• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no nevim jestli zrovna etudy se dobre poslouchaji...jeste kdyz to tak prasim :sweat_smile: ale co, jeste musi vydrzet do uterka a pak uz bude klidecek a pohodicka :grinning:
15. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Počkej, to jako jak jsi říkala, že už na ni ani nešáhneš, jo? :grinning:
15. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
dobre ranko,
dneska nam prislo pozvani na vitani obcanku, tak se tesim :slight_smile: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
jé say, a kdy to máte :slight_smile: tak přeju, ať to není taková trapárna jak u nás :grinning: :grinning:
achjo, podělal se nám ohřívač vody, tak jsme na studené :confounded:
15. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
jani, no asi sahnu, ale uz budu hrat jen to co me bavi, ne to, co vymyslel nejakej chytrak, ze musim :grinning:
say, jeeee, to je krasny, to si uzijete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Nazdárek holky :sunglasses:
dnes jsem zapla pc hned od rána, protože mám v něm naskenovanou knížku, ze které se musím učit. No snad mě nebude moc svádět k "surfování" :grinning: .
Jani vy jste měli vítání trapárnu... Teda já byla jen na vítání Martínka a Barunky (když nepočítám "za mlada", když jsem jako dítě přednášela na vítání básničky :grinning: ) a oboje bylo moc hezký a dojemný. Barunce jsem dělala dokonce kmotru, takže jsem ji držela v náručí, normálně se mi chtělo brečet, ale ani oči jsem si nemohla utřít (když jsem ji držela :grinning: ). Fakt to bylo nádherný. Ale možná ve městech je to jiný. U nás se to dělá pro každou rodinu zvlášť, takže je to takový osobní :dizzy_face: .
15. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
A ještě si musím postěžovat. Byla jsem si před víc než 14 dny na pojišťovně, abych si z životního pojištění vybrala mimořádný vklad, který mi tam na začátku rodiče vložili. No paní mi řekla, že mi to dojde brzo, že na účet je to rychle, a už je to víc jak 14 dní a prachy jsem ještě neviděla :angry: . Jsem pěkně naštvaná, sakra kde ty prachy jsou :angry: . Nevím, ale asi si tam příští týden zajdu, protože se mi to už přestává líbit :frowning2: .
15. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
mame to 26.5. a asi nas tam bude vic, ale stejne se moc tesim :dizzy_face:
dostaneme 5 tisic, to chceme dat k nasetrenym penizkum na auto. taky mame nasetreno a budeme delat novou koupelnu,teda nase neni vubec spatna,ale mame sprchac a ja chci kvuli juli vanu. a pry by se mi tam mela vejit i pracka, to by bylo super :grinning:

anet, to nastve teda :rolling_eyes:
15. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Anet takové instituce maj času dost - pojišťovny a tak... vím, jak jsme s Jarkovou spořitelnou vyřizovali zrušení trvalého příkazu a tak, a pak to museli doladovat, protože v době, kdy měl být už zrušený, samozřejmě z něho šly ještě peníze :angry: :angry:

Vítaní občánků? Jo, taky se mi chtělo brečet, ale vzteky :grinning: :grinning:
Začalo to ráno, jen co jsem vpustila naše a tchánovce do bytu, proč je Kristýnka oblečená takhle, dáme jí tohle, obě - máma a tchýně - jí přes hlavu rvaly něco, co jsem nechtěla, ptaly se, jesi čepičku, říkám, že ne, tak samozřejmě, že ji dostala.
Máma s kočárem přebíhala cestu dvacet metrů od přechodu, jak by byl takový problém tam dojít, že, auta tam rozhodně nejezdí padesátkou, ale lítaj dost rychle a ještě je tam kopec, přes který nevidí. Ne že by šla nejkratší cestou aspon na chodník, ona usoudila, že chodník je rozbitý a tak půjde po cestě, v pravém pruhu!!!!! Když jsem si představila, kolik aut tam normálně jezdí a jak rychle, tak už jsem na ni houkla, jesi se zbláznila nebo co... po městě šli po přechodech na červenou - jasně, at si dělaj, co chtějí, ale ne s mým kočárkem a mou dcerou, že (pak jí má člověk dávat příklad :angry: ).
No prostě chtělo se mi řvát, ještě než jsme došli k radnici. Když tam pak tchán vytáhl svoji exkluzivní kameru, začal tu radnici točit a vemlouvavým hlasem doplňoval: tohle je radnice, a tam my jdem na vítání občánků, myslela jsem, že už mě odvezou.

Před obřadní síní si nás seřadili a za Gotákova Kdepak ty ptáčku hnízdo máš jsme namašírovali dovnitř. Nenávidím Gotta! nenávidím!!! :grinning: :grinning: nějaký zastupitel, který se tvářil jak macho, měl nějaký kydy, holčičky hrály na flétnu a dělaly nějaké sokolské sestavy nebo co. Pak jsme podepisovali knížku, vyfotili nás přitom (fotky za nehorázný prachy), dostali jsme album, pamětní sešitek a mallilinkaté papučky na ozdobu. Pak jsme někde byli na obědě, jídlo bylo samozřejmě špatné, že...

