• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Tak, jdu na večeři a na hercula poirota :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
mam v albiku nove fotecky :wink:. na rajceti tez,ale jen par
juli mi spi na balkone,tak snad bude spat v noci
ja se tesim na ordinaci :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Vidím, že Maja ma taky Martina a obdobné prolémy. :rolling_eyes: Prý jestli si někam nechci vyrazit. Jsem vyčerpaná jako nikdy. Verunka poslední 3noci hodinu prokňourá, a pak dnes od půlnoci se budila po hodině, takže já pak 6krát vzhůru. (normálně se budí tak po dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Nejvíc ěm ale ničí nepořádek doma, obzvlášť, když někdo přijde pohlídat Verču. Fakt se stydím, ale nezvládám to..a on udělá jen to, co mu řeknu, samotného ho to téměř nikdy nenapadne. Takže já pak a)udělám vše sama (resp. neudělám :grinning:) b) jsem jak prudící matka.

Say, je vážně kouzelná!

Em, jsi z Prahy? Máš nádhernou neteř :wink: Kde budeš rodit?

Janey, pořád odstříkáváš? já už vůbec. Produkce pokryje tak akorát denní potřebu. A to bych něco ráda, alespoň na část soboty se chci jít vypadnout učit do knihovny.
21. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak ja neodstrikavam protoze nemam co :rolling_eyes: . staci mi jen na kojeni

holky, co bych dala za to kdyby mi rekl at nekam jdu :sweat_smile:. mam spis opacny problem a to nikam nechodim :angry:

tan, diky, verunka je taky kouzelna :wink:
21. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
no, vypada to, ze uz jsme se oba uklidnili :grinning: byla jsem si s Tobikem zabehat, ale akorat jsme se pekne prosli, protoze si prokousl ret kdyz delal blbosti v kocarku a pak byl rev,protoze jsem zapomnela dudlik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ono je to tezky, fakt rada bych nekam chodila, jenze:
1) na aerobik se mnou nikdo nechce a sama ze sebe delat debila nechcu
2) do hospody me to nelaka
3) kamaradky ze skoly jsou prevazne dojizdejici a nez se ja nekam vyhrabu, uz jsou doma
4) Jancu furt otravovat nemuzu
5) kdyz uz se nekam vykopu, stejne celou dobu myslim na Koblizka jestli doma nerve steskem po mamince a nic z toho nemam

...takze z toho vyplyva, ze budu doma prudit dokud deti neodejdou ve dvaceti letech z domova a Martin ze mne do te doby zesedivi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Majo a ty už končíš i tu VŠ nebo "jen" konzervu?
U nás už je taky klid, páč odešel :wink: ne, že by to bylo tak žhavé, ale má zítra školu blízko bydliště rodičů..

No my máme další komplikaci v tom, že jak jí může hlídat přes den skoro kdokoli, tak večer, v noci je na mě závislá :pensive: spíš na prsu. Sakra, vždyť bych mohla kdykoliv dokojit a taky bychom to museli přežít :frowning2: Tak zoufale řve, dokud ho nedostane. Nedokážu jí nechat řvát. Už jsem to ze zoufalství třikrát zkusila, ale výsledek byl takový, že se totálně probduial, kukadla dokořán a řev ještě větší, neutichající. Takže se brzo zblázním, přeruším školu, rozvedu a tak :angry:
21. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
tan, na vysce su ve druhaku, tam mi jeste hooodne chybi :wink: jo a Tobik je v noci taky mamanek nejvetsi, martin na neho nesmi ani promluvit, natoztak sahnout :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lidiiiii, mam tu anglinuuuuu, a dokonce za B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
aeri, gratulace :slight_smile: tusila jsem ze to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
aer,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
fakt maji? ja ne:grinning: a uz vubec ne ze tak dobre :sweat_smile:

