• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
20. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
jani, jj, na Turkov chodime docela casto, je tam nadherne, na jare tam byly koberce bilych sasanek, krasa...akorat ty baziny kolem te stezky me trochu desi, kdyz je trochu zatazeno nebo tak vypada to jak v hororu a furt cekam, co kde vyplave...brrr...ale za hezkyho pocasi nadhera :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
To je jak jsi říkala u té řeky? Tak tam někdy můžem zajít :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj dvacítky, můžu se přidat? Vdaná, 24, studující, látkující a o striích se raději nezmiňuju- pokaždé mě to naštve, když si na to vzpomenu..
20. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
tanuki, jasne, ze muzes :slight_smile: vitej u nas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jani, no turkov je kousek bliz, kdyz ho projdes vylezes kousek od reky :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
tan, co studujes?
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tan :dizzy_face: :dizzy_face: vítej stará vojno :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
díky, Maji, ani se neptej - medinu, takže prezenčně.. co ty?
S Janey se známe z jiné diskuze :wink: ale vzhledem k tomu, že jsme tam jediné pravidelné přispěavtelky, napadlo mě, že bych k Vám emigrovala :wink: Ehm, měla bych se teda spíš učitz nebo alespoň uklízet, dkyž mám zrovna "volno", ale znáte to :grinning:
20. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
tan, ja delam konzervator denne a Muzikologii na UP dalkove :grinning:
jo taaak, ja si rikala, ze te Janca nejak nadsene vita :grinning:
20. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
to je krásný! (Pražačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:) a jaké nástroje? U nás doma se hraje na basskytaru a elektriku (taťka a Verča) :grinning:
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj tan, vitej!!! tvoje mala je nadherna, uplne nemuzu z te fotky co mas jako prvni v albu:slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
díky :wink: už tak krásná, když spinká není - zdědila po babičce spaní s pootevřenýma očíčkama, tak chudák vypadá.. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
tan, Tobik spi taky s pootevrenyma ocima :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
jdeme s Tobikem debordelizovat byt, tak se s vama prozuatim loucim...bude to asi na dlouho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
holky ja budu asi blejt....mne je z ty zkousky taaaak blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja jdu, myslete na me :pensive:
20. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Nazdárek holky :sunglasses:
vítam novou tvář Tanuki :slight_smile: , koukala jsem na album, máš moc krásnou holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
A plavky si chci taky koupit, ale asi počkám, až budou slevy, protože nehodlám dát několik stovek (nebo přes tisícovku) za plavky, ve kterých se budu opalovat někde doma. Jinak ta celulitida mi vylezla tak před dvěma rokama, možná třema. Ale strie nemám, zatím, si počkám po porodu, že jo :wink: :confused: .
Aeri hodně štěstí u zkoušek :wink: , ale ty jsi šikovná, ty to zase pěkně zmákneš.
Tak já jdu študýrovat, jsem se dnes rozjela, tak ať mi to vydrží :grinning: .
20. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
aer držím palce :slight_smile:
hehe, to je dobré, Kika taky někdy spí s pootevřenýma očima. A chlap taky :grinning:
My se chystáme na bazén, to jsem zvědavá, jak jezdí tramvaje, je tu výluka jak prase :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
holky nazdarek
tak po dlouhe dobe mezi vámi.
Prosim vas v pondeli dopoledne si na me vzpomente v te dobe bych mela maturovat :grinning:
20. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Adél, to víš že vzpomenem :wink: z čeho maturuješ?
20. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Cestina nemcina, biologie a zsv :frowning2:
20. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Z toho soudím, že chodíš na gympl :slight_smile: to bude ok :slight_smile: kam se chystáš na výšku?
20. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
nene, jsem na zdravce obor zdravotnicke lyceum aneb priprava na medinu, jdu na socialni pedagogiku (doufam) do brna
20. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Aha :slight_smile: takže další brněnský student :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Adelko tak to já budu mít na sociální pedagogice za 14 dní státnice (bakalářský) :sunglasses: . A určitě přeju hodně štěstí u matury :wink: .
20. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: tak mam satecek, je krasnej :dizzy_face: uz jsme ho oba vyzkouseli na medvedovi, takze nic moc model :grinning:
20. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
aer, tak to je fajn :slight_smile:
jaká byla anglina?
20. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
hrozna, jeste jsem nesebrala odvahu kouknout se do ISu jestli to uz nahodou neni opraveny :pensive:
20. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Tak, měla jsem dlouhý telefonní hovor :grinning: :grinning:
aer, tak to je mazec, ale já myslím, že to máš :wink:
20. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
novinka dne!!!!
Tobik stoji bez drzeni!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
:dizzy_face: posíláme pusinku :wink: :wink:
20. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.