• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Se na to vy.... člověk se tu crncá s přípravou nějakých kašiček a nesmyslů a pak si to může leda sežrat sám :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ijuchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ženské, stal se zázrak :slight_smile: konečně se objevily výsledky toho testu, co jsem se ho tak bála, a mám dost bodů, abych dolezla ke zkoušce :slight_smile: :slight_smile: jdu si minimálně vsadit sportku, protože jsem opravdu, ale opravdu ani jednu otázku nevěděla jistě, a asi šest mlhavě... jak píše Ostravak ostravski: buch egzystuje :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
janiiii?????
14. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
jani,gratulejsn :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
a zbytek bud taky dobře typoval, nebo kecal - všichni souhrnně tvrdili, jak to maj blbě, ale já se svými body jsem někde ke konci (podle statistiky). no, ted se naučit na čtvrtek a budu klidná :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Nazdárek holky :sunglasses:
včera jsme byli v kině, super :dizzy_face: .
Jani no vidíš a ty tak stresuješ, už jsi jak Aer, ta taky vždycky jak to neumí, že to nedá a nakonec splněno :wink: .
A jinak k těm tělákům, oni bývají dvě registrace ne, jakože prodloužená, ta bývá myslím v září, v prvním nebo druhým týdnu. No a vzápětí je zápis do seminárních skupin. Takže je fuk, jestli se zaregistrujete v květnu nebo září (důležitý je se vůbec zaregistrovat), no a pak číhat na zápis, to je to důležitý (ten je co vím od poloviny září). Určitě se to dá někde najít, jen to chce hledat a hned nepropadat panice :wink: . Ale nevím, kde přesně se to dá najít, ale myslím, že i někde v ISu, tak si zapište do kalendáře, do mobilu upomínku, a pak to neprošvihnete :wink: .
14. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Anet, to je fakt, taky jsem si říkala, že ta registrace je pak znova otevřená. V harmonogramu fakult to ale není, leda že by to bylo když začne zápis, tak se otevře i registrace. Zápis maj od 1.8., rozpis do seminářů až 14.9. Jestli je to tak, nebylo by vše ztraceno, jak říká Hercule Poirot :grinning:

Já se stresovala maximálně. Ale současný výsledek není dán mými schopnostmi, spíš tím, že to byl test s variantami A - D, z nichž mohlo být správně vše, nic nebo něco z toho, a i za část odpovědi správně se přiznal nějaký ten půlbod. Takže u otázek, které jsem fakt nevěděla (tedy 20 z 20 :grinning: :grinning: ) jsem zaškrtla správně třeba A, B, C - no a něco z toho tutově správně bylo, takže tak :grinning: :grinning:
Pak je otázka, jaký to má smysl, že :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Anet, ověřila jsem to, a na stránkách fsps je o těláku, sice 2008/2009, ale v harmonogramu tam to druhé otevření registrace mají. Nezbývá než doufat, že teda informace o těláku 2009/2010 zveřejní dostatečně včas.
Tímto se omlouvám za šíření paniky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale úplně mě to zmátlo. Na co je nejmenší nával? Dvoukolo pro zrakově postižené? Golf? Balet?
14. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: Jani, tak jsem predlozila svuj problem svoji akcni kolegynce a ta me hned donutila vyhrabat na netu cislo na pani co ma na FSpS na starosti ten celouni. telak a zavolala ji mym jmenem:grinning: pry se vubec nemam stresovat, registrovat se muzu znovu 14. - 21.9. a 21.9. se zapisu :grinning:

gratuluju k testu:wink:

ja mam v pondeli anglictinu II, jeste ze jsou na to tri pokusy :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
takze se pak jani normalne zaregistrujem, v zapisu se hodne pravdepodobne zase nevejdem, ale tentokrat se nedame a pozadame o vyjimku, snad nam nekdo vyjde vstric:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Aer, díky moc, zvedla jsi mi náladu ještě o více procent, lítám někde u stropu :slight_smile: :slight_smile:
tak co si zapíšem tentokrát? :slight_smile: :slight_smile:

