• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
To je rychlost :slight_smile: česká spořka? :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
nene, mbank:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Ha, no vida, jak jsi s ní spokojená? My totiž vážně uvažujem, že si k nim jarek přečerpá účet, protože jestli je někdo příšerný, tak je to jeho spořka... a ta moje česká mi taky někdy leze na nervy :angry:
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojte, tak jsem dnesni skolni utrpeni prezila :grinning:
emi, to uz neni mozny, musime se nekdy videt na zivo at vidis, ze fakt nejsu takova "nocni mura" :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
no ja spokojena jsem....zatim jsem nemela zadnej problem...
15. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Ach jo, Toma Kranicha zabili :frowning2:
15. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
coze...? jako v Kobre....? :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jo :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
hm, chudak :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Jupííí, nomrálně mi pomohlo si vám postěžovat :grinning: , penízky z pojišťovny zrovna dorazily na účet :grinning: .
Jani já se lekla, kdo že ti to umřel :confused: , já Kobru nesleduju :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Ach jo, tak ještě jedna hovňousí story pro pobavení:

Podle vůně usuzuji, že to je hodně, ale hodně špatné. Beru Kiku a dávám ji na postel na přebalovák. Během svlíkání řev, nesnáší to, bavím ji snappi sponkou, plyšákama, vším možným. Chystám si čtvercovku. Odbaluju plínu, chce se mi zvracet smrady, otvírám okna, utírám hovna. spotřebuju asi půl balení vlhčených ubrousků, než ji utřu z nejhoršího. Kroutí se jak žížala, otřít pořádně záhyby všude možně je nadlidský úkol. Proč tam má tolik různých dírek a ne jednu kloaku? Dám po ni čistou plínu. Okamžitě se obrací, a s holým zadkem a hlasitým!!! smíchem mi zdrhá. Chytám ji, obracím, beru na prst krém proti opruzeninám. Znovu mi zdrhá s hlasitým smíchem. Chytám ji. Krém si nedopatřením utřu do vlasů. Po několika marných pokusech se mi ji podaří natřít. Ať žije snappi sponka, je to moje jediná záchrana. Silou vůle ji městnám i do svrchňáků. Měla bych ji to ještě vše elegantně pozastrkovat, zapnout bodyčko a tak. Prdím na to. Jsem úplně vyčerpaná... řeknu chlapovi, at ji to tam dozastrká, až přijde z práce, ach jo.
Víte, co by mě potěšilo kromě světového míru a podobných věcí? Nějaký přípravek, po kterém by ty hovna tak nesmrděly...
15. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Anet, tak to je úspěch.

Chjo, dítě vlezlo pod počítačový stůl a na chvíli úřadovalo. a já ted koukám, že modem visí na kablech z bedny a tak :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Koukám, že tu není ani noha :confused: :fearful:
My se včera s Vaškem nachomejtli k zábavě :sunglasses: . Jen jsme vyrazili na procházku... a říkali jsme si, že když se nám bude chtít tak skočíme na pivko na Stánek (to je naše venkovní letní "hospůdka") a tam byla živá hudba, což jsme nevěděli. Po nějaké době se k nám přidal švagr, dva bratránci, pak dokonce taťka se strejdem :grinning: . No sranda :grinning: . Spát jsme šli ve tři a já se normálně probudila v osm a už jsem nemohla usnout :angry: . Akorát do mě zase vrtal bratránek (pro změnu), že kdy už si pořídíme to miminko :frowning2: , on má totiž 24 let a má už skoro ročního chlapečka. A povídal mi, jak je to super :frowning2: . Jo a to měl včara zase Vašek nápad, že se vezmem za dva roky a za další dva bychom teprve začali dělat na miminu, tak to jsem mu zatrhla rovnou :angry: .
Tak já si jdu něco přečíst, než zase vypadnu z domu, Vašek jede do sklípku, potřebuje koupit víno pro strejdu an narozeniny, tak si chce ochutnat, no a potřebuje řidiče, že.
16. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jani ty jsi spisovatelka :grinning: :grinning: :grinning: , jsem se pobavila :wink:
16. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Anet, to mě nejvíc těší, je víkend a Jarek má volno i v pondělí a úterý, takže mám od hoven pokoj :grinning:
Jarek s Kikuší teď jedou na oslavu šedesátky od Jarkova strejdy, já budu doma a hurá do seminárek :grinning:

