• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jasně, zmiň se jí o mě :grinning: :grinning: :grinning: jenže fakultka a fifky mají porodů ještě víc, Havířov a Karvinou předchází spíš blbá pověst a o ničem dalším jsem neuvažovala, přišlo mi to daleko. No a v té době jsem s věcmi okolo porodů nebyla tak obeznámena, jako dnes :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
si u ni splhnu...:grinning:
ja byt v Trinci, tak rodim v Trinci..Havirova bych se bala...

a byt v Praze, takl rodim doma, co ti budu povidat...:grinning:
a ted i, kam co a jak?
(ted jako myslim druhy porod:grinning:)
25. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Tak druhý porod, jo? :grinning: :grinning:
No, ony ty vítky mají aspoň sklon k alternativám, dvě ženské na pokojích a tak. Příště bych šla asi zas tam, a už bych byla asertivnější... snad.
25. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
jani bojuj...:grinning:
mas mou podporu...:grinning:
udelame nejakou demonstraci dvacitek..:grinning:
aby i nase nazory byly brany vazne...:grinning:

ja si nedokazu predstavit, ze byhc mela dalsi dite...:slight_smile:
proste ze bych mela rada jeste nekoho dalsiho nez Dorinku...:slight_smile: mela bricho a tak...
25. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
jasně, nová generace žen!!! založíme mateřské centrum, časopis a tak :grinning: :grinning:
taky si další moc nedovedu představit :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
mockrat dekuji holky za gratulace:slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Není vůbec zač, ywi :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj :slight_smile: už jsem nad tím taky kolikrát přemýšlela..mít ráda ještě nějaké další mimi? (a čistě pokrytecky, co když bude ošklivější a míň šikovný? :grinning:)
Gratulace k maturitě a dvojčátkům :slight_smile:

Spoření...V porodce nám nacpali 500Kč kupon na úrazové od České pojišťovny a pak nám volala vlezlá paní, ale nepřekecala... A na OZP nám dali na rok zdarma úrazové, tak to možná pak prodloužíme. je to docela dobré, já to měla, v 18ti jsem dostala 20 000 :slight_smile: marně přemýšlím, kam zmizely :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
adel gratuluju:slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
em, koukla jsem do AP :slight_smile: na Apo kašli, když z toho máš hrůzu, já to samé měla s Motolem.. hrozně tam preventivně šmikaj, ještě by mě nejraději rodili spolužáci :angry: :angry: :angry:
Hořovice jsou dobrá volba :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
dekuju holky za gratulace. Ivusko mas IP :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
ze vsech stran podpora, od nejblizsich nepochopeni:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Emi, tak to často bývá :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
ženský, to mi nemluvte, že tu hernajs nejste :grinning:
rozptyluje mě málo podnětů, chci další :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
ja tu jsem az moc, na to ze jsem v praci....smejdim po Fleru:grinning: Uz jsem objednala tricko pro tatu a pro Vaska k narozkam, odkazy jsou na jare 2010, tak mrkni:grinning:
26. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Koukala jsem už dřív :sweat_smile: pěkný, připomínaj mi nějaké obrázky z bioly - buňky nebo tak něco :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
vsak to taky jsou bunky:grinning:
26. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo jani, chtela jsem se te zeptat, chces se zitra videt nebo az jindy?
26. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
No vida :grinning: :grinning: demence na postupu. Ty zvířátka jsou taky fajn :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Zejtra mám tu zkoušku v 6 večer, pochybuju že vlak v 7 stihnu a další jede až v 9 :slight_smile: takže pokud nemáš nic v plánu, byla bych moc ráda, kdybychom se viděly :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
jo az tak vecer? nooooo....mela jsem jit se spoluzackama na kafe a pak na ohnostroje, ale stejne se mi moc nechce....radsi zajdu na coklitku s tebou:slight_smile: zkusim to zrusit
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Ale tak pokud máš už plány, tak jdi a neruš nic, já si nějak poradím :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Ohňostroje :slight_smile: o tom vždycky kecal chlap, že tam chodili :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
ony mi to jeste ani nepotvrdily a na ohnostroj se mi ani nechce, je to pozde, byla jsem tam jednou a nejak me to nenadchlo a navic ma byt zitra zima:slight_smile: takze predbezne jo, jeste ti dam vedet, ok?:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Dobře :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky,
tak my dnes meli vitani obcanku, juli se tam nahlas rezala kdyz zpivali holcicky ze skolky,prdelka :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Say a jaké to jinak bylo, užili jste si to? :grinning: Juli je dobrá :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses: jdu zas jen tak kolem a pozdravit :grinning: . Musím jít šrotit :frowning2: .
Jinak dodatečně gratuluju Adelce :slight_smile: .
A na ohňostroje chodíme pravidelně každej rok, nikdy teda ne na všechny, ale hodně. Mě to právě naopak baví, já to krásný :dizzy_face: . A ve středu asi pojedem taky. Teď jsme byli v pátek na Denisových sadech :dizzy_face: .
Say to je hezký :dizzy_face: , tak pak hoď fotečky z vítání, jestli máte :wink: .
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Dítě vyházelo celý odpadkový koš (teda věci, co jdou na recyklaci, takže cokoli plastového a papírového) a strašně je tím zaujato. A protože se potřebuju učit... tak si s tím normálně hraje :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
jani,kika je taky dobra :grinning:

fotky budou,ale manza je ma ve svem fotaku a nevim kde ma usb, tak musite mit trpelivost :sweat_smile:

vitani bylo super,otazka par minut,male holcicky tam zazpivali,pak mela rec mistostarostka,pak jsme se jim vsichni podepsali do knihy a pak nas fotili, kdo chtel. no, tam budu vypadat jak debil, protoze na vetsinu fotek jsem zapomnela sundat bryle, byla jsem zpocena a male se to pak taky uz nelibilo. tak jsem zvedava jak to dopadne :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.