no, anglinu budu dohánět :unamused: na jak moc velký úrovni je ta anglina dvě? zvládla bych ji bez jedničky? (když se na to o prázdninách trochu kouknu) a co máš za vyučující?
14. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
No vidíte holky, jak se říká - nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :grinning: . To já jsem naopak hroznej detektiv, na netu vyšmejdím "cokoli", a když už moje síli docházejí, tak pak teprve panikařím :grinning: .
Jani tak to jsi pěknej "haluzář" :grinning: , já kdybych tipovala, tak se rozhodně netrefím, na toto mám dost smůlu.
14. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo, už jsem fakt mimoň, jak můžu napsat síli, místo síly, už mi to učení asi vážně leze na mozek, ještě že za měsíc a dva dny už bude po státnicích :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Upřímně, chvíli jsem přemýšlela i o tom zaškrtnout všechno u všeho, ale to by asi neprošlo :grinning: :grinning:
Já zachovávám paniku tak nějak pořád :grinning: :grinning: teda jak u čeho, u školy jo :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
JO, a ještě se musím pochlubit: jedna mamka na bazéně viděla už dřív na Kristýncovi plavky imse vimse, tak se ptala... jsem jí říkala, že používám i látkovky a tak... no a včera jsem jí je rovnou předváděla, prý o nich uvažuje :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jani, nevim, ja asi zkusim zdravotni telesnou vychovu, nebo to na velkych micich nebo neco tomu podobnyho:slight_smile:
porad doufam, ze budu aspon cast semestru tehu, kdyz ne celej :pensive: tak chci neco co zvladnu i tehu a co bude i prospesny...
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Já přemýšlela o nordic walking, ale ještě uvidím...
A jak je to s tou anglinou?
14. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo s anglinou...no, myslim, ze tu jednicku si nutne zapisovat nemusis, ja jsem se do ni stejne neucila ani nic, takze si myslim, ze kdybych prednim I nemela, byla bych na tom ted uplne stejne...

uroven podle me celkem vysoka je, ty clanky v tech prezentacich jsou celkem odborny, ale i tak jim celkem rozumim a ty jsi na tom urcite mnohem lip:slight_smile: ja jsem chodila ke C. Niestroj (nebo tak nejak), je to mlada Kanadanka a je moc fajn, urcite ti muzu doporucit zapsat si to u ni, na nikoho netlaci a tak, na tu I jsem mela Cesku a kazdej tyden jsem se klepala hruzou kdyz jsem tam mela jit :confounded:
jeste neco te zajima...?
14. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
A co děláte na těch seminářích? Cvičení, nebo jen ty prezentace? Je třeba nějaká pravidelná příprava, úkoly a tak? a jak probíhá zkouška?
14. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
delaji se tam seminarni materialy z ISu, je jich celkem 10 ruzne zamerenych, z tech by snad teoreticky mel byt ten test....takze ukonceni je test, keter pry byva dost tezkej, tak jsem na sebe zvedava :sweat_smile:

krome toho musis prednyst prezentaci na nejaky dostatecne odborny tema, cca na 5-7 minut
14. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
a ukoly, obcas nam rekla, at si neco precteme a pripravime doma (z tech materialu), ale ja to nedelala :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
jo a vcera se me spoluzacky ptaly, jestli nahodou nemam prispevek ve Studakovy, ze tam jakasi citace uplne na me sedi :grinning:

ze si ani nerekla, ze to uz vyslo!:grinning:
14. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Tak jsem se koukala, a jedničku si zapsat ani nemůžu, pač už jsem měla tu anglinu online, tudíž jdu rovnou do dvojky :slight_smile:
a jo, já ti to zapomněla říct... on ten študák je tak divně distribuovaný, já ho sebrala náhodou v knihovně (předešlé čísla tam ani nebyly), a psala jsem dva články, měly být ve dvou číslech, nakonec jsou jen v jednom... jsem si říkala, že se to nakonec ani k nikomu nedostane a nikdo to nečte, a asi teda jo :grinning: :grinning: tak se omlouvám :slight_smile: asi je to ten poslední študák... ono to vychází nějak divně :confounded:
14. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
jo, holky ho maji, tak na to mrknu u nich:slight_smile: pokud ho neulovim jeste nekde na fakulte:slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile:
tak, vypsala jsem si všecky termíny registrací a tak :grinning:
14. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Jo a házím graf, jsem z toho jelen:

http://www.fertilityfriend.com/home/25a566
14. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Tak jo, my jdem karkasonovat :sweat_smile: pěkný večer :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
No ženské :unamused: kde jste?
15. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
ja jsem prave prisla :grinning: ale jen na chvilku, musim jit tyrat sousedy svou hrou na fletnu :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Jak týrat? Určo hraješ pěkně a pak si to musí rádi poslechnout, ne? :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.