Hihi, teď se koukám, že jak jsem měla tenhle semestr češtinu, jednou se vyučující zmínila, že někde se říká ne že "jdu někam s Frantou", ale "jdu někam s Frantem". A teď se koukám, že tys taky napsala - přiše taťka se strejdem. To vy tam normálně používáte? To je pěkné :slight_smile:
Já už jsem češtinářsky blbá, jak se ve mně mísí slezské "po našimu", kratky ostravsky zobak, a pak různé školní vlivy :grinning: třeba tady se dost odlišuje tvrdé a měkké "i" ve výslovnosti, lidi tu s pravopisem "i" a "y" většinou nemaj problém, ale jinde se to všechno vyslovuje spíš měkce... No a já jsem se teď taky přistihla, že fakt říkám spíš "sistém" a tak. Vám se to možná nezdá, ale taky když někdo řekne "systém", tak to y je slyšet.
No a pak používám výrazy jako "oni chodijó..." jihočeské "jardovo košile" a tak :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jani :grinning: já říkám asi fakt spíš to se strejdou atd. Ale možná, že bych řekala i se strejdou, když nad tím teď přemýšlím, tak nevím, ale budu se sledovat :grinning: . U nás se třeba nemluví nářečím, ale nespisovně :grinning: , jako kdybych řekla před někým třeba to je hezké auto nebo to je hezký chlap, tak na mě budou čučet jako na blba :grinning: , jedině hezký auto a hezkej chlap :grinning: . A máme i spoustu jiných nespisovností :grinning: . Jo a akorát starší lidi (jako babička, děda) používají ještě u množnýho čísla místo y tak e, což je divný, jakože třeba - dones mi ty meruňke :grinning: .
Ale pak jsem měla problém ve škole, protože na pajdáku studuju češtinu a musela jsem mluvit spisovně, což mi dávalo někdy zabrat :grinning: . A to i/y já většinou poznám, už za ty tři roky mám cit, že mi stačí si to slovo napsat a vidím to, ale občas napíšu děsnej překlep a vůbec si toho nevšimnu, to když píšu rychle a nepřemýšlím nad tím. Ale moje nejhorší hrůza kdy bylo mamynka v šesté třídě :grinning: , úplně normálně jsme tam flákla tvrdý.
Jo a já to jihočeský "jardovo košile" úplně nesnáším :sweat_smile: , máme totiž z jižních čech rodinu a oni to dost používají a já to prvně nedokázala překousnou, ale jako zvykla jsem si, ale teda to mi dost vadí :sweat_smile: :grinning: . (Say promiň :sweat_smile: ) A ještě někteří čecháčci říkají přijdu dýl místo přijdu později, to třeba nemá rád Vašek. Mě to celkem nevadí, ale vždycky když to někdo řekne, tak se zarazím :grinning:
16. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
:grinning: no a už to píšu blbě, říkám spíš se strejdem :wink:
16. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
U nás je zas hodně časté "kde jdeš" místo "kam jdeš" :slight_smile: a tady většina lidí hodně nesnáší takové to pražské to je hezkýýýý, dobrýýýý, prostě ty koncovky "y". Já tak mluvím třeba ve škole, ale normálně doma ne :slight_smile:
nářečím taky doma nemluvíme, ale některé slova používáme: do dupy, štrample, kobzole, ganc a tak :grinning: nářečí bych snad taky svedla :grinning:
toš jo se idym uczyc, aby tyn dzisiejszy dzien niebyl ganz v dupě :grinning: jarek s malum odjechali, mum pokuj od nich :grinning: zbyvo mi dorobic dvě seminarki a fertik :grinning:
16. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
16. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Hezkýýýý, dobrýýýý, říkají Pražáci? To říkám i já :grinning: . My akorát užíváme trochu hantec, ale opravdu sporadicky, popravdě jsem ani třeba nevěděla, že spousta slov, který říkám jsou z hantecu :grinning: .
Video dobrý :grinning: , pěkná telenovelka :grinning: :sunglasses: .
Jinak jsem s Vaškem dojela až teď, skočili jsme si ještě na pizzu, takže z celého dne jsem se nic nenaučila. Achjo, musím asi ještě něco udělat, ale mě se táááák nechce :sweat_smile: .
16. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
To jo, rozmohlo se to už asi všude, ale asi je to původně pražské a pražáci to ještě vysloví takovým tím nezaměnitelným způsobem :grinning: tady to dost lidí nesnáší (taky trochu závist, no, pepíci se maj dobře a co my tu, boroci :grinning: :grinning: )

