• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
snad jo maji:slight_smile:´

a gratulace ke stolicce:wink:
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
ha ha, Tobik si prokousl ret, mame to ale sikovny deticky :grinning: :grinning: :grinning: ja myslim, ze hlidanej neni, ale tak snad by jsme je nejak uhlidaly :wink:
22. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
jani, to je nekde na nove vsi, ze?
22. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
To je fakt, že nepíšou, jestli je hlídaný, ale zas předpokládala bych, že když si tam přivedu roční mimino, asi se nezabaví samo :grinning:
jo, je to na nové vsi. To by ale, pokud tam chcem, pak chtělo zjistit, jestli otvírají nějaký nový kurz, at nemusíme nastupovat do rozjetého vlaku... a jsi začátečník nebo pokročilý?
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
mela bych byt pokrocily :grinning: ikdyz mluvim jak zacatecnik :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak to jsme na tom stejně :grinning: :grinning: tak co, jdem do toho?
22. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
jdem :grinning:
22. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
A kdy? po zkouškovém? nebo tam zajdem zkusmo na aerobik, obhlídnem a přeptáme se?
22. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
mnohly bysme to ozkouset, co? akorat pres prazdniny tu skoro vubec nebudem, tak bych to videla pravidelne asi az od zari...
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Já si taky myslím... třeba se ukáže, že zrovna ten den budu v brně a zas z toho nic nebude...
22. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Heh, tak vás šmíruju na mamkou na jaře 2010, koukám že dee tam hodila nějaké videa porodu, a taky normálně nemám odvahu si to pustit... Maji, souhlas, taky jsem myslela, že to bude ok a na to špatné zapomenu, ale spíš mi to připadá, že od porodu je to čím dál horší a upřímně, někdy si nedovedu představit, že bych ještě někdy chtěla rodit znova :confounded: :confounded:
22. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
jani, ja taky ne, ale vzhledem k tomu, ze chci dalsi dite asi budu muset ty spatny vzpominky potlacit... :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
nechte toho, ja se zatim na porod celkem tesim :frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
aeri, treba budes zrovna ta stastna, ktera ho bude mit v pohode :slight_smile: my uz bohuzel ne uplne super zkusenost mame a ono se na to vazne neda zapomenout...ale furt ziju s nadeji, ze bude druhej povedenejsi :wink:
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Aer, ty ho budeš mít mnohem lepší, protože "víš". Máš spoustu informací, víš, za čím si stát, co chceš a co ne. Já tam byla jako ovce, co poslouchala. Neříkám, že dělali nějaký chyby, až na tu blbou doktorku, co mě na začátku sjela, to mě hodně rozhodilo. Ale asi celé to vyvolání byla zbytečnost... ty tabletky to pak všecko urychlily, zintenzivněly... no nic.
A blbé vzpomínky se právě potlačovat nemají, ne? Máš se s nima vyrovnávat :sweat_smile: bych řekla, že jsem se je snažila potlačit a ony potvory vyplouvaj nebo co...
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak snad si to obe podruhe vynahradite, moc bych vam to prala:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Maji, tak nějak :slight_smile: nedávno jsem mluvila s kamarádkou, co má třetí mimčo, a ta říkala, že skoro žádná bolest, že oni ji přesvědčovali, at už tlačí, a ona že co, jako to už je ono? :grinning: třeba se k tomu taky dopracujem :grinning: :grinning: první porod prý taky neměla nijak super.
22. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
uz ted vim, ze udelam spoustu veci jinak uz pred porodem, je fakt ze do prvniho jsem sla absolutne neinformovana a jak rika janca, byla jsem ovce :grinning:
jani, tak to abych si nasla psychologa :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
tak tak :slight_smile: já si pamatuju, jak mě šoupli naležmo na monitor, byla jsem tam sama, a jen zkusmo při tom nejhorším stahu na ten monitor koukla... a tam síla kontrakce 40, přitom ty porodní maj tak 100. Já tam chcípala a to bylo to nejhorší zoufalství, jaké jsem v životě zažila. (Ale asi jsem se dívala blbě, protože ty stahy byly dost hustý a pak byly jen o něco horší, což mi došlo až po porodu)...
22. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
heh, tak me nechali na monitor pritmi, asi si mysleli, ze to zaspim a poslou me domu :grinning:
ale jako, ja si myslela, ze uz to boli a pritom prd, co prislo pak, to byl zlej sen :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
maji :grinning: dobrej nápad :grinning: :grinning:
asi tak, pamatuju si jak jsem seděla ve sprše, která mi měla pomct (hahahaha) a měla chut do všeho mlátit, kousat... jak by mi někdo rval vnitřnosti :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
ja jsem zas nemohla vydrzet na zachode po klystyru :grinning: svijela jsem se na nem jak zizala a myslela, ze umru :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Přesně tak, během stahů mi dávala klystýr, no myslela jsem, že borku PA ohodím :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky nestrašte tady nás zatím bezdětný :frowning2: .
Jinak ahoj všem :wink: . A zase pádím, jdu na drogy :grinning: (otázka Problematika drogové závislosti :wink: ).
22. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Tak jo, konec porodní vsuvky... maji, dořeknem si to soukromě :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja bych sla rodit hned :slight_smile:. ja bych aer nestrasila. pro me bykla nejhorsi placenta, ktere se nejspis nevyhnu ani priste. nebyt ji, tak je to nejlepsi zazitek v zivote :slight_smile:
jo a dorazila mi asi prvni mrcha :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
uz say? s tim jakou frekvenci kojis? :confused: to je divny.......

