• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahojky jani :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
ja tu jsem s prestavkama na spani atd uz od peti:frowning2: tech pet hodin (boze fakt tolik? :confused: ) se dokopavam jit prekladat:frowning2:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Já se učím na tu dnešní zkoušku... nějak mi to nejde, všichni prezidenti se mi pletou dokupy :frowning2:
od pěti? no potěš... a co překládáš?
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
no prave ze jeste nic :grinning: musim prelozit jeste dva cca 20strankovy clanky abych mela z ceho napsat do 18. tu rocnikovku:frowning2: no a od soboty nejpozdeji se zas musim ucit na zk, tak fakt nevim, kdy to udelam....
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
holky,nemam se nejlip :sweat_smile:. mate muj obdiv :wink:
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
tak sup, ucit Jani! ja ti verim, zmaknes to, jako vzdy:wink:

holky na ap se probira bydleni a me zas chytla depka, my fakt skoncime pod mostem :pensive:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
a našla jsi aspoń něco pěkného na netu?
Holky, asi jsem se zamilovala: http://www.tuly-tuly.cz./
ty barvy... to chcu!!!
Jo a uvažuju, že prodám IV bioflanel, ne že by nebyly dobré, sajou, jsou fajn. Blbé je, že nejdou připnout snapkou, jen svrchníma. A to ted, když se Kika vrtí, leze pryč, různě natahuje, nejde moc technicky provést... měli jsme je na cestování, ale ted je to spíš očistec :unamused:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Aer, četla jsem to, třeba zdenal, jak koupili ten byt, zrekonstruovali... Ova je ale fakt drahá, jak správně podotkla johanda, do levných čtvrtí typu dubina nikdy!!!, no a zbytek... leda furt hledat, jenže zas nájem, hypo nám nikdo nedá. A co jsem na jiných diskusích, tam se vesměs všichni diví, jaktože jsme si mohli DOVOLIT přivést dítě do bytu v nájmu, to oni by nikdy... bla bla...
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
to je v pytli.......tak to bych si asi ja fakt mela nechat zajit chut :confounded:
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
ale prd, na ostatní se vykašli ;) ty víš nejlíp, co je dobré, co vám vyhovuje a jaké jsou tvé priority, ne? ;)
27. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
no jo....jako priority mam jasny, a vim, ze cca do tech tri let ditete to tu zvladnem a kdyz to nepujde, muzeme jit do podnajmu s mamou, kdyz doplatime aspon jednu pujcku, nebo aspon vetsinu a zkonsolidujem to, tak i sami....ale co potom???? ted jsem se zas koukala na reality, 1750000 za 3 plus 1 (nemuzu najit plus:grinning: ), ktery by jeste idealne potrebovalo rekonstrukci....to mas hypo na 35 - 40 let, cca 9000/mes....plus tam vsude pisou, ze mesicni naklady (inkaso, fond oprav,...) treba 4500.....a jist budem asi korinky, nebo ja fakt nevim :pensive:

