bat pejsku, ven musim aj tak s Tobikem, hrat si klidne budu, to je to nejmensi, jist davam aj sobe, v tom bych problem taky nevidela. Muz se taky rad pomazli a kdyz nebudu mit naladu ja, pes jo :grinning: a skola s tim ma neco spolecnyho???
potkana? ne dik :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: premyslim, co jeste vymyslet..treba to, ze Tobik ma alergii na psi chlupy?:D
10. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
nema :grinning:
10. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky holky,
hlasim se zpet :slight_smile:
bylo fajn,ale na malou toho bylo asi moc, protoze mi tam v nedeli nechtela spat a byla byla protivna. tedka spika pokadena, ale nemam srdce ji budit na prebalovani.

jj, pasem, ale line :sweat_smile:. musi mit naladu, jinak se vzteka :grinning:
11. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
maji jak chceš :slight_smile: já bych osobně do toho momentálně nešla, stačí mi starat se o partyzána, a ještě kontrolovat, jestli si nic neudělají se psem, nenechávat je o samotě... včera jsme byli na oslavě a taky tam mají pejska. Ťapka je taková rozverná, takže hned přilítla ke Kristýnce, poobjímaly se, v pohodě, pak ji Ťapka párkrát olízla (dovedu si představit, co všecko líže, ale taky ok, nejsem cíťa :grinning: ...), pak ji Kika začla tahat za chlupy, no a pak jsme je oddělily, protože pro to Ťapka nemusí mít pochopení...
Taky tam byla dvojčátka, takže byla sranda, taková miniškolka :grinning:
11. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
posouvam nas na stranu 1 :grinning: jani, no zatim si to predstavuju tak, ze pes by obyval predsin a kuchyn a deti obyvak a loznici..takze kdyz by byli vsichni pod dohledem, byl by s nama, kdyz ne tak pekne oddelene :grinning:
11. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
no, tak nas opet posunu na 1.STRANU!!! kde jste baby?
11. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
No jo, kde jste ženský :grinning: ?
Maji, tak pejska bys chtěla :slight_smile: . No to záleží na tobě. Já bych chtěla taky pejska, ale teď určitě ne. Protože bych chtěla taky od štěňátka a tomu se musíš věnovat jak miminku, takže bych si chtěla pořídit až budu mít odrostlejší děti. Snad Vašek do té doby nedotáhne další kočku :angry: . No ale já bych měla teda pejska venku, na dvoře, já bych nechtěla do domů :sweat_smile: . A zrovna dneska jsem se trošku koukala, jakou bych chtěla rasu. No tak "voříšek" to jistí :grinning: , ale moc se mi líbí jezevčíci (krátkosrstí i dlouhosrstí) a jack russel. Určitě bych chtěla psa malýho. Moc se mi líbí labradoři, ale nevím, jestli bych šla do velkýho psa, ale když velkej tak jedině tento :sweat_smile: .
11. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
anet, ja zas miluju velky psy, ale to by teda neslo no :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
no tak ja nas opet posouvam ze 3.STRANY!!! pekne to flakate, devcata :frowning2:
ach jo, padl na me nejakej splin a tady zas nikdo komu bych si vylila srdicko :frowning2: vite, ze me posledni dobou konik nejak prestava bavit? uz to neni co to byvalo...
anet se uci, janca dovadi s Kikou, Say se venuje Julince, Aeri asi zadelava jak o zivot, emca si uziva pupik...a ja tady sedim sama jak nejvetsi zoufalec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
no nic, asi pujdu spat...treba se mnou jen mlati tehotensky hormony...nebo mozna taky ne... :frowning2:
11. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
taky by mi prospelo chodit sem min asi, rozhodne bych toho zvladala vic delat do skoly...takze asi docasne zanevru na kona... :cry:
11. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.