a diky za povzbuzeni :dizzy_face: ja nevim, ja se fakt tesim, teda bojim se, jasne, ale ani ne tak bolesti jako toho, ze mi to tam nejaka krava nebo kreten zkazej :rolling_eyes: ale to vy koneckoncu taky, ze jo :pensive:
22. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Jejda, já nechtěla nikoho strašit, jen jsme si tu s majou vyměnily pár vzpomínek a zadoufaly, že příště to bude lepší... :slight_smile: každý prostě neporodil tak jako gedren nebo eliade, aby za to mohl být oslavován.
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
hale,aer, ja zacala rodit z patka na sobotu v noci (nejhorsi varianta-pak uz je horsi jen silvestr :sweat_smile:) a jako dr jsem mela tu, co zkazila tolik porodu. napr. jak rodila aninam,jak ji potom umrel ten honzik. fakt se mi neslo rodit se skvelym pocitem. ale v tu chvili jsem na to nemyslela. asi kdyby me odrodila uklizecka,tak je mi to fuk :sweat_smile:. ja jsem porad nemohla uverit tomu, ze za par hodin uz bude beruska u me :dizzy_face: . me jediny co strasilo,tak aby nakonec nevylezl kluk :sweat_smile: :grinning:
odrodili me pouze PA a dr prisla jen na siti.
fakt se neboj. je to o tom, s cim jdes rodit, kdyz budes vyrovnana a tesit se, tak to pujde o to lip, nez kdyz budes vyklepana a sevrena :wink:. psychika dela divy :wink:

no, mam to docela malo, ale je to. jako bych trosku vic spinila. ale zatim staci slipovka. tak nevim co to je :sweat_smile:.jo a 2 dny me pobolivalo trochu bricho a dnes mi bylo mdlo. tak jestli se to jeste rozjede :rolling_eyes: . ale prave mi prijde divny, ze kdyz nedelam nic jinyho nez kojim a mela bych to dostat. cekala jsem ze to neprijde tak brzio. vubec mi nechybela :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
say, ja te nechci strasit, navic se v tom vubec nevyznam, ale neni treba mozny, ze by v tobe neco zustalo, treba z te placenty...? treba kyri z ap s tim mela taky problemy docela dlouho po porodu...

ale rikam, ja se v tom fakt nevyznam, jen mi prijde, ze to je dost brzo, obzvlast kdyz tak hodne kojis...
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.