• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Aer, jj, vím, kámoš kvůli tomu k vám jede, on je fanoušek dopravy :grinning:

Anet tak to je blbý, já bych byla smutná, kdyby mi partner kecal... Tak radši at neslibuje, ono je těžké se kouření zbavit, no... Tak snad se nějak dohodnete :slight_smile: užij si oslavu :wink:
23. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
adel, super :wink:
23. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
všechny jste venku nebo se učíte? :grinning:
Tak jsem zjistila, že na výstavě ten program nebyl zas tak marný - jen na internet daly značně zkrácenou verzi :angry: kamarádka, se kterou jsem tam byla tak rodila doma (a to je našeho věku a bylo to první mimi) Určitě to musí být krásné, ale asi záleží na prioritách. Pro mě je největší strašák perinatální hypoxie, neboli nedostatek kyslíku při porodu, což mimi odnese všelijak, takže já se cítím bezpečně v porodnici. (z porodního sálu jsem měla hrůzu, ale když jsem rodila, fakt byli všichni tak ohleduplní..) Hlavně mi přijde škoda, že to jde z extrémů do extrémů, že místo zlidštění podmínek v porodce se řeší jen porody doma.

Asi jsem tady na koníkovi v naprosté menšině, ale vybíráme kočárek..trpím...neužívám si to! Nevým, zda nový nebo jetý, který, jaký finanční strop. OUououou
24. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
fuj, pardon, samozřejmě "nevím" :grinning: :grinning: jsem trošku přeučená a zmagořená :wink:
24. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
my jsme u tchanovcu, tak moc nemuzu otravovat na pocitaci...ted vzali Tobika na prochazku, tak mam chvilku klid a pujdu se ucit..
vcera jsem byla s tobikem v muzeu v Havl. Brode, byli jsme tam pres pul hodiny a super :slight_smile: maji tam taky program k porodum a tak, ale zrovna vcera se nic nekonalo, to me mrzelo, je to kousek, hned bych sla...
tan, zalezi co by sis predstavovala, no... :wink:
24. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
skladný polohovací golfáč :slight_smile: ale nemusí být nic extra, protože na ven bereme většinou vozík (za kolo s 3.kolečkem)a do mhd manducu..ale to je teď, až bude mít přes 10kg, tak jí asi tolik rádi nosit nebudem :wink:
24. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
tan, tak to bych sla asi do jetyho, jestli ho zas az tak nevyuzijes... :wink:
24. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tan, tak to nevím, s tímhle zkušenost nemám, my jsme jen přehodili korbu za sporťák.
Dneska jsme taky byli na tom mhd, teď už jsme doma a pak asi vyšlu brouky na procházku.
24. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky caaauky, dekuju za gratulace, zitra vam pisnu, jak dopadla maturita.
Strasne rada s vami zajdu na kafco, uz se moc tesim (verim ze budu v brne :grinning: na nebudu dodelavat SZŠ)
holky kdybyste mely nejake typy na pronajmy bytu 1-2+1 tak moc prosim o IP s drahym shanime byt a zatim nemame kde bydlet :frowning2:
24. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Adel asi myslíš v brně, že? Tam určo něco najdeš, spousta lidí tam pronajímá pro studenty... nebo ty asi myslíš na delší dobu...
24. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
mate pro deti sporeni?:slight_smile:))))
24. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
emi,my jo

jani,vse nej :wink:
24. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
say a jake?
jani vse nej:grinning:
24. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
ja tomu nerozumim,neco pres manzu :sweat_smile:. tusim ing :sweat_smile:. opravdu nevim
24. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
jani : jj, myslim v Brne, my bychom potrebovali neco na delsi dobu,ale zda se mi,ze se vzdycky stejne pronajima na rok.
Holky, tak ja jedu, drzte mi prosim palecky. :slight_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz
myslime na tebe adelko :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 06:27  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile: :slight_smile:
Emi jo, v obálce, hodněkrát dostala peníze v hotovosti :grinning: ... tak přemýšlím, že to mrsknem na ing nebo na mbank...
Adélko držíme :wink:
25. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
hmhmhm:slight_smile: ja premyslela spis o burinkach a blbostech..ale tusite, jak moc se v tom vyznam, ze?:grinning:
mbank bych to asi nesverila..koukam spis po sporkach a tak, kde mam jistotu, ze fakt nekrachnou i s Dorinyma prachama...:grinning:
a ing jsem myslela, ze je pojistovna:grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Proč bys to nesvěřila mbank? Já myslím, že hodně lidí je s nima spokojeno. Určitě víc než já s českou spořkou a mnohem víc než Jarek se svou poštovní :angry: :angry:
Jinak se v tom nevyznám. :grinning:
25. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
ing ma ing konto s hodne vyhodnym urokem, nas fin poradce nam radil davat penize kazdej mesic misto na stavebko tam, protoze se to zurocuje kazdej mesic a pred koncem roku je prevest na stavebko, protoze to se zurocuje jednou rocne:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
a jinak by me teda zajimalo co maja...uz to dostala? mne ten jeji graf porad nejde z hlavy :grinning:
25. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
a co ty, aer :wink:
25. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
no ja nic, cekam az to dostanu:grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
25. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Takže teplota jde dolů? to je mi líto :frowning2:
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
no zatim nejde, drzi se, ta vcerejsi je namerena o dve hodiny pozdeji:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Jo tak :sweat_smile: Ty jo, jak jsme se ted bavily o těch kontech, tak jsem si vzpomněla, že se mám ozvat jedné ženské ze stavebka, ta do mě zas bude hustit věcí :angry: ach jo :unamused:
25. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
no ja nejak vic verim sporce, nez mbank...precejen jsem o mbank slysela poprve pred pul rokem, kdyz jsem posilala nejake pani penize za neco... :confused: :grinning:
ale...no stavebko nechci asi...spis normalne setrit prachy, nevytahovat je a mit je proste:grinning:
jenze ja se nemuzu jit zeptat do Sporky, protoze ja si tam v prosinci zaridila knizku a doted tam nedala ani korunu:grinning:
tak aby me ta pani nepoznala...:grinning:
co ma maja s grafem? nevleze se do satu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Jo, to vám musím ještě říct, byla jsem ... dooost...překvapená. Onehdá jsem byla na návštěvě za kámoškou, co má tříletého kluka, otevřely jsme bonboniéru, a ona na mě: a jí kristýnka bonbóny? (Normál čokoládové) a já že ne. a ona: hmmm, nechutnají ji? Christian (ten chlapeček) je taky začal jíst až tak od roku. :confused: A furt mě přemlouvala, at ji nějaký megabonbon dám. To jsem celkem nestíhala.
Pak jsme si daly víno, a ten její se nepozorovaně přiblížil k její skleničce a hltl si. A ona mu teda s klidem ještě přidala, takže nakonec vypil tak třetinu sklínky vína. No, celkem jsem to nedávala :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Jojo, to asi víc lidí víc věří spořce, protože ji znají a je tu dlouho. Akorát ty jejich praktiky a přehmaty už mi začínaj lízt krkem. Mbank funguje už dýl, kromě toho všecky vklady jsou přece pojištěné, ne? Já o té mbank vážně uvažuju...
Emčo tak pytlík do květináče a zahrabat hlínou :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
jani jako uz vidim, jak to dopadne..nijak..nebude mit bozatko nic...:grinning:
a pujde od nas z garzonky s holou prdeli:grinning:

kamoska je super teda....rovnou mu mela dat jeho sklinku, ne? Kika jako vinko nedostala?:grinning:
25. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.