• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no a co kdybys mu to nejak efektne propocitala proc by to bylo idealni uz ted? :grinning:
martin taky druhy nechtel tak rychle, tak jsem mu sepsala dve varianty, jak to vychazi se skolama, s penezma, praci atd. a uznal, ze je to fakt lepsi hned :grinning: ale nevim, jestli bys to vymyslela dost presvecive, jestli mate taky nejaky takovy mezniky za ty tri ctyri roky (treba my dostudujeme, muzeme jit hned delat, protoze deti pujdou do skolky...)
11. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Třeba moje sestřenka, má 20 let a v únoru se jí narodil chlapeček, a i ona mi říká, to je tak super mít miminko, taky si pořiďte, tak jí vždycky řeknu, jó to běž říct Vaškovi. Ale ani mi to tak nevadí, když má to miminko, protože si ho můžu pochovat, pohladit. Ale horší pro mě bylo, když byla těhotná, to mě normálně bylo fakt líto, až do breku, že se Vašek staví tak odmítavě. Ale zase u té sestřenky je to trošku jiný, ona má manžela staršího asi tak o 12 let, takže on už to mimi jako dost chtěl, kdežto Vašek - mlaďoch - se ještě necítí.
11. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
anet ten tvuj mi vzdycky pripomene toho z nejakeho ceskeho filmu....za deset let prvni dovolena u more, patnact let prvni auto a tak...:grinning:
11. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tak to já mu propočítávám pořád. Já si totiž myslím, že kdybych tu školu dodělala při mateřství, tak to bude lepší než při práci, jakože mě by se líbilo, kdybych už teď byla před porodem :grinning: . Jenže on právě chce, abych si udělala prvě praxi, minimálně rok, nejlépe dva. Ale zase na druhou starnu on chce děti po sobě, takže třeba už teď vím, že do druhýho bude nutit on mě :grinning: , já totiž vždycky chtěla jít mezi dětmi aspoň na rok do práce, takže by byly tak o 4 - 5let a to on nechce.
11. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Emi jo, to si z něj vždycky dělám srandu. Dovolená v Jugoslávii (Chorvatsku) už proběhla, kdy bude to dítě :grinning: . To bylo myslím v některým z dílu Básníků...
11. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
tak uz me nic nenapada... :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jako já už jsem se s tím smířila. Prostě vím, že se jednou dočkám, protože děti chce, horší by bylo, kdyby je nechtěl. Pro nás je teď hlavní to společný bydlení a vyplacení toho domu. Takže ono je i rozumný, abych šla pracovat i já a abysme co nejdřív ty prachy našetřili, abychom bydleli ve svým. Kdybych měla mimčo, byla na mateřské, takže to vyplácení bude v nedohlednu a kdoví, co by na to říkal strýček, kdyby se to dlouho táhlo. Brát si kvůli tomu půjčku moc nechceme, tu totiž až později na stavbu novýho, nebo případnou rekonstrukci.
11. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
anet kdyby alespon nemel ty vypocty, ze?:grinning:
to je na prdlacku, ze jeden chce, druhy ne, ale musi se podriditi ten, co chce:slight_smile:
ale dockej casu....:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
jako husa klasu :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
hele a co tu jeste delas emi tak pozde? spat, matko!! :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Kdyby mi o pět let víc, tak asi nervuju festovně, ale říkám si, že to ty dva až tři roky vydržím.
11. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jo a dneska, jakoby mi četl myšlenky, my nabízel malýho labradorka :dizzy_face: . Ale my bychom se teď o něj asi nemohli moc starat, byl by tam chudáček sám, navíc se dvouma kocourama, ti by mu dali.
11. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
anet, ono se to nezda, ale utece to... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Tak já jdu spinkat :pensive:, dočetla jsem co jsem potřebovala, takže limit splněn :grinning: .
Tak pěknou doboru noc :sunglasses: :slight_smile: .
11. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
dobrou anet :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
no tak ja se jdu umyt a pujdu teda taky do hajan... :wink:
11. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
a ja ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
no me se taky nechce, ale samomluva uz me fakt neba :grinning:
11. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Čuste :slight_smile: hele jako já tu tvrdla včera celej den a vy nikde :grinning: večer jsem se šrotila, honím to, kde se dá. Jeden test ted už mám za sebou, pokračuju zachvíli. Potřebuju tolik bodů, že to tutově nedám :angry: ach jo.
12. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
jani drzim palce, urcite to zvladnes :slight_smile:
ja jsem dnes zustala doma...nejak mi nesedla snidane a je mi blbe :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani hodně štěstí, ale ty už to máš asi stejně za sebou, tak snad to dopadlo dobře :wink: .
12. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky,
vcera jsme meli doma trosku veselo tak jsem uz nekonikovala.
vcera jsem byla na gynde, kontrola po sestinedeli. tak jsem naprosto v poradku a kdyz jsem se ptala na ten muj problem s placentou, tak se strasne divila jak ji ze me rvali a pry me na to meli uspat! taky se mohlo stat ze prijdu o delohu, tak jsem mela stesti v nestesti. a bohuzel se to s nejvetsi pravdepodobnosti pri dalsim tehu bude opakovat :frowning2:

dnes kontrola julinky u detske, mame 5860 g a 56,5 cm (porodni udaje 3050 g a 49 cm). strasne se libila :grinning:
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
say, no tak to je hnus :frowning2:
julinka krasne roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak to ze bylo veselo? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
ale, asi ponorka nebo nevim. eda je ted bez prace, nemuze nic sehnat, jsme jen spolu doma, neustale a asi uz jsem mu lezla na nervy a zacal se hadat. kdyz jsem se ho ptala jaky je duvod hadky, tak pak rekl ze sam nevi :sweat_smile: :rolling_eyes:
12. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
nejhorsi je, ze ma blbou povahu a clovek mu nemuze nic rict, natoz poradne pohadat
12. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
aha, tak to docela chapu, ja kdyz su dyl doma, tak su taky nesnesitelna :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
no, ja podle nej delam vse spatne, kdyz si ho vsimam, tak se mu to nelibi,kdyz sedim na konikovi,nadava, kdyz kolem nej chodim po spickach, tak je taky spatne. kdyz je doma bordel, tak je vztekly, kdyz jdu uklizet, tak se pta proc uklizim kdyz je doma a nepockam kdyz pujde pryc. kdyz je mi smutno, je to spatne,smeju se, brecim, mluvim moc, nebo nemluvim vubec, proste se nezavdecim :angry:
12. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
say.....uprimne, nedovedu si predstavit byt s nekym takovym :pensive: nezlob se......

a Juli je teda kus zenske:wink:
12. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
kdyz on driv takovej nebyl! naprosto to nechapu a nechapu co se stalo :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
ale uz zacinam mit taky obcas chut ho nakopat :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.