• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no tak jiste, ale to si myslim, ze u ambu porodu asi moc nehrozi.......ne.......???
22. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Já na začátku panikařila, že se mi ani neudělá mlíko, mlezivo Kice nestačilo... rodila jsem ve středu, byla sobota ráno a furt jsem lítala na novorozenecké, at mi daj mlíko, že potřebuju dokrmit... až nějak v sobotu odpo se to rozjelo, ale paní vedle už málem ve čtvrtek měla prsa jak balon a já si připadala jak blb :sweat_smile:
22. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
mluvim u porodu doma:slight_smile:
22. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak ja jsem to kojeni myslela spis jako s ohledem na ambu...:slight_smile: u porodu doma bych taky asi mela nejdriv uplne jiny starosti:grinning:

tak hlavne ze to prislo jani:wink:
22. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Hmm, nikdy jsem nebyla proti domarodkám, i když sama bych do toho asi nešla. Po tom, co jsem četla, jak dokážou někdy zvorat porod v porodnici, mi rodit doma nepřijde zas tak špatný nápad. Jarkova sestřenice je v Británii a rodila malou (5 měsíců) doma. Všichni tu se strašně divili, tak jsem chtěla udělat mírnou osvětu, ale nakonec sem si řekla že nebudu dráždit kobru bosou nohou :grinning:
22. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
ale do toho bych asi fakt nesla, to bych musela mit fakt jistotu, ze se to proste stihne do spitalu, coz nemas nikdy....takze doma asi fakt ne, jako treba po prvnim zmenim nazor, kdyz budu aspon trochu vedet, co me ceka....ale ted jsem spis pro ten ambu:slight_smile:
22. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky damy :slight_smile:
konecne je co docitat :slight_smile:
Emi, vcera cos posilala jsem se fakt rehtala jak blazen, hned jsem to preposlala manzovi :grinning:. To muj je pravej opak,praktickej a sikovnej :dizzy_face: .nastesti :grinning:
Anet,gratuluju ke zkousce
sabs:snaz se to vylezet
jani,u nas davaji veci jen na 1. den a pak musis mit vse svoje, takze asi jako u vas.
jinak vasim zkratkam moc nerozumim, tak nevim jestli jsem na neco nezapomnela.

Ja ted porad hledam nejaky to nositko. satek nechci a zamilovala jsem se do manducy, ale preci jen, neni nejlevnejsi :sweat_smile: . tak nevim

Jo,Jani, manzovi se z obleceni libi vse, mam si vybrat co chci, tak soupravicka je moje :dizzy_face:
jani dodatecne gratuluji k kozateni...:grinning:
ambu porod by me asi ani nenapadl..kyz uz, tak si tam teda pobudu ty ctyri dny nebo kolik:slight_smile:
Jani yfot kikusu, uz musizase vypadat uplne jinak:slight_smile:
ale jinak proti tomu samozrejme taky nic nemam, kdyz vsechno probehne jak ma, musi to byt uzasny....:slight_smile:
22. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
say nezapomen hlavne na ty kondomy!!!!
22. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
ja bych taky radsi volila ambu porod nez porod doma. komplikace muzou nastat kdykoliv a ten dr pak uz nemusi stihnout prijet vcas. me by to za to nestalo
neboj :grinning:
say, manducu si my teda urcite poridime, nejlevneji neni, ale za ten komfort tebe i ditete to podle me stoji :dizzy_face:
22. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
ja proti tomu taky nic nemam..jen se na to zatim necitim:slight_smile: prijde mi to, jako kdybys to svoje poprve mela zahajit analnim stykem, treba...:grinning:
hezky prirovnani emi:grinning:
jo,epi-no- ja to kupovat nebudu. neprijde mi to jako malo penez a bylo by mi lito kdyby me nakonec nastrihnout museli. to za to radsi koupim neco malej :slight_smile:
say ser na epi, hlavne kondomy:grinning:
a kdy nam ukazes ulovky teda?:slight_smile:
co to zase je ta manduca? uz si prijdu jak debil..:grinning:
22. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
no,ja uz pro ni jsem rozhodnuta na 99% :grinning:. manza mi na to odpovi ze tomu nerozumi, at si koupim co chci :grinning:. tak pohoda :grinning:. ona je nadherna :dizzy_face: . jakou barvu bys brala?
22. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Z toho porodu doma bych asi taky měla strach, čímž bych se možná blokla... na druhou stranu, určo by to bylo příjemnější... když jsem tlačila já, tak jsem si stihla všimnout, že jsou u mě 2 doktorky, 2 PA, pediatrička... proč jako? :rolling_eyes: převoz do špitálu bych měla hned, když je vedle nás. na druhou stranu jsou tam sympatičtí prý jak beďar na zadku, takže to bych měla i s prvotřídním seřváním :rolling_eyes:

say takže s oblečkama - je to doma :wink: :sweat_smile: :grinning: v porodce to bylo fakt super, jak sem se na záchod táhla s papírem, vložkama, novýma kalhotkama, to aby si člověk vzal tašku... a né že by to tam bylo kde položit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

kikušu teda v nejbližší době zas vyfotím :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
batoh s miminem jo?:grinning: se da koupit? :confused:
me se libi ta bezova, ale barva neprakticka, tak asi pujdu do cerny.
Emi,myslis hadriky? Musim najit nejaky otvor na usb kabel :grinning:. Ja do toho posledniho narvala mys a fotak nemam kam :sweat_smile:
tak tak, say, je naprosto uzasna:slight_smile: Vasek nosit chce, dokonce i v satku, ale myslim, ze nositko pro nej bude jednodussi a navim mi taky dovoli koupit co budu chtiti, takze tak:slight_smile:

no...mne se libi ta petrolejova a Vaskovi zas cervena....:grinning: ale koupime asi tu prirodni:slight_smile: nebo ted maji hrozne krasnou limitku (ze jani:grinning:) http://www.mamaja.cz/satky-a-nositka/manduca-chilli-chocolate-limitovana-edice

a say, beco nechces?:grinning:
jj a to sel pred chvili do prace a prisla mi zprava ze na namesti maj 30% slevy na mimi hadriky, tak jestli chci, tak ze tam mam jit. tak to pujdem jeste zitra omrknout. nejaky kalhoty nebo dupajdy by se nam mozna jeste hodili :grinning:.a na leto nejaky saticky :grinning:
22. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
jdu do mesta...tak mluvte mluvte at mam co cist:slight_smile:
tak vytahni mys a zastrs fotak! chvilku to zvladnes s touch padem, ne?:wink:
autor
limetka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jééé a čokoládová :slight_smile: polk :grinning:
22. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
ja jsem se rozhodla, ze dupacky a tak kupovat asi ani nebudu, akorat nejaky gatata na ven...spis nakoupim/vyrobim babylegs:slight_smile:
22. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
ty chili/chocolate a chocolate/cake jsou super, ze??? :dizzy_face:
22. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
vždyť víte že já ujíždím na čokoládě :grinning: zrovna jsem na nějakou dostala chuť :grinning:
22. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.