• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Pak mi přišlo celkem vtipné, jak se řeší, jestli dětem kolem 8-10 let dát třeba na oslavě ochutnat vína, piva, jestli pak budou spíš vyhledávat alkohol, nebo ne... no a jemu byly tři roky :grinning: a evidentně to nedělal poprvé.
25. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
a kolik ji je?
25. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Myslím 24.
25. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Haha, koukám na ap se řeší dredy, jojo, taky se mi to vždycky líbilo :grinning: teď mám úmluvu s kámošem, že jestli si zas nechá narůst dlouhé vlasy, dáme si oba dredy :grinning: ale jsem celkem klidná, on se nehecne...
hehe, to by tchánovci koukali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
jakdysi hrozne chtela..ale nejak...jsem je proste nedala a ted bych do toho ais uz nesla...:grinning:
nevim....:slight_smile:
spis ted zase uvazuju o tetovani...kdyz se mi jedno libi pres pet let, tak by to slo, ne?:grinning:
25. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Jo, taky mám občas podobně šílené nápady. Když mě štve, jak někdo uznává jen konvence a ti, co to dělaj jinak, to dělaj blbě. Ale právě čím je člověk starší, tím míň se mu do toho chce... teďka už bych měla být spořádaná matka, že? Jenže já frut ne a ne :grinning:
Proto jsem kdysi začla chodit do kostela v džínách, při vystoupení jsem taky nemívala sukýnku a halenku :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojte zeny :grinning:
25. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
jani ty jsi rebel:grinning:
ani bych nechtela byt sporadana matka..jen v tech 16ti jsem myslela, ze budu s dredama a tetovanim krasna...a postupem casu si rikam, ze chci tetovani, ktere jen tak nekdo neuvidi...:grinning: proste ze bych si ho nedala na pazi:grinning:
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Čus maji, pochlub se s grafem... nebo rovnou testem!!! :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
anebo copánky :slight_smile: :slight_smile:
no, prdím na to, budu spořádaná maminka, pač se k tomu stejně nikdy neodhodlám. Člověk má spoustu plánů a pak prd z toho :angry:
25. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky holky,tak uz konecne vime kolik nas nakonec bude:slight_smile:!!! Kdyz se kuknete do albicka,uvidite dnesni fotecku-jsme ted 3 v 1-:slight_smile: cekame dvojcatka:slight_smile: Preju vam hezky den
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Ywi, tak to je bájo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
:slight_smile: dekuji:slight_smile: taky jsem nadsena:slight_smile:,tak snad to nadseni uz bude porad:slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Zrovna si tě představuju za rok a půl, jak se kolem tebe batolí dva caparti :slight_smile: vybíraj odpadkový koš a tak :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
ywu, moc moc gratuluju a drzim pesti! :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak ode dneška mi začíná pořádné šprtání a vyplej počítač :grinning: . Za týden mě to čeká a já v hlavně prd :frowning2: :sweat_smile: .
Jinak Adelce hodně štěstí, ale ona už má určitě po, a úspěšně :wink: .
Jani teda k tomu vínu nestačím zírat, to není vůbec dobrý, kdyby líznutí, ale napít se :fearful: .
A k dredům :sweat_smile: , mě se to teda nikdy nelíbilo a ani nelíbí, to fakt není nic pro mě. Stejně tak jako se mi nelíbí piercing (nebo jak se to píše) v pupku či kdekoliv jinde. A tetování, no raději jen namalované :sweat_smile: , nějak zvlášť mě to taky nazaujalo :sunglasses: , ale ne že bych byla konzerva :grinning: .
Ywushce všecho nej, ať těhu zdárně pokračuje :wink: , fakt velká gratulace.
25. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
taky na adelku moc myslim :slight_smile:

Jani, s tim vinem,to je husty :sweat_smile:
tak ja piercing mela v pupiku,v tehu jsem vyndala a mam jen v oboci. a tetovani mam 2,paze :grinning: a lopatka. dredy se mi taky moc nelibi,ale jsou lidi kterym to vyslovene slusi.

musim pochvalit manzu,posledni dny se podezrele moc snazi. dnes dokonce poprve prekonal strach a sel vozit juli :grinning:

ywu,to je senzacni zprava :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
say, tak to je taky výborná zpráva, že se manža snaží :dizzy_face:
anet, pevnou vůli, já bych nezvládla nezapnout :grinning: :grinning: taky se tu pseudoučím :rolling_eyes: prčic...
25. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ja taky celej den sedim tady...pritom mam o pul pate zkousku z nemciny a chybi mi cely dve lekce:frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
tak to já až ve středu... většinu materiálů nemám ještě ani vytisknutou :angry: :angry:
25. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Say tak to je bezva :slight_smile: , že se Eda snaží, třeba to bude v pohodě a blbne tak kvůli všem těm změnám.
Holky taky mívám problém s tím ten pc vypnout, ale když už jde do tuhýho, tak v pohodě. Teď ještě obědvám, tak ho mám zaplej, ale pak vypnu a zapnu až navečer.
Jo a koukaly jste jaký má Emča velký bříško :grinning: .
25. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Koukaly :grinning: jsem zvědavá jak bude vypadat tak za tři měsíce :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
nijak, protoze budu rodit:grinning:
25. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
holky vy jste zlaticka, ze na me tak myslite dekuju mockrat
maturita dopadla uzasne. Mam to za 4 a prakticka taky 1
dekuju za podporu.
:dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Adélko, tak my ti s kikušou moc gratulujem, jsi šikula, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užívej si dlooouhých prázdnin!!! těším se někdy v brně :wink:
chystáš nějakou oslavu? :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
holky, z toho nic nebude, teplota stale klesa, takze zitra cekam ms :wink:
adelce a ywusce moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
jani prosim te kolik tam maji porodu rocne, zes tam sla rodit?:grinning:
25. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Já tam nešla kvůli porodům ročně, ale protože to je ještě to lepší řešení tady z těch porodek kolem. Minulý rok myslím kolem 1600, Kika byla pořadové číslo 998 :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by mela moje doktorka vylozene radost...:grinning:
mam se ji o tobe zminit, jak ses hodna, zes rodila nekde, kde bylo tolik porodu?:grinning:
25. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.