• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Blbej hnusnej kuskus, je to tady všude :angry: :angry: :angry: já nevím, jak ji přesvědčit, aby něco snědla, kromě teda jogurtu :confounded: asi fakt zkusím nějakou tu cuketu, zachvíli už budou ze zahrádky, tak budou i bio...
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Tak aspoň že to bylo jakž takž v normě say, žádná trapárna :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
http://sandy86.rajce.idnes.cz/vitani_obcanku/#album

tady par fotek,ale jen pripravy, co ma par fotek u sebe ve fotaku eda, dodam az bude doma a posle mi je. ale moc jsme nefotili :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Julca je snad vetsi nez Mirecek :grinning: on je hroznej drobek :sweat_smile:
saticky ji slusi, je jak z cukru:wink:
26. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
jj,ja jsem na to ujeta :grinning:

a kolik ma Mirecek? mesicu i kg?
my min tyden julinu vazili a mela cca 6,5 kg :sweat_smile:. v 9.-ti tydnech :sweat_smile:

a co tvoje MS aer,uz dorazila?
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
no ne, vetsi asi nebude, ale je to fakt drobek:slight_smile: zeptam se Terky kolik vazi... a hodim vam pak na rajce nejaky fotky:slight_smile: musim s nim nekdy vyblejskout Vaska....uzasne si s nim vyhraje, ja ho fakt miluju za to jakej je :dizzy_face:
a ve ctvrtek mu bude 8 mesicu:slight_smile:

a ms zatim nic:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
no,na vitani jsme byli nejvetsi :sweat_smile:. predbehli jsme i pani co se mnou byla na hekarne a to jeji malej mel pri narozeni 4,5 kg (my 3050) a ted on ma 6 a my pres :sweat_smile:. a byli tam celkem jen 2 holcicky a asi 10 chlapecku. nejak ty holky chybi :sweat_smile:. aspon bude mit julca z ceho vybirat :grinning:

a to je dobre nebo spatne ze zatim nic?
26. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
no...tak v podstate dobre....bud to nedostanu uz vubec (coz si ale nemyslim :frowning2: ) a nebo budu mit aspon delsi lutealni fazi, dnes mam 11DPO:slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
26. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo a bud v klidu, Tobis od Hankky ma ve 3,5 mesicich 9kg:wink:
to jsem mela ja v roce, jestli vubec :grinning:
autor
Say, tak jsem koukla do průkajdy, Kristýnka měla 6,5 kilo v pěti měsících :grinning: už se těším i na fotky z vítání, přípravy jsou dobré :sweat_smile:
aer,tos me uklidnila :grinning:. abysme k tomu taky nedosli :sweat_smile: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak drzim palce aer,at to klapne :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
no ja na s tim fakt moc nepocitam :sweat_smile: kdyz si vezmu, ze minule jsem touhle dobou mela udelany dva testy...... :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
9 kilo? wow :grinning: :grinning: :grinning: tak to je macek :sweat_smile:
aer, tak at nejlíp už ms nepřijde vůbec :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
dik holky:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Uff, kámoš za hoďku státnicuje, mám teda nervy za něj :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoooj holky
aer. ovulka gratuluju.
co testik? Bude? Nebo radej pockas? :wink:
26. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj adelko, jak se citis?:slight_smile:
testik zatim nebude....mam doma vseho vsudy jeden a zarekla jsem se, ze si ho udelam az tehdy, kdy si budu v podstate jista:slight_smile: ty tri negativni minuly cyklus (bohuzel nemuzu rict mesic....) mi stacily....snad nebude do te doby proslej:grinning:
navic jsem minule mela LF nejakych 13 dni....takze jeste je fakt cas...
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Aer, dotaz: musíte mít splněn předmět v angličtině?
26. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
ne, nemusime:slight_smile: my musime mit akorat nejakej ten akademickej jazyk:slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Dobrý no... myslím že se svou angličtinou bych měla začít něco dělat co nejdřív :angry: :angry:
26. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Kámoš odstátnicoval, tak aspoň nějaká dobrá zpráva pro dnešek :grinning: :grinning:
lidi, tu je takový bordel, ale fakt tak hrozný, že je mi fakt hanba :pensive: :pensive:
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
ahoojte, nefunguje nam pc, nemam cas docitat :frowning2:
do satu se vlezu, dnes prisla ms, tobik ma druhou stolicku a pristi patek absolvuju :sweat_smile: tak to je ode me vse, mejte se :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
zdravím, zítra mám zk, neumím to moc, ale nevyhazuje se tam :wink:

Anet, s tím kouřením jsme na tom dost podobně - M. mi zakázal, ať jdu do jeho batůžku pro kllíče, už podruhé za poslední dobu :angry: což naznačuje..tak jsem mu tam dnes koukla, byla tam samozřejmě krabka, tak jsem mu ji schovala :grinning: ale co naděláme? dokud to oni sami nechtějí, nemáme šanci s přemlouváním, vydíráním..

Aerin, to jsou teda cykly :sweat_smile: ale hlavně, že ovuluješ :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Maji a já myslela, že tak pilně studuješ na to absolutorium, že sem ani nechodíš, a on nakonec nefunguje pc :grinning: . Jojo, máme to za pár, já první v úterý (a pak další dva úterky :unamused: ), sakra strach mám teda hafo :astonished: .

Tanuki mě třeba nevadí příležitostný kouření, já taky občas kouřím, ale fakt vyjímečně, když nemám cigaretu několik měsíců, tak je mi to úplně fuk :sunglasses: , nepotřebuju to. A Vašek to měl taky tak. Jenže teď začal chodit do práce, kde je pár kuřáků, no tak denně chodil s nima kouřit, několik denně, to mě strašně naštvalo :sweat_smile: . Navíc mi kecal, protože jsem mu to už říkala před pár měsíci, že nechci aby pravidelně kouřil a on že jo, no pak se dozvím, že od té doby měl už několik svých krabiček (dokonce si prostě kupoval svoje cigarety, dřív, že si vzal prostě od někoho, to chodil kouřit fakt občas). Tak jsem mu řekla, že mě teda dost zklamal. Asi si to vzal k srdci, protože prý včera ani dnes nekouřil, tak snad jo, snad zas nekecá.
26. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
u nás to samé... polovina jeho spolužáků jsou závisláci, opravdu musí jít o přestávce hned ven kouřit..a ochotně nabízejí. A tak si občas vzal, ale teď má vlastní :pensive:
Tak dobrou, bouřlivou :sunglasses: noc. Jsme nejvyšší barák v okolí, tak uvidíme :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz
autor
tak co bouřky? U nás nic, nebo jsem to prospala :grinning: :grinning: každopádně je tu pěkně hnusně a dost tma, takže se mi fakt chce něco dělat :angry:

Páni, Tobík se zubama teda jede :slight_smile: :slight_smile:

Dneska mám teda super program, plavání, předání kristýnce celkem ve spěchu, další spěch na nádraží, v brně zkouška...
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Ženský, neštvěte mě a neříkejte,že tu zas nikdo nejni :angry:
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.