• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak snad je to fakt jen prechodne a blyska se na lepsi casy, drzim palce:wink:

jo a dneska mi odmaturoval braska :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
takze braskovi gratuluju :wink:

ted uvazuje ze by se dal k vojakum, to by jel na 3 mesice na vycvik do vyskova a domu jezdil jen na vikendy, myslim si ze by nam to pomohlo.

ale je jak blbej. domluvili jsme se spolu ze si necham napsat prasky, aspon na cas, a kdyz jsem prisla s receptem, tak jsem zacla poslouchat pro koho je chci, ze pro nej urcite ne, ze nechtel abych je brala a at mu aspon reknu pravdu a nedelam z nej blbce :sweat_smile:
tak jsem rekla ze mam tolik casu a chuti ze mam 20 milencu :sweat_smile:
nepochopitelny pro me je, ze jsme neustale spolu, jdu jen za mamkou a on tvrdi ze bych na to cas mela a ze mi mama dela alibi a hlida Juli. obcas fakt nemam slov :pensive:
12. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
say tohle fakt neni normalni....a nema cenu ho nejak omlouvat. hlavne si to vyreste zavcasu, jestli spolu chcete a dokazete byt, protoze jinak tim budete trpet nejen vy ale hlavne Juli...ono pro dite fakt neni vzdycky to nejlepsi, kdyz ma kompletni rodinu :pensive:
12. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
myslim tim kompletni rodinu za kazdou cenu
12. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
ja to vsechno vim,ale poruc srdci :frowning2:
12. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
holky, prave jsem ostrihala Tobikovi vlasky :grinning: :grinning: :grinning: sice za letu, ale neni to tak hrozny :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
maji, sikulka :wink:
12. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
emi,co sabs?
12. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Say, máš to těžký :frowning2: nějaké odloučení by fakt pomohlo, teda asi... tohle už je chorobná žárlivost. Zachvíli si ani nebudeš moct dojít na záchod, pač tam někdo ze stupaček určo vyleze...
Aer, bráškovi gratuluju :slight_smile:

TAk já mám za sebou všecky 4 testy, jeden důležitý jsem kompletně zvorala, ale asi nejsem sama. Byl to normální test, vybírání odpovědí, řeklo by se pohoda. Minulý test tohohle předmětu pohoda byl, ani jsem se moc neučila. Ted jsem se učila zhruba stejně a čuměla jsem na to jak puk, nebyla jsem si jistá ani u jedné otázky. No, pokud nenasbírám určitý počet bodů, ani mě nepřipustí ke zkoušce, takže fajn :angry: ale ostatní na tom jsou podobně.
12. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
No nic, jdu si odsát tentononc a jedu domů :angry: :angry:
12. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Say :frowning2: , máš to těžký, je mi to líto, snad se fakt vzpamatuje, protože když ne, tak hrozí, že to bude jen a jen horší a to bych nepřála nikomu, natož tobě. Julinka je šikulka, to bude kus baby :grinning: . Koukala jsem na fotky, je fakt krásňoučká :dizzy_face: .
Maji i na tvoje fotky jsem koukala, taky krásný :dizzy_face: .
Jani nad testem nesmutni, však máš víc pokusů, ne. Příště to vyjde :wink: .
Aeri, ty jo, já ani nevěděla, že máš bráchu :wink: , ale určitě gratulace mu patří. Když nad tím tak přemýšlím, vy máte všechny aspoň jednoho bráchu, že :sweat_smile: , co jste tak psaly. Teda že bych jen já měla ségru :grinning: (ale toho bráchu mám taky :wink: ).
12. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
say je to blb a blbem zustane...at se vzpamatuje, ty ses jeho otrok, nebo co?
bych mu v prvni rade naliskala, aby se vzpamatoval..pak s nim neco zacla resit, at jede i do Ameriky a jezdi jedno uaza mesic..ty nemas problem, to on...tak at se sebou neco dela a netyranizuje te.....
to ze nema praci je smutne, ale musi si to zaridit on....jako kdybys ty za neco mohla...
bobek Julik, ona to citi:frowning2:
aerin tak to je sikula, se maaa...:slight_smile:
ja ted taky premylsim....pred trema rokama jsem delala prakticke a tak... :dizzy_face:
a sabs nevim. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
ja vim ze srdci neporucis :frowning2: proto rikam, ze si hlavne musis ujasnit, co vlastne chces ty...pokud ho porad milujes a citis, ze on tebe taky, ma cenu s tim neco delat, ale pokud byste spolu meli zustavat jen proto, ze mate dite, bylo by to spatny pro vsechny tri....tak jsem to myslela:frowning2:
12. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
srdci neporucis, ale mas v nem i Julinku....
kdyz je nemocny, tak at se leci, ale nevybiji si to na tobe..
je hrozne krasne, ze ho milujes, ale jak dlouho jeste budes milovat takoveho cloveka?
12. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
a miluje on tebe, kdyz dokaze milovane osobe zpusobovat tolik bolesti? dela mu dobre, ze o tobe rika, ze si coura? dela mu dobre, ze nesmis mluvit/chodit/zit?
12. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
vim ze me taky miluje. ale je jiny no. Co jsem mela bejvaly vztah, tak jsem na konci podvedla, vedela jsem ze ten vztah stejne behem par dni skonci, cekala jsem jen na prilezitost to oznamit. eda mi to doted tluce o hlavu. rikam co mu je do toho, ze jeho se to netykalo. ale podle nej se lidi nemeni.
vcera uz jsem mu rekla at si koupi gps a da mi ji na nohu a bude vedet ze mu nelzu. on by snad i souhlasil :sweat_smile: :pensive:
silu uz nemam a zacina mi i tak nejak byt jedno jak to dopadne :pensive:

