• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
asi jo :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
nevšimla jsem si, že by měli pročůrané nebo prokakané šátky :grinning: tak asi musí :grinning:
27. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
aer,bydleni zatim neres :wink:. mimco dokud je male,tak zadny prostor nepotrebuje,vim o cem mluvim :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
kuk :grinning: je tu nekdo?
27. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
maji,kuk
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
jee, sayinka :slight_smile: koukam, ze uz ma Julinka dva mesice a tyden :sweat_smile: ono to tak leti??? uz pomyslis na druhy?? :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
maji,ja chci druhy od porodu :grinning:
myslim ze zitra by nam meli naskocit ty tydny dva. leti to jak blazen :frowning2:
27. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
co Tobik? to uz je taky velkej kluk :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
jj, martin se ho zrovna snazi uspat aby mohli jit do hospody na fotbal :sweat_smile: ach jo, fakt me nebavi trcet furt sama doma, ale rict nic nemuzu, protoze by byl za podpantoflaka a to nechcu :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Majo a ty už nekójo?
hádejte, co dělám...vybírám kočárek :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
tan, ja furt kooojo jak o zivot, proc?
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
eda je dnes taky na pivu,ale me to neva

spis me nastvalo ze konecne se mi podarilo juli uspat,mela jsem radost ze taky budu mit cas jen sama na sebe a nas pes mi ji musel vzbudit stekanim :rolling_eyes: . bych vrazdila
27. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Vsechno nejlepsi k narozeninam say!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufam, ze jsem se nesekla :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Say, všechno nej nej :slight_smile: :slight_smile: mám to taky poznačený :grinning:
ty jo, vzbudily jsme se až teď. Spát jsem šla tak kolem půl druhé. Ale prý malá byla hodná, usla u krtečka :sweat_smile: když jsem přijela, tak spala jak dudek :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
holky, vy jste me normalne dojali :dizzy_face: . moc dekuju, je to moc mile ze jste si vzpomneli :slight_smile:
uz jsem velka holka,je mi 23 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
say vsetko nej, hodne dite a jeste hodnejsiho muze:slight_smile:

aerin ser na bydleni, neres:slight_smile: my jsme v garzonce, decko bude mit postylku u sporaku, nesmim ani naaahoodou otehotnet minimalne tri roky a stejne tak ci tak musime vymyslet vetsi bydleni....:slight_smile:
a nejak bylo, nejak bude....
jsou lidi, co maji 3+1 a nejsou stastni:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj emi, ze se taky ukazes:wink:

dekuju, ja vim:slight_smile: jen me proste mrzi, kdyz porad posloucham, jak je to nezodpovedny a ze "JA bych teda dite do takovych podminek neprivedl/a" nebo "JA bych si teda dite poridil/a az bych byl/a dostatecne zajisteny/a" :rolling_eyes:...a to jeste nejsem ani tehotna, co mi ty lidi budou rikat pak? :cry:
28. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
blabla aeri...:slight_smile:
at si rikaji co chteji....kdyz maji plnou hubu kecu, tak at ti koupi barak...
vis co delas, kdybys nevedel,a tak stale vahas....
ver tomu, ze ja si nebudu myslet, ze bude Dorka o neco ochuzena, kdyz v roce nebude mit svuj pokojicek:slight_smile:
my jsme spokojeni i stastni v malem byte, ktery jsme si sami udelali....
horsi je byt nestastna ve velkem byte:slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
emi,dekuju

aer,presne. jak rika moje mamka. neni dulezity jak je velky byt,ale ze se lidi v nem maji radi. a aspon se pry nehledame :grinning:. mimcu je to jedno,v jak velkem byte jsou :wink:
28. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
ok holky, budu to brat jako plus, budeme spravne attached :wink:
28. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Ach jo, byla jsem s kámoškou, ONA si chtěla koupit něco na sebe... JÁ jsem si koupila letní sukni, a v Ikei dřevěnou hračku pro vrťochu, maňásky, něco na fotky na pověšení, svíčky, povlečení na postel :grinning: ach jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, dlouho jsem nenakupovala, tak jsem si to vynahradila.
Maňásci jsou super, na prsty, už se těším, až jí budem hrát divadlo :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
ženské sejříte mě :grinning:
29. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
pardon:grinning:
29. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
kde furt jste? :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
no ja tady, ale uz sem ani necumim, pac stejne nikdo nepise :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
jo, nejak to tu zanedbavame:frowning2:
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
No to je výborné, vlastně tu jsou všichni, ale nepíšou, protože nepíšou ostatní :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
jj:grinning:
29. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
tak stejen se furt ucite a co ja tady sama se sebou?:grinning:
29. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
ja se neucim, ja jsem v praci:grinning:
a na jare me ted ukecavaj, at uz testnu:grinning:
29. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.