• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
kuk zensky, jste tu? :grinning:
19. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
mam uzasnou zpravu.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
jako maji?????? :confused: nerikej ze jsi tehu????? podle grafu to tak vypada, to dvoji stoupani..... ale na testovani je brzy, ne?
19. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
heled maji, tohle mi nedelej :sweat_smile: vyrukujes s tim, ze mas uzasnou zpravu a zmizis :angry: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jeste tu neni dost obdivovatelek... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
pockej, jaky dvoji stoupani? :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
jsem tu, šestý smysl... tak co? :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
no ze ti to pri ovulce stouplo, pak kleslo a pak stouplo jeste o vic :grinning: ale vsechno to bylo dost brzo, takze to asi neni smerodatny...promin :grinning:

hele tak ja jdu, kdyz ti nestacim, taky tu nemuzu trcet celej vecer :frowning2: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
taak jo! Dnes jsem NAPOSLED POVINNE HRALA NA FLETNU!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
aer kde vidíš majin graf? já ho nemůžu najít...

maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, to je výborná zpráva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
aha :grinning: hm, tak gratulujuuu, to je uuuzasny :grinning: takze uz budes hrat jen pro radost?:slight_smile: a zivit se tim nechces?:grinning:
19. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
aeri, jj, jak rekl tatka, ode dneska me hrani bavi :grinning: chci ucit, takze semtam pisknout jeste budu muset :slight_smile:
jani http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2
19. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
jani, maja ho hazela myslim vcera na jaro, tak jsem si to ta nasla:slight_smile:
holky, ja doufala, ze mi uz dneska prijde ten satek a spravi mi tu pitomou naladu a nic:frowning2: asi dojde zitra a to ja nejsem v praci, tak si budu muset pockat do ctvrtka:frowning2:
19. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
aeri a jakej jsi objednavala??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Maji :sweat_smile:
Aer, copak, nálada na bodu mrazu? Já mám od pátku taky nějaké pokračující depky, chvíli dobrý, chvíli děs... ach jo, asi tím počasím, školou, kristýnčí nevrlostí a tak :angry:
Jo, ještě dotaz: je normální, že mám naprosto nepravidelné cykly? Od té doby, co mi zas přišla ms, jednou po dvou měsících, jednou po třech týdnech... a minule ta ms, to byl děs, myslela jsem, že se odstěhuju na záchod... Je to kojením? a existuje něco na úpravu cyklu? nějaké bylinky nebo tak?
19. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
jani, nekde jsem cetla, ze pri kojeni muze byt cyklus hodne nepravidelnej :slight_smile:
jani, proc ten smajlik? :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
No že ode dneška tě hraní baví :sweat_smile: :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
jo tak :grinning:
19. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
maji tenhle http://www.isatky.cz/akcni-nabidka/indio-le-primula-2.html
kdyz si najdes album uzivatelky ivuseta, tak ta ho ma

jani, jo, nejak to na me dneska padlo...posledni kapka bylo moje neustaly pribirani, ktery nevim z ceho prameni....:frowning2: no nic, zitra si koupim rifle, abych nechodila furt v jednech vsude (osklivych, domacich, protoze do jinych se nevejdu, a i tyhle uz dopnu tak tak) a snad mi bude lip :rolling_eyes: ale rikam, to byla posledni kapka, hned na to jsem zacala premitat, co vsechno me stve, zacly me bolet zada ze skoro nedejcham a tak...no proste skvelej den :grinning:
19. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Aer, není něco, co by ti udělalo radost? Nějaký film, hra, činnost s Vaškem nebo tak něco?

Tak koukám, že když na ženské padne depka, přemýšlí podobně. Já sem naprosto zhrozená z mého břicha, vypadá to jako klokaní kapsa, prčič :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
jani, uz to docela jde, nejhorsi to bylo dopoledne, to jsem byla fakt zrala na masli...ted si s Vaskem poustime Piraty z Karibiku 2 a pletu u toho:slight_smile:

no jako ja to fakt nechapu, proste co jsem prestala brat prasky, pribiram a cim dal tim rychleji...uz mi prijde, ze ze dne na den :confounded: ale fakt proste nechapu proc...
19. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Jo takže souvislost s práškama? Já myslela že spíš ženské přibírají když jí prášky, a ne když je vysadí... Zvláštní...

Mě na depku pomohlo, že jsem odložila tu jednu zkoušku... to bude fajn, že příště budeš mít volno :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
jjo, prave, ja si to taky myslela :sweat_smile: jsem asi hricka prirody, pribrala jsem kdyz jsem je brat zacala a znovu kdyz jsem prestala :rolling_eyes:

jaky volno...??? jako kdyz tu budes???
19. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jj...
19. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani, na bricho mam super recept...koupila jsem si stahovaci pas, je to docela sexy a speky se viditelne zmensi :grinning:
aeri, telo proste reaguje na to, ze se zmenila hladina hormonu po vysazeni, ono to prejde, uvidis :wink:
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Maji, to mi ale v plavkách moc nepomůže, ne? :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
aha, no v plavkach asi ne :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
maji, o jakych specich prosimte mluvis? vzdyt ty jsi vylozene nezdrave vychrtla :sweat_smile: teda jako bez urazky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2742484&vReferer=%2Fphotos%2Fmajatob
ach jo, plavky...ja se smiruju s tim, ze na sebe uz nikdy v zivote neoblecu dvojdilny... :frowning2:
aeri, jenze to bricho neni co byvalo, ikdyz jinak uznavam, ze zrovna tlusta nejsu :wink:
19. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.