holky omlouvam se.... :confounded:
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Taky jsem se koukla k nám, pohybuje se to kolem melounu... u vás je to teda horší...
a trváte nutně na bydlení v brně? co nějaké okolí?
neomlouvej se, vždyť co :wink: potřebuješ to ze sebe dostat :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Podělané učení :angry: :angry: :angry: malá už skoro usínala, když zazvonil zvonek, nešla jsem otvírat, ale ji to stejně nějak probudilo, protože někteří lidi mají intenzivní pocit, že když nezvoní asi půl minuty, nikdo to neslyší :angry: :angry: :angry: byl to kámoš, jesi se může stavit, pak mi psal, tak jsem mu odepsala, že ne :grinning: jenže malá už je zas aktivní a já umím úplné ho.... jsem teprv u cartera, ještě reagan (u toho je věcí jak naděláno), bush, clinton... a to nemluvím o tom, že jsem si většinu četla jen jednou a nutně potřebuju opáčko. Nemít koupenej lístek, nejela bych nikam :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
jani ty jsi prirozene strasne moc inteligentni, fakt se neboj :wink:
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Aer, díky za vtípek :grinning: :grinning: opravdu jsem se potřebovala zasmát, fakt :slight_smile: to je lepší, než to padající letadlo :sweat_smile:
jaks na to prosimtě přišla?
27. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
aer, a co teda dneska, máš čas?
27. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
asi mam, holky se furt neozvaly, tak na ne prdim:slight_smile: v kolik a kde?:slight_smile: nebo chces dojit na navstevu?:slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Já budu hotová tak kolem 7, tak klidně jako obvykle... neznáš nějakou čajovnu? to je jen nápad, něco vymysli :slight_smile: já už mám v hlavě totálně vymeteno :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
tak v sedm na care a uvidime:slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
ok
27. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
devcata cucte, nejnovejsi fotky kutlochu.....nevim teda proc se s tim chlubim:grinning:
http://picasaweb.google.com/Aerin87/NaseTretinaBytu?feat=directlink
27. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
tak zatím dámy, já běžím :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
papa:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
drzim palce jani:wink:
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Já jsem fakt nasr... :angry: , debilní stavovská monarchie, nesnáším dějiny (jak jsem mohla maturovat z dějepisu nechápu :unamused: ). Fuj jsem si ulevila. Takový kecy mi fakt nejdou do hlavy.
Jani hodně štěstí u zkoušky :slight_smile: .
Aeri pěkný fotky, jak jste posunuli ten stůl, tak to tam vypadá větší :wink: . A moc se mi líbí to zrcadlo :dizzy_face: .
Až se budu stěhovat, tak vám možná taky ukážu bydlení, ale spíš cenzurovaný :sweat_smile: , vzhledem k tomu,že je to bydlení po babičce, tak si dokážete představit to "moderní" vybavení :grinning: , ale co, hlavně, že se tam dá bydlet :wink: .
27. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky holky, vubec vam nezavidim ty starosti se zkouskama,bohuzel me to ceka brzo taky :frowning2:
ani nevim,jestli se mam radovat z toho,ze jsem se dostala na VŠ :grinning:
27. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
anet, tady to byla taky katastrofa, hlavne kuchyn - po babicce, ale fakt nepouzitelna, stara 50 let, nebyla tam tepla voda, v podstate ani klasicka linka, jen takovy jako stul se skrinkou, proste hruza....takze jsem vsechno delali novy, od podlahy, a taky v celym byte elektrina, vsude byl hlinik :grinning:
27. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
aerin, bezva oranžová :slight_smile: taková by se nám hodila do chodbičky, ale už je zbytek tak...barevný, že by to asi neprošlo :sweat_smile: A závidím spaní ve výšinách. Já mám patro u mamky, ale jaksi tam už nebydlím :sweat_smile: (to jsem si ho užila jen rok a byl to můj sen od dětství)

Adelko a ty plánuješ mimi na škole? :slight_smile:

janey, s IV jsme na tom stejně, jsou jen na nehýbající se prťata.
27. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
ok holky, diky za info i IV flanel, mam jednu a dalsi teda kupovat nebudu:grinning:

tan, nasi nam chteli vzdycky udelat kazdymu patro, ale nakonec na to nedoslo:slight_smile: ted ho mame spis z nutnosti, ale je to fajn:slight_smile: jen budu mit trochu strach, az tam budu mit to mimo, budu muset vyplest nejakou sit, nebo neco....:grinning: i kdyz teda Vasek po precteni par stran z KK tvrdi, ze to neni nutny, ze prece to dite vi, co si muze dovolit, ma pud sebezachovy, ne? :grinning:
27. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Po dnešní přednášce začínám mít pocit, že spousta krásných teorií, je spíš pro přírodní národy, kterými my fakt nejsme :unamused: (úrazy jako nejčastější důvod úmrtnosti dětí tady a pod) Ale hrozně by mě zajímalo, jak to tam dělají s čůráním....všichni bezplenkují?
27. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.