• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a uz zase nechce...ale predvedl to hezky,tak ho s tim budu trochu trapit :grinning:
za pusinku dekuje a ze ji Kristynce oplati az zase budou spolu :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
téda, gratulujeme :wink: Janey, od kdy Kika sedí? Verča si pořád vystačí s kutálením a plazením..nestěžuju si, alespoň není tak nebezpečná :grinning:
Už nemá teplotu, tak nevím, zda s ní mám ještě zůstat doma nebo..
Já jsem ze své angličtiny nešťastná - na gymplu to bylo dobrý, dělali jsme bez problémů FCE, ale včera jsem si pustila film a moc jsem tomu nerozumněla :pensive: neviděli jste někdo Ďábel nosí Pradu? Vůbec jsem nepochopila ten konec :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Mám to přesně, tan, sama sedí od od 23.4., tzn. 8 měsíců a 2 týdny.

Já jsem z angliny taky nešťastná, na mezinárodních vztazích bych měla umět perfektně, já to zatím vždycky obešla, že jsem si někde sehnala české výpisky z anglických knih. Jenže mám strach, že se mi to u státnic vymstí a taky mě to docela omezuje, když si vzpomenu, jak jsem byla na gymplu a jeli jsme s Jarkem do Švédska a tam jsem mluvila jak když bičem mrská :frowning2: no jo, anglina třikrát týdně udělala svoje. A ted skoro dva roky nic pořádně... a o fránině ani nemluvím, na konci gymplu bych se domluvia.
Jenže jak to má člověk udržovat, když je jen doma, ke knížce bych se donutila, ale spíš potřebuju konverzaci a opravu chyb. A do jazykovky se mi nechce.

Tak jo, jdem večeřet. Hezký večer, jutro tu nebudu :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
tanuki vitej

jinak preju krasny den kocky :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
no ze se taky ukazes say:slight_smile: co noveho u vas? uz je lip?
21. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
si tu prijdu jak smirak:grinning:
21. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
proc em?
21. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
holky ja mam fakt pocit,ze to nedam tu maturitu.
je to humus, je mi blbe, ani jist nemuzu...
21. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
adel, to jsme dve, akorat ja tady silim z absolutoria a zkouskovyho na vysce...vsechno se to hrozne blizi a ja umim prd a nemam ani splneny ukoly a tak :frowning2:
21. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
adel v pohode, ja se pred tremi lety problila do 40 kg :grinning:

a kouknete na miry toho spuntika:slight_smile:)
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=110821&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
21. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
mimochodem presne pred 47 minutami a tremi lety jsem cla na cestinu:grinning:
21. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
adel, maji, já se řadím k vám :grinning: , sice jím , ale je mi pořád taky divně od žaludku, pořád se mi svírá :sweat_smile: , no nezvracím a doufám, že ani nebudu, ale taky moc nespím, nejde mi usnout :unamused: . Už abych to měla za sebou :cry: .
Emi, ty jo, tak 60 cm a skoro 5 kg bych nechtěla rodit auau :sweat_smile: .
21. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky co na ni rikate? za tu cenu...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22802645&tab=2
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
nevahej holka:grinning:
za ty prachy...:grinning:
21. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
tak já jsem spíš průjmovací typ :grinning: Nejdůležitější je být v soustředěná myslet na ty hezké otázky. když si taháš!

To je teda macek, moje spolubydlící z porodnice měla chlapečka 5kg a 57cm a myslela jsem, že už větší ani být nemůže :wink: a porodila ho normálně..
21. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
hihi, dik em:grinning:

tak uz je objednana, plus jeste tyhle gate, ale hnedy a vel. 34:slight_smile: snad se do toho vejdu :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
aer, diky za optani. no jak kdy. Snazime se, ale nejak prichazime na to ze je nam nejlip kdyz se nevidime :sweat_smile:. tak pres den kazdej mame svy aktivity a vidime se az vecer a docela v pohode.
Jula je zlata, jen si pripadam ze nedelam nic jinyho nez jen kojim :rolling_eyes: . Vcera jsme meli konikovsky sraz strakonicand a ja ho cely prokojila :sweat_smile:. a to neprehanim.
emi,super odkaz, to bych teda taky rodit nechtela :grinning:.
ja kdyz sla k mature, tak jsem nejedla. ale ja jsem se ucila az o svataku a to ne vsechno a dala jsem to s prehledem. neni to tak hrozny jak vsichni strasi :wink:
ja mam porad +4,5 kg po porodu a nejdou dolu :frowning2:. a mamka mi porad nosi kalhoty, s tim ze mi musi bejt, ze ji jsou volny a ja pak mam akorat depresi ze je nezapnu :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
say, ja jsem koukala na tvoje rajce a vypadate celkem idylicky:slight_smile:hlavne to prostredi, za to bych vrazdilaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to daleko, takze budes usetrena :grinning:

jo a Juli je peknej macek :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
jo a s tema kalhotama bud v klidu, u nas to je stejny a to nejsem po porodu:grinning: mamka mi onehda taky donesla nekolikatery dziny, ze jsou ji velky a mne byly vsechny maly:grinning:
21. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Ahojte :dizzy_face:
Tak zkouška mazec, no uvidím...
Teda já se přiznám, že mi nikdy blbě před důležitýma věcma nebývá a před maturou jsem byla úplně v pohodě. Spíš to byl takový pokec s profesory, čímž nechci říct, že by to byla flákárna. V přestávce jsme se ládovali chlebíčky a za mnou přišel jeden profesor, jesi tam jsem, a já: "Jé, dobrej!!! Chcete ode mě kousnout?" :grinning: :grinning:
Zlatý gympl. Na výšce už je to horší, nikdo se tak moc o nikoho nezajímá...
21. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
21. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Maji copak?
21. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Say tak snad bude vše v pořádku. A taky jsem koukala na rajče a fotky jsou opravdu idylický, jak píše Aeri :dizzy_face: . A Julinka je super :dizzy_face: .
Tak to já den před maturitou snědla zkaženej salát :grinning: , ale že jsme měla divný chutě, nic mi nechutnalo, tak mi to nepřišlo :grinning: , náhodou jsem se z toho ani neposr... A mě špatně bývá vždycky dopředu, ale když už vidím otázku, tak to úplně spadne, to už vím, že jo nebo ne :sweat_smile: .
Maji a copak ty tak smutná?
21. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Jinak já nejsem schopna se už učit, asi už mám zaplněnej mozek, prostě tam nemůžu nic narvat :frowning2: .
21. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Say, vždyť jsi po porodu jen chvíli, a 4 kila navrch jsou nic :wink: jiným ženským zbyde 20... Na fotky kouknu :slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: say julka je super:grinning::grinning:
ty mas misto mlicka smetanu?:grinning:
21. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Say, ta už je veliká :dizzy_face: :dizzy_face: taky sázím na tu smetanu :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
ach jo, zas jsme se pohadali :frowning2:
rekla jsem Martinovi at je vecer doma, jenze on chtel na koncert, tak jsem mu to vycetla (uz se zase neovladam :sweat_smile: ), tak mi rekl ze taky nemusim furt sedet doma na pr...li, ze vim, ze Tobika pohlida a at nekam vyrazim...jen mi reknete, kam mam sama vyrazet... :grinning:
21. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Maji, tak razíme na stodolní :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Maji,zas bude lip :wink:

dekuju za pochvalu fotek :dizzy_face:
ja bych nerekla smetana,ale spis to ze chce byt jen u prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo,to my navenek pusobime spokojene :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.