jani, ze zkousky si nic nedelej :wink:

anet, mam 1 brachu a pak 2 nevlastni sestry :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
say to je dobre, ze uz se tim netrapis, kdyz uz nic:slight_smile:
lespi, nez zit v najivite a zastavat se ho, je dobre, ze si to uvedomujes, ze to neni normalni:slight_smile: kdyby mel alespon duvod..:sweat_smile:
ale pochybuju, ze bys byla tak zdatna zaletnice:grinning:
12. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Say, to je možný, že tě miluje, ale taková "láska" způsobuje bolest... a to je pak otázka, jestli je to to pravé. Láska sice způsobuje bolest, ale tak nějak jinou, ne tuhle...
Taky jsem milovala jednoho kluka, moc, ale to, co jsem dělala, mu určo bylo nepříjemné. A to není ono. Pravá láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, nevychloubá se a není domýšlivá. Nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy... nemá radost ze špatnosti, ale vždykcy se raduje z pravdy. To je můj vzor. :slight_smile:

Jinak ten test se asi opravit nedá, ledaže bychom to všichni napsali nějak blbě. A já ségru nemám, ani bráchu. Jsem samorost :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
První list Korintským, 13 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to nam kdysi cetla latinarka pred Vanocema, je to nadhera :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj vysloužilé dvacítky, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jeee, nova tvar
keth, to vis ze muzes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba prineses trochu vzruchu do az moc klidnych vod nas vyslouzilych dvacitek :grinning: :grinning: :grinning:
povis neco o sobe?

jinak to z korintskym jsme puvodne chteli na svatebni oznamka, ale je to hrozne dlouhy...ale hrozne krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
hezci je to z Kralicke:

Bych jazyky lidskými mluvil i andělskými, a lásky kdybych neměl, učiněn jsem jako měď zvučící anebo zvonec znějící.
2 A bychť měl proroctví, a znal všecka tajemství, i všelikého umění došel, a kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, lásky pak kdybych neměl, nic nejsem.
3 A kdybych vynaložil na pokrmy chudých všecken statek svůj, a bych vydal tělo své k spálení, a lásky bych jen neměl, nic mi to neprospívá.
4 Láska trpělivá jest, dobrotivá jest, láska nezávidí, láska není všetečná, nenadýmá se.
5 V nic neslušného se nevydává, nehledá svých věcí, nezpouzí se, neobmýšlí zlého.
6 Neraduje se z nepravosti, ale spolu raduje se pravdě.
7 Všecko snáší, všemu věří, všeho se naděje, všeho trpělivě čeká.
8 Láska nikdy nevypadá, ačkoli proroctví přestanou, i jazykové utichnou, i učení v nic přijde.
9 Z částky zajisté poznáváme a z částky prorokujeme.
10 Ale jakžť by přišlo dokonalé, tehdyť to, což jest z částky, vyhlazeno bude.
11 Dokudž jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, myslil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, ale když jsem učiněn muž, opustil jsem dětinské věci.
12 Nyní zajisté vidíme v zrcadle a skrze podobenství, ale tehdáž tváří v tvář. Nyní poznávám z částky, ale tehdy poznám, tak jakž i známostí obdařen budu.
13 Nyní pak zůstává víra, naděje, láska, to tré, ale největší z nich jestiť láska.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 00:05  • Odpověz
koukam, zase samomluva, jdu pokracovat v uceni :grinning:
13. kvě 2009 v 00:05  • Odpověz
autor
Jj, Korintským :slight_smile: nám to na svatbě četli :slight_smile: ale na oznámení fakt dlouhé, leda něco vybrat, ale otázka je, co :slight_smile:
Bible Králík má strašně hezký jazyk, akorát ted už možná pro nás trochu nesrozumitelný...

Chjo, Kika včera usnula dřív než jsme ji stihli přendat do pyžamka a noční plínky, ale pak jsme si lehli i my, že ona se stejně zachvíli probudí jako vždycky. No, probudila se v 7 ráno, chudák totál pročuraná, tak jsme ji museli i osprchovat. No a od té doby nespí, což je pro mě vražedné :grinning: a jak tak čuchám, asi jdu přebalovat znova :grinning: :grinning:

kethitka ahoj :dizzy_face: pověz něco o sobě :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
dobre ranko, jani :slight_smile:
tobik byl taky vcera nejakej unavenej a sel spinkat brzo :grinning:
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
jani, odpadla mi skola, nechcete s Kikou prijet na navstevu? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Hmmm :slight_smile: :slight_smile: a do kolika máš čas?
13. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
tak do dvou, pul treti, popr.cely den kdybych nejela na praxi :grinning:
13. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Ne, tak dlouho tě otravovat nebudem... v 1 musíme být na plavání. Tak jo, pokusím se nás nějak sbalit :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
jeee, super, tak ja valim uklizet ten chliv, co tu je :grinning:
13. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.