dik holky:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
aer, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
tan, jo, odstříkávám, když jedu pryč tak musím, ale řekla bych, že mlíka ubývá, jak toho jí čím dál víc... třeba kdysi jsem vyjela z ostravy, přijela do školy a hned letěla na záchod ostříkávat, a dneska jsem kojila v půl šesté ráno, přijela po půl třetí odpo, z jednoho nakojila, druhé nebylo zas až tak plné a jede se dál... Já myslím, že Kiku by teď dokázal uklidnit i Jarek, už dokáže beze mě usnout a když se s řevem vzbudí a já nemůžu hned přijít, za nějakou dobu se mu ji povede utěšit. V noci to ale nepraktikujem, přece jen chvíli řve... a at to sousedy neruší,...

Maji, tak se budem otravovat častějc :dizzy_face: já bych na aerobik i chodila, ale mám strach, že bych to nedávala, přes prázdniny jo, ale co jak začne zas škola, už tak máme plavání... ale možná bych chtěla chodit na anglinu, tu ji maj v jednom MC za příznivou cenu i s hlídáním dětí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
jani, tak jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na anglinu bych taky chodila, potrebuju to jak sul :grinning: hele a aerobik jsem taky nekde videla s hlidanim deti, myslim dopoledni :grinning: :grinning:
jinak u nas dnes hrozna noc, nevim co se delo, ale tobik vetsinu hystericky probrecel, tak jsem ani rano nemohla merit, protoze jsem nespala a ted nevim jak jsem na tom, zrovna kdyz to zacina byt nejnapinavejsi :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz
maji a kolik dc jsi? hod graf i bez dnesni teploty:wink:
22. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
muj vypada takto, jen pro zajimavost:grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
22. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
včera jsem tu na netu večer vedla diskusi o látkovkách, kalíšcích, no maso, strávila jsem tam snad přes hodinu :grinning:
Aer, znamená něco ten mírný pokles?
Maji, já v tom mc co dělá anglinu viděla i aerobik, ale večerní, od 18.00 - 19.00. Vstupné 20 kaček, vypadá to, že přijdeš, kdy chceš :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
kde jsi vedla diskusi...? :confused:

ten pokles...nevim, zatim si zadny nadeje nedelam
22. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Matka, otec, rodina - Rodinný rozpočet s malým miminkem
22. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Od strany 10 to začíná být zajímavé :sweat_smile:
aha:slight_smile: mrknu:slight_smile:
aeri: http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2
jani, to zni dobre a ktery mc to je? mrknu na stranky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
takze dnes 11DPO? skoda ze nevis, jak dlouhou mas normalne lutealni fazi:slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
jani, nasla jsem
anglictina s hlidanim: katka . cirin . cz (50 kc, asi poruba)
22. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
no aeri, to nevim....proc? vidis v tom neco? :grinning: fv v
22. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
jani a jeste na slezske diakonii je aerobik aj anglictina :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ale tam je pro deti jenom herna ve vedlejsi mistnosti (bez dozoru)
22. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
jo a jeste jedna novinka...Tobikovi vykoukla prvni stolicka :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ne ne, zatim asi nic..:slight_smile: ale mohla bys aspon tusit, kdy by ti mela klesat teplota a kdy bys to mela dostat:slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
me by to taky zajimalo, ale dnes jsem vstavala asi po 20 minutach a hodinu pochodovala po byte, tak by to asi nebylo uplne onco merit...snad uz ted bude klid a ms jeste pocka aspon dva tri dniky at muzu poctive merit a zjistit kdy klesne :grinning:
22. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Já myslela tu slezskou diakonii, ten aerobik - to bysme dítka nechaly chlapům :grinning: u té angliny píšou, že je k dispozici dětský koutek, ale otázka je, jestli hlídaný, cena stovka na měsíc- to jde...

Jé, tak přece jen, gratulujem ke stoličce :slight_smile: Kice leze osmý zub. a včera si nakousla jazyk, když spadla :confounded:
22. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.