Já teda sepsala jednu seminárku, druhou po zralé úvaze odložila na jutro. :grinning: ted se učím, no :angry:
16. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
holky, mam zadany ve stagu tema bakalarky!!!! jupiiii!!!! nakonec jsem vybrala z doporucenych temat a su fakt rada, ze na to uz ted nemusim myslet!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
anetko a tobe ke svatku vse nej nej nej :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Jé, dneska je Anetky :slight_smile: tak vše nej :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
anet,vse nej

ja tu tedka neprispivala, protoze edovo babi (kterou miluje vic nez mamku) v patek odvezla rychla. nejdriv podezreni na mrtvici nebo nador na mozku, nakonec se potvrdila meningitida (zanet mozkovych blan). lezi v brne na infekcni jip a nevypada to zatim asi dobre. nechteji nam po tel nic sdelit,ale nemuzeme tam jentak 300 km jet :frowning2:. a hlavne je tam strasne neprijemny personal,ze clovek nema ani chut zavolat :rolling_eyes:
do toho mi lezi i sestrenka v budejovicich na detskym, takze kdyz se se.e, tak se se.e :cry:
17. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jé holky děkuji :sweat_smile: :dizzy_face: .
Jani teda šikovná :slight_smile: , teď už máš určitě napsanou i tu druhou seminárku :wink: , že.
Maji to je bezva, že už máš téma a o čem?
Say je mi líto Edovi babičky, snad to bude vše ok. My jsme měli dědu skoro celej březen v nemocnici. A zavolat se nebojte, ono záleží na lidech, někteří jsou protivní, ale jiní v pohodě. Mamka taky volala kvůli dědovi jako na číslo, co jsme si našli na netu, protože u sebe děda neměl žádnej telefon. A ta sestřička dědovi donesla telefon až na pokoj, aby spolu mohli s mamkou mluvit. Určitě bych to zkusila. A sestřence taky přeju brzké uzdravení :slight_smile: .
17. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Anet, zrovna jsem dopsala a ted uklízíme, přijedou naši.
Say, to je mi moc líto, přeju ať se z toho oba dva dostanou... co nejrychleji... hodně sil!
17. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
say, zase bude dobre, drzim palce at je obema brzo lip!
anet, mam tema Hudba v literature pro deti :slight_smile:
17. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Jani fakt jsi šikula :wink:
Maji to téma zní moc dobře, to bude určitě Vodňanský, Svěrák atd., to jsem četla pár knížek :dizzy_face: .
No a já jsem si pročetla pár otázek a už mě to nebaví, bych šla raději ven, je tam tak krásně :dizzy_face: , sluníčko svítí jak divý :grinning: .
17. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
jeee, anet pis dalsi, jestli vis...me zatim napadla vlastne akorat Hostomska :sweat_smile: :grinning:
17. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.