• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
maji, zrovna tlustá nejsu? jestli ty nemáš dobrou postavu, tak pak kdo?
Hele, nehádejte se, kdo je tady tlustej, protože to vyhrávám já :angry: ach jo :angry: hlavně že jsem si zařídila tu permici na plavání. No nic.
19. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
jani, nasla jsem stahovaci plavky :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
ale vidis jaky ma ta holka kozy? vis jak bych v nich vypadala ja? jak obtloustly 10lety decko :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Těžko najít správný slova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
aeri, ty ses prastena, no tak cerna to jisti, ne? ta slusi aj obtloustlym 10letym deckam :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
ale ty saticky se mi libi:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
jeee, ja bych nakupovala az bych brecela...skoda ze neni za co...
19. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
asi založím téma "Mé dítě bojkotuje zeleninku a maso..." :confounded:
19. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
jani, zkus cuketu a cervenou repu, ty jsou nasladĺy :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jani, pokud mas dost mlika a ji to staci (relativne pribira), asi bych to az tak neresila...jura lenkykt taky nic moc neji...

ale jak vis, nejsem v tomhle zrovna odbornik :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Zbožňuje bílý jogurt a banán, když ho může mít v ruce a kousat... a to je asi tak vše :confounded:
ok, zkusím, ale mrkev je přece taky nasládlá...
19. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
No právě, že bych řekla, že s přibíráním stagnuje :confounded: minule u mudry, když jí bylo 8 měsíců, měla 7.90 kg a normální váha je 8, tak to je ok... jenže mi připadá, že ted má taky furt 8 kilo a o nic moc víc.
No, nijak moc to neřeším, sosá furt dost :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
jani, tobik mel na rocni prohlidce 8,10 kg :wink: neboj, na podvyzivu ti neumre :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Nazdárek holky :sunglasses:
jako abyste se nehádaly, tak jedinej špekoun jsem tu já. A přiznávám se, že jsme se dnes vyprdla na cvičení :sweat_smile: , ale zítra zas musím :sunglasses: . A Maji ty jsi opravdu hubená, no Aeri taky, si pamatuju, jak jsi jendou psala, že vážíš nějakých 40 kilo :confused: . A jinak já jsem po práškách přibrala asi tak 10 kg, tak jestli to přiberu i po vysazení, tak mě klepne, to asi opravdu přestanu jest :unamused: .
Jani malá si postupně zvykne, je to hold změna, z mlíčka na jídlo. Ale to ségřina Barunka "spapká na co přijde" :sweat_smile: :grinning: .
19. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
anet, ja necvicim vubec:frowning2: dneska jsem chtela zas zacit s jogou, ale skutek utek... ale musim, ani ne tak kvuli hubnuti, jako kvuli tem zadum, uz se to fakt neda rozdejchat.... :confounded:

a vazila jsem mezi 46 a 48 kily, ted mam temer 52, coz je pri me vysce fakt zmena, uz se necitim dobre ani fyzicky, natoz psychicky:frowning2:
19. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
no nic holky, asi jdu spat...dva dny po sobe jsem vstavala ve 4:45 a zitra si to dam asi znovu:slight_smile: tak dobrou:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
19. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak to já cvičím tak tři týdny, ale jen v týdnu, o víkendu se mi nechce :sweat_smile: , ale jen deset minut, takže taky nic :sweat_smile: , no a na mé váze se to zatím nepodepsalo :sweat_smile: . Já cvičím jen tak, aby se neřeklo, protože si stěžuju, že jsem špekoun, tak mi je řečeno ať si nestěžuju a cvičím, teď můžu říct cvičím, ale stejně nic :grinning: . Ale já spíš cvičím cviky na celulitidu, protože se mi mrcha objevila, mažu se i krémem a snad to i trošililinku zabírá :confused: . A moje váha... no asi tak 64 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , což je příšerný, chtěla bych to stáhnout na 60, ale toho se asi nikdy nedočkám, nějak to nejde :unamused: .
A plavky celkový já třeba vůbec nenosím, mám pocit, že v tom vypadám příšerně, to raději ukážu špeky, však co je komu po nich. Já totiž nechci hubnout kvůli okolí, to mě opravdu nezajímá, ale kvůli sobě a Vaškovi. Ten mi teda tvrdí, že se mu má postava líbí, ale když mu řeknu svoje kila, tak teda mrká :fearful: .
Taky skočím do postele, já teda vstávám v 7:30 nebo spíš mám budík na 7:30, ale pak se ještě hodinu válím :sweat_smile: . Ale zítra snad už konečně vážně vylezu :sunglasses: .
Tak dobrou noc všem :sunglasses: :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
aeri, na ty druhy jsem se divala taky, ze jsou hezky...a ty mas pekny bricho, takze si muzes dovolit aj ty prvni, akorat ta sukynka bude lehce neprakticka na opalovani :grinning:
19. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
objevila se ti celulitida? haha, tu ja mam daaaaavno, stejne jako hluboky fialovy strie na zadku a stehnech :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto se mi libi ta sukynka:grinning: a ze je neprakticka na opalovani....a) urcite se da vyhrnout, b) tak kratky obleceni stejne nenosim a Vaskovi by to vypaleny urcite nevadilo :grinning: , c) jsou nechutne drahy, jako pres 800 za kalhotky a pres 800 za vrsek, to si delaj prdel, ne :zipper_mouth:, d) stejne si zadny nekoupim, protoze jsem nebyla na bazenu nebo se opalovat uz dva roky a kdo vi, jestli letos pujdu :grinning:
20. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
jo a kdyz me Vasek poznal a kdyz jsme tancovali, mela jsem skoro o 10kg min :sweat_smile: a on mi ted porad nadsene macka ty speky, a basni jak se mu to libi :rolling_eyes: tak snad mluvi pravdu.... :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
celulitidu mam na stehnech snad uz od narozeni, ale hodne mi bricho popraskalo u porodu a je to fakt osklivy :frowning2:
me to Martin taky furt vyklada jak se mu to libi a pak jsem se mu ukazala ve stahovackach a sam uznal, ze je to v nich hezci :sweat_smile: ach jo, mam ze sebe obcas fakt depky... :pensive:
20. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Koukám depkozní nálada pokračuje :sweat_smile:
o striích mi ani nemluvte... Já nevím, přitom jsem měla malé bříško,... a prd, celé popraskalo... kdybych měla tetování na břiše, nějakou kytičku, tak vypadá jak rozjetá traktorem :angry:
plavky mám příšerné, potřebovala jsem nějaké, jak jsme začli chodit plavat, bylo to v březnu a nikde nic neměli... mám opravdu hnusné a chci si koupit jiné.
20. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
no aspon jsme na tom vsechny stejne, ze :grinning: to me vzdycky povzbudi :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Checheche :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
hele, jani co mate s kikinkou dnes v planu? my jsme s tobikem doma a nevim co bysme tak podnikli... :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
My zas máme bazén... a mezitím se asi šrotím, přece jen mi na zítra zbyla jedna zkouška :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.