Když tchánovic nadávali, že nebyly křtiny a my jsme jim říkali, že bude aspon to vítání občánků, tak maj smůlu. Příště totiž nebudou ani křtiny, ani vítání! Už mě tam nikdy neuvidí!!!
Nevím, co bylo horší, jestli to samotné vítání, nebo ty doprovodné činy mé rodiny. Ale abych nekřivdila, jediný normální člověk byl můj tatínek, a samozřejmě tady aerin, před kterou jsem se propadala hanbou................
15. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
5 tisíc, páni... kvůli tomu bych tam možná napříště šla, ovšem jen v úzkém rodinném kruhu.
15. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
jj, u nas davaji 5 tisic a jedina podminka je mit trvale bydliste ve Strakonicich
tak jsem zvedava jak to bude rpobihat :grinning:
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Jani, zas tak hrozny to nebylo:grinning:

a 5 tisic, to je fakt dobry....to se u nas taky nedava :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Mě se z toho chlupatěj prsa ještě teď :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Jani tak to se nedivím, že se k tomu stavíš takto :sweat_smile: . Ale teda dost mě rozesmálo jak píšeš, že tchán začal točit radnice a komentovat to :grinning: .
U nás to je krásný (žádnej Gott :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale zpívá tam moje skorošvagrová, dělá konzervatoř zpěv, takže je to fakt moc hezkej zpěv. Pak říká nějaký takový dojemný povídání starostka, fakt je to moc pěkný :dizzy_face: . Ale prachy teda nedostávají. Dostali taky nějakou pamětní knížku, pak panenku, kuželky :sweat_smile: , nějaký oblečky (myslím tričko a tepláčky). Ale všude je to jiný, no.
15. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
tchán a technika - on si koupil kameru, návod nečte (proč, že, pak se různě diví, co, k čemu, proč a jak), a ani si nepřečte třeba nic o filmování, neříkám, že to má člověk studovat, ale třeba můj tatka ke kameře načetl hodně a na těch záběrech to jde fakt vidět, ví, jak udělat záběr, jakou délku by měl mít, co nedělat a tak...
No a tchán jen vezme kameru do ruky, zmáčkne REC a pak hledá po obloze... po trávě... a tak různě něco, co by se dalo zabrat :grinning: :grinning: pak jsou záběry, že vidí krásného papouška, tak to přiblíží na max, pak dá rec, a pak toho papoucha samozřejmě nemůže najít, takže pětiminutový záběr klece, trávy a tak :grinning:
no a pak člověk vidí ty šoty z dovolené, hodina a půl naprosto o ničem, bud tam nic není, kýve se to, záběry trávy, oblohy, ničeho, strašně rychlé... no a do toho si to všecko komentuje.
Hit dovolené v Turecku: "Tak tohle je náš záchod" - následuje záběr do hajzlové mísy :grinning: :grinning: (poučné, my doma záchod nemáme...)
A pak chce po jarkovi, aby mu to sestříhal... já bych mu to sestříhala během pěti minut, pač tam fakt nejde nic použít :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
holky, tak jsem si objednala satek....... :pensive:
15. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
aer, to je přece důvod k radost, ne? Tak proč ten smutný smajlík :slight_smile: Jakýpak, ten modrý, co se ti tak líbil?
15. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ne, indio primula....limitka, co se mi hrozne libi, vcera jsem se na ni ptala v Brane a bylo mi receno, ze je objednaji...ale dneska jsem koukala primo na Didymos a meli tam uz jen velikost 6 a 7, tak jsem tam volala a pani mi rekla, ze kratsi uz jsou fakt vyprodany a ze se mam podivat po netu jestli je jeste nema nekdo skladem...a nasla jsem, tak jsem neodolala :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Tak fajn :slight_smile: jo, to jsem chtěla, můžu ti pak někdy přivézt ty věci od aventu? anebo je budeš chtít až posléze? :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
klidne se muzem domluvit uz ted:slight_smile:

a fakt se musime zas nekdy potkat a zajit na coklitku, chci ti vratit KK, koupila jsem si svuj :sunglasses: abych tam mohla Vaskovi podtrhat :grinning: i kdyz on to mozna zvladne precist cely...normalne me uplne dostal, precetl si par stran KK a par stran RABR a ted kdykoli je prilezitost, jako ze vidime maminu s deckem, nebo ja neco reknu a tak, hned ze to neni RABR/kontinualni a tak:grinning:
15. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Určitě :dizzy_face: :dizzy_face:
ty avenťácké věci nějak roztřídím, půlku si nechám, půlka čeká na tebe, fakt to prodávaj ve strašně velkých baleních... ještě ti to napíšu.
Na čoklitku určitě :dizzy_face: :dizzy_face: budu v brně ve čtvrtek. No vida, tedka ještě kdyby si to můj chlap přečetl... ale on je kontinuální tak nějak asi sám od sebe, teda aspon částečně.
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak jo, tak se domluvime:slight_smile: ve ctrvtek tady budes od kolika do kolika?
15. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Já mám jednu zkoušku v 10, a pak ve třičtvrtě na jednu (před ní se asi budu ještě učit :grinning: :grinning: ). Ta trvá tak hodinu... a někdy taky potřebuju zajít do fildí knihovny.
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
ja mam ve ctvrtek cas bud dopoledne nebo pak az v pet, takze asi nic:frowning2: jsem od 12 do 16:30 v praci
15. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Jej, tak to je blbé... dám ještě vědět, leda že bych měla nějaké pochůzky po městě...
15. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ok, tak jeste uvidime:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
pro zmenu se mi zdalo o Maji, ze byla tehotna, mela velke bezove saty a Tobik a a byly jsme na festivalu:grinning:
15. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak uz jsem odeslala prachy za ten satek :dizzy_face: mame stejnou banku, tak by to tam meli mit jeste dnes, pristi v pulce pristiho tydne ho tu mam :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
juchu, tak jsem te pani hned psala, ze jsem prachy poslala a ze mame stejnou banku, tak to bude fofr a ted mi odepsala, ze jsou tam a ze satek odesle jeste dnes :dizzy_face: mozna prijde uz v pondeli, ale mam to do prace, takze budu muset vydrzet do uterka, bo v pondeli nejsem v praci:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.